Catalog online
Furtun gradina profesional 20m 1/2″ Verto 15G820
SKU:
5902062039361
102,00 lei| Brand | Verto |
|---|---|
| Cod produs | 15G820 |
Riflaj Linerio S-Line Natural 2650x122x16mm
SKU:
5905952270394
102,00 lei| Brand | Vox |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Lungime | 265 cm |
| Grosime | 1.2 cm |
| MP/Cutie | 5.168 mp |
Riflaj Linerio S-Line Mocca 2650x122x16mm
SKU:
5905952270486
102,00 lei| Brand | Vox |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Lungime | 265 cm |
| Grosime | 1.2 cm |
| MP/Cutie | 5.168 mp |
POMPA DE APA DIN PLASTIC,3000L/H,TIJA 8MM 2207000
SKU:
4006885220706
101,50 lei| Material | Plastic |
|---|---|
| Greutate | 1 Bucati |
Elastic cu bila prindere folie cort, prelate, plase umbrire, paravane, Nortene, set 20 buc 147143
SKU:
3260821471435
101,50 lei| Brand | Nortene |
|---|
Prelata multifunctionala 4x6m, 70g/m2 Topex 79R356
SKU:
5902062793560
101,50 lei| Brand | Topex |
|---|---|
| Cod produs | 79R356 |
Gresie portelanata rectificata Aspen Beige 9937, tip lemn, 20×120 cm, bej, finisaj mat
SKU:
3800745993752
101,00 leiMP| Gama | Aspen |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.97 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20×120 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Color Blue 60×120 92492210 2.17mp/cut
SKU:
8698541073571
100,50 leiMP| Gama | Color |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Color White Line, 60×120 cm, 92492311, model lemn, alb, finisaj mat
SKU:
8698541075773
100,50 leiMP| Gama | Color |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa, Balcon |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Lemn |
Gresie rectificata Color Bone Line, 60×120 cm, 92492011, model lemn, bej, finisaj mat
SKU:
8698541075711
100,50 leiMP| Gama | Color |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa, Balcon |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Lemn |
Gresie rectificata Color White, 60×120 cm, 92491310, model piatra, alb, finisaj mat
SKU:
8698541073588
100,50 leiMP| Gama | Color |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa, Balcon |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Color Bone, 60×120 cm, 92491010, model piatra, bej, finisaj mat
SKU:
8698541073540
100,50 leiMP| Gama | Color |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa, Balcon |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Aparat pentru masurat presiunea Yato YT-7302
SKU:
5906083973024
100,50 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-7302 |
Teava PP-R/FIBRA D50 – 4000 mm
SKU:
6426227000137
100,00 lei| Brand | Levkom Instal |
|---|---|
| Dimensiune | D50 – 4000 mm |
Gresie rectificata Willow Brown 6207, tip lemn, 20×120 cm, culoare maro
SKU:
3800745620719
100,00 leiMP| Gama | Willow |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.97 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20×120 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Tacoma Steel 59.7×59.7 cm, model piatra, finisaj mat, gri inchis
SKU:
5903313304009
99,00 leiMP| Gama | Tacoma |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 59.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Tacoma Silver 59.7×59.7 cm, model piatra, finisaj mat, gri
SKU:
5903313303965
99,00 leiMP| Gama | Tacoma |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 59.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Tacoma Grey 59.7×59.7 cm, model piatra, finisaj mat, gri inchis
SKU:
5903313303989
99,00 leiMP| Gama | Tacoma |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 59.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Baterie bucatarie pipa flexibila MAX 7504-070P-B30
SKU:
6900007504706
99,00 lei| Tip Produs | Baterie bucatarie |
|---|






































