Catalog online
Granit Pearl Grey Lustruit 60 x 25 x 1.8 cm G227
SKU:
4000000565017
118,00 leiMP| Gama | Granit |
|---|---|
| Brand | MESTA |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Granit |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 25×60 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Granit |
Panou sandwich termoizolant acoperis 40 mm PUR, culoare 9002
SKU:
4000000508458
118,00 leim²| Brand | Topanel |
|---|---|
| Lungime | 6000 mm |
| Latime | 1000 mm |
| Culoare | Alb murdar – RAL 9002 |
Proiector ambiental pentru gradina, Antal Crom 2xGU10, 35W IP44 EL0033130
SKU:
5949027077198
118,00 lei| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Argintiu |
| Tip produs | Proiector |
| Putere | 35 W |
| Material | Otel inoxidabil |
Gresie portelanata rectificata Sagano Noce tip parchet, model lemn, 20×120 cm, culoare maro
SKU:
8698541054877
118,00 leiMP| Gama | Sagano |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.97 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20×120 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata rectificata Sagano Almond tip parchet, model lemn, 20×120 cm, maro
SKU:
8698541054853
118,00 leiMP| Gama | Sagano |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.97 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20×120 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip parchet Classic Wood Fishbone MIX Motif 40×60 cm, bej/maro, cod 943310
SKU:
8698541050565
117,50 leiMP| Gama | Classic Wood |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Crem, Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Burghiu beton SDS Plus-5 Bosch 18x250x300mm pentru ciocan rotopercutor
SKU:
6949509227706
117,00 lei| Brand | Bosch |
|---|---|
| Diametru | 18 |
| Alte caracteristici | ciocan rotopercutor |
| Model | 5 |
CONTOR PE SINA DIN DIGITAL 1 MODUL 1X45A MF0028-02801 include taxa verde 0.15 lei fara TVA
SKU:
6421806273513
117,00 lei| U.M. | buc |
|---|
Prelungitor cu prindere flexibila 3/4″ x 450mm Yato YT-1345
SKU:
5906083913457
117,00 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1345 |
Set robineti tur/retur radiator drepti 1/2″, alb, ZGB30WH
SKU:
5902194958820
116,00 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Aparat antirozatoare cu ultrasunete, 220v EL0030106 TG-1102.082
SKU:
5949027067656
116,00 lei| Brand | Everpro |
|---|
Proiector Samsung-LED 50W Lumina naturala VtacPro – SKU-410 VT-50
SKU:
3800157629096
116,00 lei| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Proiector |
| Putere | 50 W |
| Material | Aluminiu |
Capsator tapiterie, 4-14 mm, Profi LT71160
SKU:
6421948711607
116,00 lei| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT71160 |
Gresie Orion Marfil Mat 60×120 cm, maro, finisaj mat, model ciment
SKU:
8445583526196
115,00 leiMP| Gama | Orion |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie Origin Terra Mat Brushed 60×120 cm, maro, finisaj mat, model ciment
SKU:
8445583530841
115,00 leiMP| Gama | Origin |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie Origin Cream Mat Brushed 60×120 cm, crem, finisaj mat, model ciment
SKU:
8445583532487
115,00 leiMP| Gama | Origin |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie Norwich Sand N-Plus Mat 60×120 cm, maro, finisaj mat, model ciment
SKU:
8445583215588
115,00 leiMP| Gama | Norwich |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie Nirvana White Mat 60×120 cm, alb, finisaj mat, model marmura
SKU:
8445583536492
115,00 leiMP| Gama | Nirvana |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Glet gata preparat Knauf Finitura 20kg pentru interior, extrafin, aderență puternică
SKU:
5205131201837
115,00 lei| U.M. | buc |
|---|
BEC LED FLOWER 40W E40 4000LM 6500K LOHUIS (32627) include taxa verde 0.40 lei fara TVA
SKU:
5948668032627
115,00 lei| Brand | Lohuis |
|---|---|
| Model | ED90 |
ERSTE-PLAFONIERA_KATE_48LED_24W_6500K_D350 EL0037933 include taxa verde 1.50 lei fara TVA
SKU:
5949027089856
115,00 lei| Pentru | Iluminare decorativa |
|---|---|
| Diametru | 380 mm |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Model | Plafoniera |
Granit Pearl Grey Fiamat 60 x 25 x 1.8 cm G239
SKU:
4000000565000
115,00 leiMP| Gama | Granit |
|---|---|
| Brand | MESTA |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Granit |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 25×60 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Granit |
Extractor rulmenti 3 brate 6″/150mm -5t YT-2521
SKU:
5906083925214
115,00 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-2521 |
Gresie portelanata rectificata Amarante tip lemn, 20×120 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745994612
114,50 leiMP| Gama | Amarante |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.97 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20×120 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip marmura, hexagonala, Geohex Grey Decor Matt 20×23 cm, Gri
SKU:
8698855854064
114,50 leiMP| Gama | Geohex |
|---|---|
| Brand | Seranit |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 0.71 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 20×23 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 23 cm |
| Tip produs | Gresie |







































