Catalog online
- Nu poți să adaugi cantitatea „Piesa decorativa Norfolk Light Beige 6060, tip lemn, 20.4x120.4 cm, bej deschis” în coș deoarece stocul este insuficient (0.01 rămase).
Tapet geometric Elegantza 2023 cod 536744, 10 x 0.53 m
SKU:
4000441536744
Prețul inițial a fost: 105,00 lei.105,00 leiPrețul curent este: 105,00 lei.
| Brand | AXELEN |
|---|
Faianta portelanata rectificata Brickstone tip piatra, 16,3×51,7 cm, culoare bej
SKU:
8435259943785
105,00 leiMP
| Gama | Brickstone |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 0.51 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 16.3×51.7 cm |
| Latime | 16.3 cm |
| Lungime | 51.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Adeziv super – flexibil pentru placari critice Primus, exterior, alb, 25 kg
SKU:
5945770007444
104,99 lei
| Brand | Primus |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Adeziv |
| Greutate | 25 kg |
| Aderenta finala (Nmmp) | 1 |
| Temperatura de lucru (grade C) | 30-May |
| Utilizare | granit, la exterior, marmura, mistrie polistiren, pe placi ceramice, piatra naturala, placi termoizolante gletiera de inox cu dinti, rezidentiala – industriala, vata sau pluta |
| Consum (Kg/mp) | 3-5 |
Cutie pentru chei Yale YKB/200/CB2, metal, negru, 200x160x80 mm, închidere cu cifru
SKU:
5010609081572
104,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | negru |
| Material | Metal |
32D424 Cleste preducea cu cap rotativ 240 mm
SKU:
5902062324245
104,00 lei
| Brand | Topex |
|---|---|
| Lungime | 250mm |
| Material | otel |
Ventilator axial de perete 15cm, Silver
SKU:
8699490908525
104,00 lei
| Model | 500.040.006 |
|---|---|
| Diametru | |
| Debit maxim de aer | 150 m3/h |
| Montaj | Perete, Plafon, Tavan fals |
Set robineti tur/retur radiator drepti 1/2″, crom, ZGB30CR
SKU:
5902194958813
104,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Cutie Postala 21.5×31.5×8 cm cu 2 chei Evotools 644055
SKU:
5949034930622
104,00 lei
| Cod produs | 644055 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Piesa ramificatie canal redusa D200/125-45
SKU:
6420347008646
104,00 lei
| Brand | Valrom |
|---|---|
| Dimensiuni | D200/125-45 |
Furtun aer comprimat, 8mm x 10m Yato YT-24220
SKU:
5906083242205
104,00 leibuc
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT24220 |
Piesa decorativa Pine Grey 6063, tip lemn, 20.4×120.4 cm, gri
SKU:
3800745606317
103,50 leiMP
| Gama | Pine |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.98 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Pine Brown 6065, tip lemn, 20.4×120.4 cm, maro
SKU:
3800745606515
103,50 leiMP
| Gama | Pine |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.98 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Pine Beige 6064, tip lemn, 20.4×120.4 cm, bej
SKU:
3800745606416
103,50 leiMP
| Gama | Pine |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.98 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Norfolk Light Beige 6060, tip lemn, 20.4×120.4 cm, bej deschis
SKU:
3800745606010
103,50 leiMP
| Gama | NORFOLK |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.98 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Norfolk Brown 6062, tip lemn, 20.4×120.4 cm, maro
SKU:
3800745606218
103,50 leiMP
| Gama | NORFOLK |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.98 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Norfolk Beige 6061, tip lemn, 20.4×120.4 cm, bej
SKU:
3800745606119
103,50 leiMP
| Gama | NORFOLK |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.98 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Gresie rectificata Moonwalk Cream 60×120 cm, crem, model ciment, finisaj lucios
SKU:
8691273393108
103,00 leiMP
| Gama | Moonwalk |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie rectificata Moonwalk Light Grey 60×120 cm, gri deschis, model ciment, finisaj lucios
SKU:
8691273390206
103,00 leiMP
| Gama | Moonwalk |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Ventilator cu picior, 40cm, XB110
SKU:
6423808065066
103,00 lei
| Model | XB110 |
|---|---|
| Diametru | |
| Montaj | Stativ |
| Material | Plastic |
Suport perie WC sticla fixare perete Modern ER-J650
SKU:
6421000034385
102,50 lei
| Tip produs | Accesorii baie |
|---|---|
| Cod produs | ER-J650 |
| Brand | Everpro |
Gresie rectificata Chateau Decor Brown 6133, tip lemn, 60×120 cm, culoare maro
SKU:
3800745613315
102,50 leiMP
| Gama | Chateau |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie maro ASTURIA 9440 model lemn tip parchet 20,4×120,4 cm
SKU:
3800745944013
102,50 leiMP
| Gama | ASTURIA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Latime | 20.4 cm |
| Lungime | 120.4 cm |
| Tip produs | Gresie |
Chinga pentru bagaj, diverse dimensiuni, LT82353, LT82355, LT82358, LT82360
SKU:
6421948823607
102,50 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT82353, LT82355, LT82358, LT82360 |
Dreptar trapezoidal, diverse dimensiuni, LT18116, LT18121
SKU:
6421948181219
102,50 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT18116, LT18121 |
CORP CIL APARENT EM 1X36W IP 65 NV-4201.42136 EL0044314 include taxa verde 3.5 lei fara tva
SKU:
5949027108663
102,00 lei
| Tip produs | Corp de iluminat |
|---|---|
| Model | Corp de iluminat pentru spatii cu umezeala |
| Pentru | Iluminat tehnic |
| Lungime | 1.270 mm |
| Alimentare | Alimentare la reteaua electrica |
| Tensiune | 220/240 V |
| Greutate | 1 kg |
Toporisca monobloc, cap polisat, 600 gr., juco, LT33020
SKU:
6421948330204
102,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|














