Catalog online
OSKAR AQUA LUCIOS EMAIL VISINIU PICANT 0.6L
SKU:
5946062022268
46,50 leiBUC| Tip Produs | Vopsea |
|---|---|
| Brand | OSKAR |
OSKAR BAIE SI BUCATARIE DISP INT ALB 2.5L + AMORSA 1L
SKU:
5946062021605
99,00 lei| Brand | Oskar |
|---|---|
| Model | baie si bucatarie |
| Utilizare | casnica / industriala; pe tencuieli uzuale de var ciment, ciment-var, gleduri de ipsos, zidarii din caramizi uzuale, din BCA, azbociment, placi de ipsos, placi de gips-carton, beton si vopsitorii vechi rezistente |
| Aplicabilitate | pensula / pulverizare / trafalet |
OSKAR CERAMIC ULTRA LAVABIL DISP SATIN INT ALB 15L
SKU:
5946062012511
667,00 lei| Brand | Oskar |
|---|---|
| Model | Ceramic satin |
| Utilizare | casnica / industriala; pe tencuieli uzuale, gleturi, zidarii, placi de gips-carton, beton si vopsitorii vechi rezistente |
| Aplicabilitate | pensula / trafalet |
OSKAR GRUND LEMN APA 2.5L
SKU:
5946062014980
143,50 lei| Brand | Oskar |
|---|---|
| Cantitate | 2.5 L |
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare |
| Utilizare | casnica / industriala; pentru protectia suprafetelor din lemn impotriva putrezirii si daunatorilor, la interior si exterior; se poate acoperi dupa 4-6 h |
| Temperatura de lucru (grade C) | 5 – 30 |
OSKAR GRUND PT LEMN 2.5L
SKU:
5946062005261
113,00 lei| Brand | Oskar |
|---|---|
| Aplicabilitate | imersie / pensula |
| Utilizare | casnica / industriala; se poate acoperi dupa 24 h |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 CASTAN 0.75L
SKU:
5946062015048
51,50 lei| Brand | Oskar |
|---|---|
| Model | Yacht 3 in 1 |
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pentru lemn |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 CASTAN 2.5L
SKU:
5946062015055
156,00 lei| Brand | Oskar |
|---|---|
| Model | Yacht 3 in 1 |
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pentru lemn |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 CIRES JAPONEZ 2.5L
SKU:
5946062015093
156,00 lei| Brand | Oskar |
|---|---|
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pentru lemn |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 INCOLOR 0.75L
SKU:
5946062002475
51,50 lei| Brand | Oskar |
|---|---|
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pentru lemn |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 INCOLOR 2.5L
SKU:
5946062002482
156,00 lei| Brand | Oskar |
|---|---|
| Model | Yacht 3 in 1 |
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pentru lemn |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 INCOLOR 5L
SKU:
5946062016229
250,00 lei| Brand | Oskar |
|---|---|
| Culoare | transparent |
| Cantitate | 5l |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 MAHON INCHIS 0.75L
SKU:
5946062009689
51,50 lei| Brand | Oskar |
|---|---|
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pentru lemn |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 MAHON INCHIS 2.5L
SKU:
5946062009696
156,00 lei| Brand | Oskar |
|---|---|
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | interior / exterior; pentru lemn |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 NUC INCHIS 5L
SKU:
5946062016182
250,00 lei| Brand | Oskar |
|---|---|
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pentru lemn |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 STEJAR 0.75L
SKU:
5946062015123
51,50 lei| Brand | Oskar |
|---|---|
| Model | Yacht 3 in 1 |
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pentru lemn |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 STEJAR 2.5L
SKU:
5946062015130
156,00 lei| Brand | Oskar |
|---|---|
| Model | Yacht 3 in 1 |
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pentru lemn |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 STEJAR 5L
SKU:
5946062018377
250,00 lei| Brand | Oskar |
|---|---|
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pentru lemn |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 TEAK AFRICAN 0.75L
SKU:
5946062009719
51,50 lei| Brand | Oskar |
|---|---|
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pentru lemn |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 TEAK AFRICAN 2.5L
SKU:
5946062009702
156,00 lei| Brand | Oskar |
|---|---|
| Model | Yacht 3 in 1 |
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | interior / exterior; pentru lemn |



























