Catalog online
MF0012-03641 PRELUNGITOR 1xSHUKO PROF 3×1.5 MM 10 M include taxa verde 1.00 lei fara TVA
SKU:
6421806126611
96,50 lei| U.M. | buc |
|---|
MF0012-04803 INTRERUPATOR MODULAR SIMPLU ALB1001 include taxa verde 0.05 lei fara TVA
SKU:
6421806123016
6,30 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
MF0012-04821 INTRERUPATOR MODULAR CAP SCARA ALB1003 include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
6421806123139
7,30 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
MF0012-04827 INTRERUPATOR MODULAR CAP CRUCE ALB1007 include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
6421806123177
12,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
MF0012-04839 PRIZA MODULARA 2 PIN ALB2002 include taxa verde 0.05 lei fara TVA
SKU:
6421806123252
6,80 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Tip produs | Prize modulare |
MF0012-04842 PRIZA MODULARA SHUKO ALB2001 include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
6421806123276
9,40 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Tensiune | 230V |
| Tip produs | Prize schuko |
MF0012-04845 PRIZA MODULARA TV ALB2003 include taxa verde 0.05 lei fara TVA
SKU:
6421806123290
7,80 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Tip produs | Prize TV |
MF0012-06001 INTRERUPATOR SIMPLU ECO PREMIUM include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
6421806119019
5,80 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
MF0012-06005 INTRERUPATOR DUBLU ECO PREMIUM include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
6421806119033
6,30 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
MF0012-06020 INTRERUPATOR CAP-SCARA ECO PREMIUM include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
6421806119095
6,80 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
MF0012-08005 INTRERUPATOR SIMPLU ALB CAMILYA include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
6421806128011
6,80 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
MF0012-08040 INTRERUPATOR CAP SCARA ALB CAMILYA include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
6421806128080
9,40 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
MF0012-08055 INTRERUPATOR CAP CRUCE ALB CAMILYA include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
6421806128110
10,40 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
MF0012-85731 INTRERUPATOR SIMPLU PT.ECO PREMIUM include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
6421806119811
7,30 lei| Tip produs | Intrerupatoare & comutatoare |
|---|---|
| Model | Intrerupator universal |
| Pentru | Interior |
MF0012-85760 INTRERUPATOR SIMPLU PT.GRI/IP54 ELEGANT include taxa verde 0.17 lei fara TVA
SKU:
6421806120626
15,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
MF0012-85800 INTRERUPATOR SIMPLU+PRIZ.SHUKO PT GRI/IP54 include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
6421806120787
32,50 lei| Brand | Comtec 2000 |
|---|---|
| Gama | Elegant |
| Montaj | aparent |
| Material | tehnopolimer |
| Latime | 135mm |
| Finisaj | satinat |
MF0012-85803 INTRERUPATOR DUBLU + PRIZ.SHUKO PT GRI/IP54 include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
6421806120800
33,50 lei| Brand | Comtec 2000 |
|---|---|
| Gama | Elegant |
| Montaj | aparent |
| Culoare | gri |
| Material | plastic |
| Latime | 135mm |
| Finisaj | satinat |
MF0012-86050 PRIZA SHUKO P.SINA DIN
SKU:
6421806121760
15,50 lei| Inaltime | 77 mm |
|---|---|
| Tip produs | Priza |
| Adancime | 63 mm |
| Latime | 45 mm |
| Model | Schuko |
| Tensiune | 230 V |
| Frecventa(Hz) | 50 Hz |
| Culoare | Alb |
| Brand | Comtech |
MINI SET DUS MINI870,0
SKU:
8590309068501
70,50 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Model | Twist Mini 870 |
| Material | ABS |
| Montaj | aplicat |
| Culoare | cromat |
MISAVAN BRIZA DE PARFUM NR.41 ASFINTIT IN TOSCANA 200ML 90034909
SKU:
6422768064096
18,50 lei| Brand | Misavan |
|---|---|
| Model | Asfintit in Toscana |
| Capacitate | 200 |
| Utilizare | odorizare si eliminare mirosuri neplacute din incaperi |
MISAVAN CREMA TRATAMENT STICLA 500ML 31218
SKU:
6422768018839
15,00 lei| Brand | Misavan |
|---|---|
| Capacitate | 500 |
| Culoare | alba |
| Utilizare | geamuri, oglinzi |
MISAVAN DR STEPHAN MULTICLEANER AMONIACAL 750ML 90013201
SKU:
6422768040946
30,50 lei| Brand | Misavan |
|---|---|
| Utilizare | lemn, PAL, geamuri, accesorii sanitare, blaturi, suprafete din plastic, suprafete cromate si din inox, spatii de lucru, faianta, pardoseli sau pereti |
| Culoare | roz |
MISAVAN DR STEPHAN ODORIZANT ONE 750ML 90013324
SKU:
6422768041066
61,00 lei| Brand | Misavan |
|---|---|
| Model | produs prevazut cu pulverizator |
| Capacitate | 750 |
| Utilizare | in orice incapere |



























