Catalog online
LT56393 SET 10 CHEI HEXAGONALE, 1,5-10 mm, Cr-V, satinate
SKU:
6421948563930
23,00 lei| U.M. | set |
|---|---|
| Tip produs | Chei hexagonale/imbus |
LT56477 SET 9 CHEI HEXAGONALE, 1,5-10 mm, Cr-V, satinate
SKU:
6421948564777
37,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Chei hexagonale/imbus |
LT56482 SET 9 CHEI IMBUS STEA, CR-V (lungi), T10-T50
SKU:
6421948564821
35,00 lei| U.M. | set |
|---|---|
| Tip produs | Chei hexagonale/imbus |
LT65108 SET 5 CHEI TUBULARE CU COADA, 8x65mm
SKU:
6421948651088
19,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Tip produs | Chei tubulare si capete |
LT65135 SET CHEIE FLEX REGLABILA 195MM CU CHEIE FIXA 12-14
SKU:
6421948651354
19,50 lei| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Model | LT65135 |
| Material | otel |
| Utilizare | polizor unghiular |
LT66098 SET 9 BITURI
SKU:
6421948660981
21,50 lei| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Model | LT66098 |
| Material | aliaj crom – vanadiu |
LT72700 ARZATOR CU FURTUN 3M,PENTRU BUTAN 530MM,35KW
SKU:
6421948727004
128,00 lei| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Utilizare | sudare prin brazare |
| Material | otel zincat |
LT76179 CUTTER CU PROTECTIE, 9 mm
SKU:
6421948761794
7,80 lei| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Model | LT76179 |
| Utilizare | taiere hartie, carton, tapet, plastic |
| Culoare | galben |
Lustra Alice auriu 60W 3xE27 ERSTE EL0023771
SKU:
5949027049683
215,50 lei| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Auriu |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | EL0023771 |
| Material | Metal, Sticla |
| Dulie | E27 |
LUSTRA AVALON 35W 4000K 110-240V 019-018-0035 include taxa verde 3.50 lei fara TVA
SKU:
8680985552880
528,00 lei| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Candelabru |
| Putere | 35 W |
| Cod produs | 019-018-0035 |
| Material | Metal, Sticla |
| Temperatura | 4000K |
Lustra Beatrice aramiu 60W 5xE27 ERSTE EL0023761
SKU:
5949027049560
112,00 lei| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Cupru |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | EL0023761 |
| Material | Metal, Sticla |
| Dulie | E27 |
Lustra Carmen Crom+Alb 2XE27 60W
SKU:
5949027050146
76,00 lei| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Alb, Crom |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 60 W |
| Material | Metal |
| Dulie | E27 |
Lustra Dave 3xE14 40W 6081 incl taxa verde 0.80 lei fara tva
SKU:
5998250360812
269,00 lei| Pentru | Iluminare decorativa |
|---|---|
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Model | Plafoniera |
Lustra Elada alb si wenge 60W 3xE27 ERSTE EL0033965
SKU:
5949027079703
222,50 lei| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Wenge |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | EL0033965 |
| Material | Metal, Sticla |
| Dulie | E27 |
Lustra Emma 48 LED 24W 6500K
SKU:
5949027089887
128,50 lei| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 24 W |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | E27 |
| Temperatura | 6500 K |
LUSTRA IT VIRTUS PL3 LED KL6329
SKU:
5944009066610
496,00 lei| Brand | klausen |
|---|---|
| Culoare | Crom |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 36 W |
| Material | Metal |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Lustra LED Orion Chrome 30W, 4000K, 600x180mm, 110-240V 019-017-0030
SKU:
8680985552873
265,99 lei| Brand | HOROZ |
|---|---|
| Culoare | Crom |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 30 W |
| Material | Acril, Aluminiu |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
LUSTRA LY ROSA 2 LY-3091 include taxa verde 0.6 lei fara tva
SKU:
5944009060717
203,00 lei| Pentru | Iluminare decorativa |
|---|---|
| Lungime | 390 mm |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Model | Pendule & lustre |
LUSTRA LY ROSA 3 LY-3092 include taxa verde 0.60 lei fara tva
SKU:
5944009060724
283,00 lei| Pentru | Iluminare decorativa |
|---|---|
| Lungime | 390 mm |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Model | Pendule & lustre |
Lustra suspendata 220V 2 inele 400+600mm aluminiu+crystal OVK-PL5241-600
SKU:
4000000541097
711,50 lei| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Crom |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | OVK-PL5241-600 |
| Material | Aluminiu |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Lustra suspendata 220V 3 cadre 200×400, 300×600, 400x800mm, alb/negru OVK-PL5105-40*80
SKU:
4000000541196
897,00 lei| Brand | |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 80 W |
| Cod produs | OVK-PL5105 |
| Material | Aluminiu, Acril |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 6400K |
Lustra suspendata 220V 400+600mm negru, aluminiu+silicon OVK-PL5243-600
SKU:
4000000541141
381,50 lei| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | OVK-PL5243-600 |
| Material | Aluminiu, Silicon |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Lustra suspendata 220V 450mm auriu, aluminiu+silicon OVK-PL5203
SKU:
4000000541134
456,50 lei| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Auriu |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 40 W |
| Cod produs | OVK-PL5203 |
| Material | Aluminiu, Silicon |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Lustra suspendata 220V dia 450mm negru/alb/gri, metal+acrylic OVK-PL5248-450
SKU:
4000000541110
368,00 lei| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 30 W |
| Cod produs | OVK-PL5248-450 |
| Material | Metal, Acril |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Lustra suspendata 220V dia 600mm metal+acrylic OVK-PL5252-600
SKU:
4000000541158
387,50 lei| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Auriu |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 35 W |
| Cod produs | OVK-PL5252-600 |
| Material | Metal, Acril |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 6400K |
Lustra suspendata 220V dia 600mm negru, aluminiu+silicon OVK-PL5245
SKU:
4000000541103
456,50 lei| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 50 W |
| Cod produs | OVK-PL5245 |
| Material | Aluminiu, Silicon |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 2700K |
Lustra Tania crom si alb 60W 3xE27 ERSTE EL0023850
SKU:
5949027050191
189,00 lei| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Crom |
| Tip produs | Lustra |
| Dimensiune | 400x400x280 mm |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | EL0023850 |
| Material | Metal, Sticla |
| Dulie | E27 |
Lustra Tania Crom+Alb 1XE27 60W
SKU:
5949027065300
67,00 lei| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Alb, Crom |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | EL0028511 |
| Material | Metal |
| Dulie | E27 |
MAMUT GLUE HIGH TACK ALB 290ML
SKU:
8711595110907
32,50 lei| Greutate | 0.51 |
|---|---|
| Tip produs | Adeziv montaj |
| Brand | Mamut |
| Gama | Bostik Mamut High Tack |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Culoare | Alb |
| Volum | 290 ml |



































