Catalog online
- Nu poți să adaugi cantitatea „Piesa decorativa rectificata Tempera Leaves Brown 2979, tip marmura, 48.8x74.4 cm, maro” în coș deoarece stocul este insuficient (0.07 rămase).
Baterie pipa medie ERMETIQ ECO
SKU:
6421000049099
108,00 lei
| Culoare | Crom |
|---|---|
| Tip produs | Baterie lavoar |
| Cod produs | METIQ ECO |
| Brand | Everpro |
Gresie Cortes tip lemn, 9439 20,4×120,4 cm, culoare gri
SKU:
3800745943917
107,50 leiMP
| Gama | Cortes |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Latime | 20.4 cm |
| Lungime | 120.4 cm |
| Tip produs | Gresie |
Trimmer electric Ruris TE500 Pivot 500W, 30cm, pentru intretinere gazon
SKU:
6424340602535
107,00 lei
| Brand | Ruris |
|---|---|
| Putere | 500 |
| Greutate | 1.2 |
| Model | TE500 Pivot |
| Utilizare | pentru intretinere gazon |
| Nivel zgomot | 99 |
| Tensiune | 240 |
| Frecventa(Hz) | 50 |
| Tip motor | electric |
| Lungime cablu | 6 |
PRAJITOR PAINE SAMUS TOASTY 850W 7 TREPTE RUMENIRE
SKU:
6425053014912
107,00 lei
| Brand | Samus |
|---|---|
| Putere | 850 |
| Model | Toasty |
| Alte caracteristici | 2 fante cu sistem de fixare a feliilor de paine; loc depozitare cablu |
| Culoare | argintiu |
| Dimensiuni | 25.2 x 16.6 x 17.6 |
| Greutate neta | 1.6 |
| Greutate bruta | 2 |
| Tensiune | 220 – 240 |
| Frecventa(Hz) | 50 |
| Continut pachet | tava firimituri |
| Material corp | inox + plastic |
SONERIE FARA FIR 100M 32MELODII 230V LOH EV(14302) include taxa verde 0.15 lei fara TVA
SKU:
5948668014302
107,00 lei
| Brand | Hepol |
|---|---|
| Model | H-138 |
| Culoare | alb + albastru |
| Montaj | aplicat |
Ventilator 100LD Diametru 100MM Vents
SKU:
4823016232816
107,00 lei
| Model | 100 LD |
|---|---|
| Diametru | |
| Debit maxim de aer | 88 m3/h |
| Greutate | 0.6 kg |
| Montaj | Perete |
| Dimensiuni | 152x120x126 mm |
| Material | Plastic |
Termostat de ambient programabil cu fir TA-HT19
SKU:
6421000044476
107,00 lei
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Termostat |
| Cod produs | TA-HT19 |
| Brand | Everpro |
Vata minerala KNAUF CLASSIC 50×1200 mm
SKU:
5012061980615
107,00 lei
| Brand | Knauf |
|---|---|
| Dimensiuni | 10000x1200x50 mm |
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 40, ice glow, interior / exterior, 5 kg
SKU:
5900089221691
107,00 lei
| Brand | CERESIT |
|---|
Dispozitiv pentru demontat supape motor diesel Yato YT-0618
SKU:
5906083906183
107,00 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0618 |
Șurub autoforant Siniat 3.5x35mm otel fosfatat argintie 1000 buc/cut pentru gips carton
SKU:
6423077011726
106,00 lei
| Brand | Siniat |
|---|---|
| Diametru | 3.5mm |
| Lungime | 35mm |
| Material | otel fosfatat |
| Culoare | negru |
| Ambalare | cutie |
| Utilizare | fixare placi de gips carton pe profile din tabla |
Radiator Ceramic 1500W DA-T184CS
SKU:
5902628550446
106,00 lei
| Brand | Dedra |
|---|---|
| Tip produs | Radiator |
| Putere | 1500 W |
Piesa decorativa Corona Patchwork Grey 4715, tip ciment, 25.5×75.5 cm, gri
SKU:
3800745471519
106,00 leiMP
| Gama | CORONA |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.16 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Panou sandwich termoizolant perete 40 mm PUR, culoare 9002
SKU:
4000000510949
106,00 leim²
| Brand | Topanel |
|---|---|
| Latime | 1000 mm |
| Lungime | 6000mm |
| Culoare | Alb murdar – RAL 9002 |
Piesa ramificatie canal redusa D200/160-45
SKU:
6424976003393
106,00 lei
| Brand | Valrom |
|---|---|
| Dimensiuni | D200/160-45 |
Cleste strangere colier pentru articulatii 235mm Yato YT-0606
SKU:
5906083906060
106,00 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0606 |
Gresie portelanata decor Traver Mozaic, 6060-0203-4011, model piatra, 60×30 cm, bej, finisaj mat
SKU:
5945005081263
105,50 leiMP
| Gama | TRAVER |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.27 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Tobaco Str tip piatra, 6060-0208 60×30 cm, finisaj mat, culoare bej
SKU:
5945005081157
105,50 leiMP
| Gama | Tobaco Str |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.27 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Baterie bucatarie pipa flexibila neagra MAX 502B4-043P2-C11(BK)
SKU:
6900007502405
105,00 lei
| Tip Produs | Baterie bucatarie |
|---|
CORP LED T 8 20W 6500K-Y (28248) include taxa verde 0.40 lei fara TVA
SKU:
5948668028248
105,00 lei
| Brand | Hepol |
|---|---|
| Clasa energetica | F |
| Tensiune | 230 |
Gresie Alard Sky 60×120 cm, albastru, model marmura, finisaj lucios
SKU:
4000000580461
105,00 leiMP
| Gama | Alard |
|---|---|
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Lavish Granito |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Piesa decorativa rectificata Tempera Leaves Brown 2979, tip marmura, 48.8×74.4 cm, maro
SKU:
3800745297911
105,00 leiSET
| Gama | TEMPERA |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 48.8×74.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Faianta rectificata tip marmura, Livorno Lines Gris 30×90 cm, finisaj lucios
SKU:
8432597576446
105,00 leiMP
| Gama | Livorno |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.36 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata tip marmura, Livorno Kentia Gris 30×90 cm, finisaj lucios
SKU:
8432597577153
105,00 leiMP
| Gama | Livorno |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.36 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |














