Catalog online
Element imbinare 620 stejar gri deschis Esquero
SKU:
5905952231715
5,20 lei| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar gri deschis |
| Tip | Element imbinare |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 620 |
Gresie portelanata Azul azu1 tip marmura, finisaj lucios 60×120 cm, culoare alba
SKU:
8698853190713
122,00 leiMP| Gama | AZUL |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb, Albastru |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta rectificata Astoria Grey Decofon 1., model marmura, 30×90 cm, Gri, finisaj lucios
SKU:
8697497187349
65,00 leiMP| Gama | Astoria |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Lucios |
Colt exterior 620 stejar gri deschis Esquero
SKU:
5905952232675
5,20 lei| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar gri deschis |
| Tip | Colt exterior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 620 |
Gresie portelanata Sintra Grey 9289 tip lemn, 30×60 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745928914
59,00 leiMP| Gama | Sintra |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Savona SAO1 60×120 cm, model marmura, portelanata, alb, finisaj lucios
SKU:
8698853209514
83,00 lei1.45| Gama | Savona |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificare | Da |
Faianta Crono Beige 5595, tip marmura, 20×50 cm, bej
SKU:
3800745418217
66,00 leiMP| Gama | Crono |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.11 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 20×50 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Banda adeziva PVC striata pentru tevi 48 mm x 25M LUMYTOOLS LT07780
SKU:
6421948077802
26,00 lei| Brand | LUMYTOOLS |
|---|
Lanterna Reincarcabila LED 1x5W New Narbo EL0030760
SKU:
5949027072759
39,00 lei| Brand | TOTAL GREEN |
|---|---|
| Culoare | Negru, Rosu |
| Tip produs | Lampa reincarcabila |
| Dimensiune | 240×85 mm |
| Putere | 5W |
| Cod produs | EL0030760 |
| Material | ABS |
Terminatie stanga/dreapta stejar gri deschis 620 Esquero
SKU:
5905952233153
5,20 lei| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar gri deschis |
| Tip | Terminatie stanga/dreapta |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 620 |
Piesa decorativa 0631 DIANA BLUE LUX 8×25 cm
SKU:
3800745063110
9,40 leiBUC| Gama | DIANA |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 8×25 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie portelanata Classic Carrara Gold Matt CLA21, model marmura, suprafata mata, 60×120 cm, interior/exterior, Alb
SKU:
8698853163410
88,00 leiMP| Gama | Carrara |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Panou sandwich termoizolant acoperis 40 mm PUR, culoare 9002
SKU:
4000000508458
118,00 leim²| Brand | Topanel |
|---|---|
| Lungime | 6000 mm |
| Latime | 1000 mm |
| Culoare | Alb murdar – RAL 9002 |
Gresie portelanata rectificata Amarante tip lemn, 20×120 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745994612
114,50 leiMP| Gama | Amarante |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.97 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20×120 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata lucioasa Jasper Brown 33,3×33,3 cm, maro, cod 9850
SKU:
3800745985016
52,00 leiMP| Gama | Jasper |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie 3635 Tilia Chevron Natural 600 x 1200 1.45mp/cut
SKU:
3800745363517
94,00 leiMP| Gama | Tilia |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Kai |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Lemn |
Faianta Verano Dark Green 10×30 cm VRO25, verde inchis, finisaj lucios
SKU:
8691273368106
72,00 leiMP| Gama | Verano |
|---|---|
| Brand | Ege Seramik |
| Culoare | Verde inchis |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 0.39 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 10×30 cm |
| Latime | 10 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Tip produs | Faianta |
Parchet laminat Krono Original 8 mm 8096 Modera, Cocoon Pine, clasa 32 AC4
SKU:
8680734030157
48,50 leiMP| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 8096 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet laminat Krono Original 8 mm 5985 Modera, Alpine Oak, clasa 32 AC4
SKU:
8680734030171
43,50 leiMP| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 5985 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet laminat Krono Original 8 mm K396 Kronostep, Skydive Oak, clasa 32 AC4
SKU:
5907555424235
41,00 leiMP| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | K396P |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet laminat Terraclick BEYDAG 8 mm clasa 31 trafic rezidential cod T-847
SKU:
6426947061531
41,00 leiMP| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1203.5 x 191.7 mm |
| Cod produs | T-847 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Rezidential |
| Clasa | 31 |
Gresie portelanata rectificata Toscana Perla, tip marmura, 75×150 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8429178305700
145,00 leiMP| Gama | Toscana Perla |
|---|---|
| Brand | Halcon |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.12 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 75×150 cm |
| Latime | 75 cm |
| Lungime | 150 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata Roccia tip piatra, 30×60 cm, culoare mix, finisaj mat
SKU:
3800745973013
66,50 leiMP| Gama | Roccia |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Mix |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×30 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta bej TESSILE BEIGE model universal 25×50 cm
SKU:
8432597545602
59,50 leiMP| Gama | TESSILE |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Terasa, Living, Hol |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Cap perie centrala ARCA, trapezoidala LT55901
SKU:
6421948559018
38,50 lei| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT55901 |
Parchet laminat Krono Original 10 mm K057 Modera Plus, Yenice Oak, clasa 32 AC4
SKU:
8680734031383
59,50 leiMP| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | K057 |
| Material | HDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |







































