Catalog online
- Nu poți să adaugi cantitatea „Piesa decorativa Geometric Eco White 4995, tip marmura, 24.4x74.4 cm, alb” în coș deoarece stocul este insuficient (0.084 rămase).
SADOLIN ACTIVE Lazura Lucioasa Solvent STEJAR DESCHIS 2.5L
SKU:
5948596021793
114,00 lei
| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | stejar deschis |
Plafoniera LED Epsilon 24, 6400K, 185-265V, cod 027-004-0024, culoare Alb
SKU:
8680985551654
114,00 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 24 W |
| Cod produs | 027-004-0024 |
| Temperatura | 6400 K |
Cheie tub hex de impact adanca 1x36mm YT-1179
SKU:
5906083911798
114,00 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1179 |
OSKAR GRUND PT LEMN 2.5L
SKU:
5946062005261
113,00 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Aplicabilitate | imersie / pensula |
| Utilizare | casnica / industriala; se poate acoperi dupa 24 h |
APLICA LY ORBIT AP1 LY-3071 include taxa verde 0.6 lei fara tva
SKU:
5944009059650
113,00 lei
| Brand | Klausen |
|---|---|
| Gama | Orbit |
Cutie Postala 260x335x120 cu 2 chei, Evotools 644071
SKU:
5949034930783
113,00 lei
| Cod produs | 644071 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Piesa decorativa Geometric Eco White 4995, tip marmura, 24.4×74.4 cm, alb
SKU:
3800745499513
113,00 leiMP
| Gama | GOLDIE |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Perie de sarma cupa 100mm M14, inox Graphite 57H587
SKU:
5902062575876
113,00 lei
| Brand | Graphite |
|---|---|
| Cod produs | 57H587 |
CARMAX CABLU PORNIRE 1000A 50322
SKU:
5949042307157
112,00 lei
| Tip produs | Husa |
|---|---|
| Material | Metal, Plastic |
| Pentru | Metal |
Amorsa perete PRIMER G JERRYCAN Mapei int/ext 5KG 020105
SKU:
8022452002564
112,00 lei
| U.M. | bid |
|---|---|
| Culoare | albastru deschis |
FOARFECA TABLA TAIERE DREAPTA LUNGA 250MM STANLEY ST214566
SKU:
3253562145666
112,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | galben |
Ventilator de masa, 30cm, 35W/40W, Alb, TF311/EPSTF-35W
SKU:
5999084960353
112,00 lei
| Model | TF 311 |
|---|---|
| Diametru | |
| Greutate | 1.7 kg |
| Montaj | Stativ |
| Dimensiuni | 34.5×47 cm |
| Material | Plastic |
Gresie Pulpis Dark Grey Brillo (REC) 60*120 1.45mp/cut
SKU:
8436559878265
112,00 leiMP
| Gama | Pulpis |
|---|---|
| Brand | New Tiles |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Hol |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip parchet Nordik White Fishbone 40×60 cm, alb, cod 941301
SKU:
8698541051425
112,00 leiMP
| Gama | Nordik |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dinning, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip parchet Nordik Grey Fishbone 40×60 Cm, gri, cod 941302
SKU:
8698541051449
112,00 leiMP
| Gama | Nordik |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Pompa manuala de ulei 16-18l/min, aluminiu Yato YT-0712
SKU:
5906083907128
112,00 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0712 |
Cabluri incarcare baterie auto 600A Yato YT-83153
SKU:
5906083831539
112,00 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-83153 |
Gresie portelanata tip parchet Classic Wood Noce 40×60 cm, maro
SKU:
8698541050404
111,50 leiMP
| Gama | Classic Wood |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Brickstone White (GPR-R) 16.3X51.7R 0.85mp/cut
SKU:
8435259942252
111,50 leiMP
| Gama | Brickstone |
|---|---|
| Brand | Bestile |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 0.85 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 16.3×51.7 cm |
| Latime | 16.3 cm |
| Lungime | 51.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip parchet Classic Wood Fishbone Chestnut 40×60 cm, maro, cod 943303
SKU:
8698541050428
111,50 leiMP
| Gama | Classic Wood |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
CORP CIL APARENT EL 2X36W IP65 NV-4201.42236 EL0044310 include taxa verde 3.5 lei fara tva
SKU:
5949027108632
111,00 lei
| Tip produs | Corp de iluminat |
|---|---|
| Model | Corp de iluminat pentru spatii cu umezeala |
| Pentru | Iluminat tehnic |
| Lungime | 1.270 mm |
| Alimentare | Alimentare la reteaua electrica |
| Tensiune | 220/240 V |
| Greutate | 1,4 kg |
Gresie Statuario Mate 60×120 cm
SKU:
8445583322200
111,00 leiMP
| Gama | Statuario |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
SAVANA BAZA ULTRAREZIST PASTEL EXT/INT 2.25L
SKU:
5948596010971
111,00 lei
| Greutate | 3.40 |
|---|---|
| Tip produs | Baza pastel |
| Brand | Savana |
| Culoare | Alb |
| Volum | 2,25 L |
Cleste pentru indoit tabla la 180 grade, 280mm Yato YT-5415
SKU:
5906083954153
111,00 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-5415 |
Gresie Kenzo Saori Nude Rect Mat 59.5×59.5 cm, crem, finisaj mat, model decor
SKU:
8425925897047
110,00 leiMP
| Gama | Kenzo |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Brand | Colorker |
| Dimensiune | 59.5×59.5 cm |
| Lungime | 59.5 cm |
| Latime | 59.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Decor |
Gresie Kenzo Coral Rect Mat 59.5×119.2 cm, roz, portocaliu, finisaj mat, model ciment
SKU:
8425925896804
110,00 leiMP
| Gama | Kenzo |
|---|---|
| Culoare | Portocaliu, Roz |
| Brand | Colorker |
| Dimensiune | 59.5×119.2 cm |
| Lungime | 119.2 cm |
| Latime | 59.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |














