Catalog online
Lada frigorifica Candy CCHH 145, Clasa F, Capacitate 137 l, Termostat reglabil, L 63 cm, Alb
SKU:
8059019034973
1.203,50 lei
| Brand | CANDY |
|---|---|
| Tip produs | Lada frigorifica |
| Volum | 137 L |
| Capacitate congelare | 6.5 kg/24h |
| Dimensiuni | 85x63x55.5 cm |
| Culoare | Alb |
| Nivel zgomot | 39 dB |
| Consum energetic | 226 kWh/an |
| Greutate | 26 kg |
Lampa birou clasic negru 60W 1xE27 ERSTE EL0021296
SKU:
5949027049638
40,00 lei
| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Lampa birou |
| Greutate | 0.55 kg |
| Dimensiune | 143×330 mm |
| Putere | 60W |
| Cod produs | EL0021296 |
| Material | Metal |
| Dulie | E27 |
LAMPA DE BIROU LED 6W incl taxa verde 0.80 lei fara TVA IMITATIE PIELE SI CALENDAR NEGRU ABLDL-BLC-6W-BL
SKU:
5999562280560
200,00 lei
| Tensiune | 220/240 V |
|---|---|
| Pentru | Iluminare decorativa |
| Alimentare | Alimentare la reteaua electrica |
| Greutate | 0,856 kg |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Model | Lampa de birou |
Lampa de evacuare LED 3W Novelite, alb/negru, 330mm, interior, autonomie 2h
SKU:
5949027117962
54,00 lei
| Tip produs | Corp de iluminat |
|---|---|
| Model | Lumina de avertizare |
| Utilizare | Iluminat tehnic |
| Bec inclus | Da |
| Tipul duliei | LED integrat |
| Numar surse de iluminat | 4 |
| Putere max. per bec | 0,5 W |
| Latime | 145 mm |
| Adancime | 330 mm |
| Inaltime | 23 mm |
| Lungime | 0 mm |
| Material corp | Aluminiu, Plastic |
| Culoare corp | Alb, Negru |
| Alimentare | Alimentare la reteaua electrica, Cu acumulatori |
| Tensiune | 220/240 V |
| Grad de protectie | IP 40 |
| Greutate | 0,48 kg |
| Alte caracteristici | autonomie acumulator intern max. 2h |
| Gama | Novelite |
| Pentru | Atelier, Birou / Spatiu comercial, Birouri/ cabinete/ practici, Casa scarii |
| Cod produs | Elbi EL0057271 |
Lampa de veghe albastra cu LED 4×0.1W TG-3111.034013 TOTAL GREEN EL0024005
SKU:
5949027045098
9,90 lei
| Brand | TOTAL GREEN |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Tip produs | Lampa de veghe |
| Dimensiune | 60×60 mm |
| Putere | 0.1W |
| Cod produs | EL0024005 |
| Material | ABS+PS |
Lampa reincarcabila 9 LED-uri Kim TG-4105.06009 ERSTE EL0018704
SKU:
5949027032654
62,50 lei
| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Negru, Portocaliu |
| Tip produs | Lampa reincarcabila |
| Greutate | 0.35 kg |
| Dimensiune | 205×104 mm |
| Putere | 0.1W |
| Cod produs | EL0018704 |
| Material | ABS |
Lampa Solara Camping cu Incarcator Telefon 3000070 include taxa verde 0.5 lei fara TVA
SKU:
6426315002616
84,50 lei
| U.M. | buc |
|---|
Lampa solara LED Yorick negru 5.5×5.5×36.5cm EL0042381
SKU:
5949027103934
5,20 lei
| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Lampa solara |
| Dimensiune | 5.5×5.5×36.5 mm |
| Cod produs | EL0042381 |
| Material | Plastic |
LAMPA SOLARA PLASTIC,45CM MX760 include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
5998312777565
16,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Tensiune | 1.2V |
Lampa Solara Wigry 3 lumeni 3000 K 77001 negru include timbru verde 0.80 lei
SKU:
5996595770013
89,00 lei
| Bec inclus | Da |
|---|---|
| Tipul duliei | LED integrat |
| Numar surse de iluminat | 1 |
| Putere max. per bec | 0,06 W |
| Temperatura culoare (K) | 3.000 K |
| Durata de viata | 10.000 h |
| Grad de protectie | IP 44 |
| Material corp | Plastic |
| Utilizare | Iluminare decorativa |
| Inaltime | 85 mm |
| Latime | 45 mm |
| Adancime | 85 mm |
| Diametru | 90 mm |
| Gama | – |
| Alimentare | Cu energie solara |
| Greutate | 0,000 kg |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Model | Lampa solara |
| Cod produs | 77001 |
Lant Ruris 3/8 1.3 22+1D 30cm+125ml Ulei Ruris 2TT Cadou
SKU:
6424340290503
42,50 lei
| Brand | Ruris |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Lant Ruris 3/8 1.3 26+1D 35cm+125ml Ulei Ruris 2TT Cadou
SKU:
6424340290527
49,50 lei
| Brand | Ruris |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Lant Ruris 325 1.5 32D 38cm-Forte+125ml Ulei Ruris 2TT Cadou
SKU:
6424340375736
62,50 lei
| Brand | Ruris |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Lant Ruris 325 1.5 32D 38cm+125ml Ulei Ruris 2TT Cadou
SKU:
6424340290565
57,50 lei
| Brand | Ruris |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Lant Ruris 325 1.5 33D 40cm-Forte+125ml Ulei Ruris 2TT Cadou
SKU:
6424340375453
62,50 lei
| Brand | Ruris |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Lant Ruris 325 1.5 36D 45cm-Forte+125ml Ulei Ruris 2TT Cadou
SKU:
6424340375460
69,50 lei
| Brand | Ruris |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Lant Ruris 325 1.5 38D 50cm-Forte+125ml Ulei Ruris 2TT Cadou
SKU:
6424340375477
56,50 lei
| Brand | Ruris |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Lanterna Reincarcabila LED 1x5W New Narbo EL0030760
SKU:
5949027072759
39,00 lei
| Brand | TOTAL GREEN |
|---|---|
| Culoare | Negru, Rosu |
| Tip produs | Lampa reincarcabila |
| Dimensiune | 240×85 mm |
| Putere | 5W |
| Cod produs | EL0030760 |
| Material | ABS |
Laveta abraziva Oti 150x90mm 4 buc/set pentru curățare murdărie persistentă
SKU:
5948908002663
2,10 lei
| U.M. | set |
|---|
Lavoar Cersanit Family, 55 cm, alb cod R01-004
SKU:
6423078001283
175,50 lei
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lavoar |
| Brand | Cersanit |
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Ashley Blue, 400x400x125 mm, finisaj lucios, REA-U4663
SKU:
5902557355570
830,50 lei
| Cod produs | REA-U4663 |
|---|---|
| Brand | Rea |
| EAN | 5.90256E+12 |
| Culoare | Albastru |
| Tip produs | Lavoar |
| Gama | Rea Ashley |
| Lungime | 400 mm |
| Latime | 400 mm |
| Inaltime | 125 mm |
| Adancime | 100 mm |
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Berta, 560 x 355 x 145 mm REA-U5055
SKU:
5902557369720
589,50 lei
| Cod produs | REA-U5055 |
|---|---|
| Brand | Rea |
| EAN | 5.90256E+12 |
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lavoar |
| Gama | Rea Berta |
| Lungime | 560 mm |
| Latime | 355 mm |
| Inaltime | 145 mm |
| Adancime | 125 mm |














