Catalog online
MF0012-85803 INTRERUPATOR DUBLU + PRIZ.SHUKO PT GRI/IP54 include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
6421806120800
33,50 lei
| Brand | Comtec 2000 |
|---|---|
| Gama | Elegant |
| Montaj | aparent |
| Culoare | gri |
| Material | plastic |
| Latime | 135mm |
| Finisaj | satinat |
MF0012-86050 PRIZA SHUKO P.SINA DIN
SKU:
6421806121760
15,50 lei
| Inaltime | 77 mm |
|---|---|
| Tip produs | Priza |
| Adancime | 63 mm |
| Latime | 45 mm |
| Model | Schuko |
| Tensiune | 230 V |
| Frecventa(Hz) | 50 Hz |
| Culoare | Alb |
| Brand | Comtech |
Mini Drujba Micul Fermier MF-DA1001-G01 20V 1.5Ah 6″/8″ cu Acumulator
SKU:
6426910040976
215,50 lei
| Brand | Micul Fermier |
|---|---|
| Tip produs | Drujbe Micul Fermier |
| Cod produs | MF-DA1001-G01 |
| Nivel zgomot | ≤97dB |
| Numar dinti | 1 buc – 18; 1 buc – 23 |
| Pinteni | 1 buc – 37; 1 buc – 46 |
| Pas | 1/4″ |
| Tip motor | Fara perii |
| Capacitate acumulator | 20V, 1.5Ah |
| Dimensiuni | 35x10x35 cm |
| Viteza rotatie in gol | 5000 RPM |
MINI SET DUS MINI870,0
SKU:
8590309068501
70,50 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Model | Twist Mini 870 |
| Material | ABS |
| Montaj | aplicat |
| Culoare | cromat |
Miniferăstrău cu lanț GRAPHITE 58GE116 18V Li-Ion 10 cm, fără fir, 0-20000 rpm
SKU:
5902062082541
465,50 lei
| Alimentare | Acumulator |
|---|---|
| Tip motor | Electric |
MISAVAN BRIZA DE PARFUM NR.41 ASFINTIT IN TOSCANA 200ML 90034909
SKU:
6422768064096
18,50 lei
| Brand | Misavan |
|---|---|
| Model | Asfintit in Toscana |
| Capacitate | 200 |
| Utilizare | odorizare si eliminare mirosuri neplacute din incaperi |
MISAVAN CREMA TRATAMENT STICLA 500ML 31218
SKU:
6422768018839
15,00 lei
| Brand | Misavan |
|---|---|
| Capacitate | 500 |
| Culoare | alba |
| Utilizare | geamuri, oglinzi |
MISAVAN DR STEPHAN MULTICLEANER AMONIACAL 750ML 90013201
SKU:
6422768040946
30,50 lei
| Brand | Misavan |
|---|---|
| Utilizare | lemn, PAL, geamuri, accesorii sanitare, blaturi, suprafete din plastic, suprafete cromate si din inox, spatii de lucru, faianta, pardoseli sau pereti |
| Culoare | roz |
MISAVAN DR STEPHAN ODORIZANT ONE 750ML 90013324
SKU:
6422768041066
61,00 lei
| Brand | Misavan |
|---|---|
| Model | produs prevazut cu pulverizator |
| Capacitate | 750 |
| Utilizare | in orice incapere |
MISAVAN GEAMURI 4 IN 1 750ML 31213
SKU:
6422768023147
16,50 lei
| Brand | Misavan |
|---|---|
| Capacitate | 750 |
| Model | 4 in 1 |
| Culoare | albastru |
| Utilizare | geamuri |
MISAVAN GEL WC CU CLOR 4 IN 1 1L 90012556
SKU:
6422768032477
15,50 lei
| Brand | Misavan |
|---|---|
| Capacitate | 1000 |
| Utilizare | vas WC |
MISAVAN INFINEZZA HARTIE IG PARFUMATA 3STR ALOE VERA 4BUC/SET 90029769
SKU:
6422768062474
9,00 lei
| Material | 100% celuloza |
|---|---|
| U.M. | set |
MISAVAN INFINEZZA HARTIE IG PARFUMATA 3STR ALOE VERA 8BUC/SET 90027604
SKU:
6422768061644
17,50 lei
| U.M. | set |
|---|
MISAVAN PARDOSELI 800ML MARINO 90032707
SKU:
6422768063761
16,00 lei
| Brand | Misavan |
|---|---|
| Culoare | albastru |
| Utilizare | curatare pardoseli de orice tip – parchet, gresie, linoleum, granit, marmura, etc. |
MIXER CU BOL ROTATIV SAMUS SMX-500V 500W 5 VITEZE
SKU:
6425053014202
210,00 lei
| Brand | Samus |
|---|---|
| Putere | 500 |
| Model | SMX-500V |
| Alte caracteristici | vas rotativ; buton Eject (pentru scoaterea accesoriilor din aparat); buton de eliberare mixer (se poate folosi si ca mixer de mana); puternic, ergonomic, elegant |
| Material | metal cromat + plastic |
| Nivel zgomot | 88 |
| Tensiune | 230 |
| Frecventa(Hz) | 50 |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 31 x 21.5 x 34.2 |
| Greutate neta | 2.02 |
| Greutate bruta | 2.5 |
| Continut pachet | 1 racleta, 2 palete framantare, 2 teluri |
| Tip produs | mixer cu bol |
MOMENT ACRYL PERETI SI TAVANE 280ML 2014633/2208083
SKU:
9000100992824
14,50 lei
| Brand | Moment |
|---|---|
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pe suprafata absorbanta |
| Aplicabilitate | pistol silicon |
| Culoare | alb |














