Catalog online
Lant Ruris 3/8 1.3 22+1D 30cm+125ml Ulei Ruris 2TT Cadou
SKU:
6424340290503
42,50 lei| Brand | Ruris |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Lant Ruris 3/8 1.3 26+1D 35cm+125ml Ulei Ruris 2TT Cadou
SKU:
6424340290527
49,50 lei| Brand | Ruris |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Lant Ruris 325 1.5 32D 38cm-Forte+125ml Ulei Ruris 2TT Cadou
SKU:
6424340375736
62,50 lei| Brand | Ruris |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Lant Ruris 325 1.5 32D 38cm+125ml Ulei Ruris 2TT Cadou
SKU:
6424340290565
57,50 lei| Brand | Ruris |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Lant Ruris 325 1.5 33D 40cm-Forte+125ml Ulei Ruris 2TT Cadou
SKU:
6424340375453
62,50 lei| Brand | Ruris |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Lant Ruris 325 1.5 36D 45cm-Forte+125ml Ulei Ruris 2TT Cadou
SKU:
6424340375460
69,50 lei| Brand | Ruris |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Lant Ruris 325 1.5 38D 50cm-Forte+125ml Ulei Ruris 2TT Cadou
SKU:
6424340375477
56,50 lei| Brand | Ruris |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Lanterna Reincarcabila LED 1x5W New Narbo EL0030760
SKU:
5949027072759
39,00 lei| Brand | TOTAL GREEN |
|---|---|
| Culoare | Negru, Rosu |
| Tip produs | Lampa reincarcabila |
| Dimensiune | 240×85 mm |
| Putere | 5W |
| Cod produs | EL0030760 |
| Material | ABS |
Lavoar Cersanit Family, 55 cm, alb cod R01-004
SKU:
6423078001283
175,50 lei| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lavoar |
| Brand | Cersanit |
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Ashley Blue, 400x400x125 mm, finisaj lucios, REA-U4663
SKU:
5902557355570
830,50 lei| Cod produs | REA-U4663 |
|---|---|
| Brand | Rea |
| EAN | 5.90256E+12 |
| Culoare | Albastru |
| Tip produs | Lavoar |
| Gama | Rea Ashley |
| Lungime | 400 mm |
| Latime | 400 mm |
| Inaltime | 125 mm |
| Adancime | 100 mm |
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Berta, 560 x 355 x 145 mm REA-U5055
SKU:
5902557369720
589,50 lei| Cod produs | REA-U5055 |
|---|---|
| Brand | Rea |
| EAN | 5.90256E+12 |
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lavoar |
| Gama | Rea Berta |
| Lungime | 560 mm |
| Latime | 355 mm |
| Inaltime | 145 mm |
| Adancime | 125 mm |
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Cleo 61 White-Black Edge, 410 x 605 x 140 mm, REA-U6210
SKU:
5902557375318
589,50 lei| Cod produs | REA-U6210 |
|---|---|
| Brand | Rea |
| EAN | 5.90256E+12 |
| Culoare | Alb/Negru |
| Tip produs | Lavoar |
| Gama | Rea Cleo 61 |
| Lungime | 410 mm |
| Latime | 605 mm |
| Inaltime | 140 mm |
| Adancime | 120 mm |
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Cleo Black Aiax, 410x605x140 mm, finisaj mat, REA-U6625
SKU:
5902557375295
723,00 lei| Cod produs | REA-U6625 |
|---|---|
| Brand | Rea |
| EAN | 5.90256E+12 |
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Lavoar |
| Gama | Rea Cleo Black Aiax |
| Lungime | 410 mm |
| Latime | 605 mm |
| Inaltime | 140 mm |
| Adancime | 120 mm |
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Mona Slim White, 505 x 400 x140 mm, REA-U6300
SKU:
5902557331109
481,00 lei| Cod produs | REA-U6300 |
|---|---|
| Brand | Rea |
| EAN | 5.90256E+12 |
| Culoare | Alb/Argintiu |
| Tip produs | Lavoar |
| Gama | Rea Mona |
| Lungime | 505 mm |
| Latime | 400 mm |
| Inaltime | 140 mm |
| Adancime | 115 mm |
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Royal Black/White, 625 x 360 x 150 mm, finisaj lucios, REA-U6600
SKU:
5902557336128
873,50 leibuc| Cod produs | REA-U6600 |
|---|---|
| Brand | Rea |
| EAN | 5.90256E+12 |
| Culoare | Alb/Negru |
| Tip produs | Lavoar |
| Gama | Rea Royal |
| Lungime | 625 mm |
| Latime | 360 mm |
| Inaltime | 150 mm |
| Adancime | 100 mm |
Lavoar portelan Eridane 38 Alb lucios
SKU:
4810531135258
233,00 lei| Brand | Keramin |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lavoar |
Lavoar portelan Eridane 38 Alb mat
SKU:
4810531152521
280,00 lei| Brand | Keramin |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lavoar |
Lavoar portelan Simpla 55 Alb cu elemente fixare
SKU:
4810531137634
159,00 lei| Brand | Keramin |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lavoar |
Lavoar portelan Simpla 60 Alb cu elemente fixare
SKU:
4810531138488
175,50 lei| Brand | Keramin |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lavoar |
Leagan Fotoliu suspendat Larisa tip Cocon, pentru Gradina, cu Perne si Suport Metalic MIR-B3314SBK
SKU:
5902659143952
1.003,50 lei| Material | Otel, Polirattan(PE) |
|---|---|
| Greutate | 35 kg |
LED TV NEI 55NE6901 SMART F include taxa verde 9.00 lei fara TVA
SKU:
5943808001464
1.845,00 lei| Diagonala display | 127 cm |
|---|---|
| Tip TV | Smart TV |
| Tehnologie display | LED |
| Culoare | Negru |
| Interfata | 1 x RJ-45 2 x USB 2.0 3 x HDMI 1 x Component input 2 x RF 1 x CVBS |
| Sistem de operare | VIDAA |
| Rata de refresh | 60 Hz |
| Sistem audio | 2 |
| Putere difuzoare integrate | 16 W |
| Clasa energetica | Clasa E |
| Greutate | 9.6 Kg |
Lopata aluminiu pentru zapada, cu coada LT35884
SKU:
6421948358840
79,50 lei| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT35884 |
Lopata dreptunghiulara cu bordura, cu coada, LT35823
SKU:
6421948358239
52,50 lei| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT35823 |
LT00050 DISPOZITIV PT. TAIAT GRESIE SI FAIANTA CU RULMENTI, 600mm, TUV
SKU:
6421948000503
464,00 lei| U.M. | buc |
|---|
LT03240 CUTIT ROTATIV PT TAIAT GRESIE SI FAIANTA
SKU:
6421948032405
22,50 lei| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Utilizare | decupare gresie/faianta |
| Material | metal |
LT05945 SPACLU INOX CU INSERTIE METALICA SI BIT, 150 mm
SKU:
6421948059457
40,00 lei| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Model | LT 05945 |
| Culoare | galben + negru + argintiu |
| Utilizare | casnica / industriala |
LT06315 RACLETA LAMA CAUCIUC ALB 300MM
SKU:
6421948063157
17,50 lei| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Model | LT06315 |
| Culoare | galben + alb |
| Utilizare | casnica / industriala |
LT06545 DRISCA PVC CU BURETE ABSORBANT, 270×130 mm, 20 mm
SKU:
6421948065458
42,50 lei| Tip produs | Drisca |
|---|







































