Catalog online
Gresie Kenzo Saori Coral Rect Mat 59.5×59.5 cm, roz, portocaliu, finisaj mat, model decor
SKU:
8425925897016
110,00 leiMP
| Gama | Kenzo |
|---|---|
| Culoare | Portocaliu, Roz |
| Brand | Colorker |
| Dimensiune | 59.5×59.5 cm |
| Lungime | 59.5 cm |
| Latime | 59.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Decor |
Gresie Kenzo Nude Rect Mat 59.5×119.2 cm, crem, finisaj mat, model ciment
SKU:
8425925896835
110,00 leiMP
| Gama | Kenzo |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Brand | Colorker |
| Dimensiune | 59.5×119.2 cm |
| Lungime | 119.2 cm |
| Latime | 59.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
BLENDER VERTICAL MUHLER 400W 2IN1 + CHOPPER ALB include taxa verde 0.75 lei fara tva/buc
SKU:
3800139242046
110,00 lei
| Tip produs | Mixer vertical |
|---|---|
| Putere | 400 W |
Baterie bucatarie neagra MAX 7521B3-070P4-N03
SKU:
6900007521703
110,00 lei
| Tip Produs | Baterie bucatarie |
|---|
GW40608 – TABLOU PLASTIC INCASTRAT 18 MODULE IP 40
SKU:
8011564062467
110,00 lei
| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Montaj | incastrat |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 465 x 310 x 85 |
Parchet SPC Stone Botticino Dark ST-808 30.5×61 cm
SKU:
8684209720963
110,00 leiMP
| Brand | Area Floors |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | |
| Cod Produs | ST-808 |
| Material | Compozit Piatra-Plastic (SPC) |
| Grosime | 5 mm |
| Trafic | Intens pentru UZ Rezidential si Usor pentru uz Comercial |
| Clasa | 23 Rezidential si 31 Comercial |
Parchet SPC Stone Concrete Light ST-801 30.5×61 cm
SKU:
8684209720895
110,00 leiMP
| Brand | Area Floors |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | |
| Cod Produs | ST-801 |
| Material | Compozit Piatra-Plastic (SPC) |
| Grosime | 5 mm |
| Trafic | Intens pentru UZ Rezidential si Usor pentru uz Comercial |
| Clasa | 23 Rezidential si 31 Comercial |
Baterie pipa lunga ERMETIQ ECO ER-F405
SKU:
6421000049105
110,00 lei
| Culoare | Crom |
|---|---|
| Tip produs | Baterie lavoar |
| Cod produs | ER-F405 |
| Brand | Everpro |
Ramificatie Burlan (Y) RAL 3011 D90
SKU:
5945738065455
110,00 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 3011 |
| Diametru (mm) | 90 |
Placa policarbonat 3×2.1 m, grosime 4mm, transparent
SKU:
3000000113790
110,00 lei
| Culoare | Transparent |
|---|
Plintă aluminiu Lira 3m PP231-0-A-001 pentru blat bucătărie
SKU:
5900483252666
109,00 lei
| Material | Aluminiu |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | aluminiu lira |
Banda LED RGB 12V 36W 5m Avide IP65 pentru iluminat interior si exterior
SKU:
5999562286081
109,00 lei
| Brand | Bramcke Romania |
|---|---|
| Tip produs | Banda LED |
| Culoare | Alb |
| Grad de protectie | IP65 |
| Greutate | 0.6 |
Fier de calcat Retro Hausberg HB-7817NG, 1000-1200W, talpa aluminiu ceramic, negru
SKU:
6423808068142
109,00 lei
| Tip produs | Orizontal |
|---|---|
| Utilizare | Rezidential |
| Alte caracteristici | Auto-curatare Termostat Protectie supraincalzire Indicator luminos |
| Continut pachet | 1 x Fier de calcat |
| Culoare | Negru |
| Putere | 1000 W 1200 W |
| Tip panou | Mecanic |
| Trepte viteza | 6 |
| Material | Ceramic Aluminiu |
| Lungime cablu | 1.8 m |
SET DUS FUNCTII FARA BARA SUPORT U300
SKU:
5901095645631
109,00 lei
| Material | Alama |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | argintiu |
MECANISM UNGHIULAR 4688000
SKU:
4006885468801
109,00 lei
| Material | Plastic, Zinc turnat sub presiune |
|---|---|
| Greutate | 0,3 kg |
| Diametru | 36 mm |
| Lungime | 161 mm |
Robinet sferic gaz 1/2″, cu piulita pivotanta si fluture aluminiu, ORION 3402100
SKU:
5902273544791
109,00 lei
| Brand | VALVEX |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Suport flori rulant flora roll 40cm NA FSC FRX8 Nortene 190077
SKU:
3260821900775
109,00 lei
| Brand | Nortene |
|---|
Set furtun de gradina smart pro ats cu 4 straturi, 1/2″, 20 m si accesorii 13-490
SKU:
5907512607367
109,00 lei
| Brand | Cell-Fast |
|---|
Aspersor pulsatoriu profesional cellfast lux ideal, metalic, 6 bar presiune maxima 52-160
SKU:
5901828855313
109,00 lei
| Brand | Cell-Fast |
|---|
Gresie Wright, model lemn, 6060-0300, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005080402
109,00 leiMP
| Gama | WRIGHT |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Terasa, Living, Hol, Dinning, Balcon, Spatii comerciale, Birou, Subsol, Garaj, Scari interioare, Scari exterioare |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.26 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Dreptar aluminiu 2 manere si 2 bule (orizontala si verticala) 150 cm LUMYTOOLS LT18016
SKU:
6421948180168
109,00 lei
Adeziv pentru gresie si faianta int/ext CERESIT CM17 25KG
SKU:
5946043000278
109,00 lei
| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 4 |
| Greutate | 25 |
Gresie Traver, model piatra, 6060-0336, 60 x 30 cm, culoare multicolor, finisaj mat
SKU:
5945005082079
108,50 leiMP
| Gama | TRAVER |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Multicolor |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dinning, Spatii comerciale, Soclu |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.26 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
31C616 Subler 200 mm
SKU:
5902062316165
108,00 lei
| Tip produs | Subler |
|---|---|
| Pentru | Masurare |
| Material | Otel |
| Lungime | 230 mm |














