Catalog online
Gresie portelanata model marmura Parma Grey, lucioasa, 60×120 cm, interior/exterior, culoare Gri
SKU:
8698853185214
122,00 leiMP
| Gama | Parma |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie bej/neagra PORTORO model marmura 60×120 cm
SKU:
8698853155217
122,00 leiMP
| Gama | PORTORO |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Bej, Negru |
| Aplicabilitate | Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Cleste pentru indoit tabla la 90 grade, 280mm Yato YT-5417
SKU:
5906083954177
122,00 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-5417 |
Gresie SG Ramo Misto, dimensiune 60×120 cm, tip marmura, culoare bej, finisaj lucios
SKU:
8681575008992
121,50 leiMP
| Gama | SG Ramo Misto |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Sufragerie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata rectificata Mellow Gold tip marmura, 60×120 cm, culoare alb cu maro , finisaj lucios
SKU:
8681575036513
121,50 leiMP
| Gama | Mellow |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Amiano Detartrant 10L, detergent lichid pentru indepartarea calcarului si grasimilor
SKU:
6422768014275
121,00 lei
| Brand | Amiano |
|---|---|
| Capacitate | 10000 |
| Alte caracteristici | solvabil |
| Utilizare | universal |
Robinet trecere coltar 1″, FI-FI, cu olandez, PN30, F-Power KFPS3A
SKU:
5902194993272
121,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Recuperator caldura emailat D120 mm, G 0.35 mm – 651719
SKU:
5949034912567
121,00 lei
| Cod produs | 651719 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
Topor pentru despicat, 2.7kg, coada fibra sticla LT32926
SKU:
6421948329260
121,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|
Ramificatie Burlan (Y) RAL 8017 D90
SKU:
5945738065516
121,00 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 8017 |
| Diametru (mm) | 90 |
Cleste pentru sudura 200A Graphite 56H871
SKU:
5902062007155
121,00 lei
| Brand | Graphite |
|---|---|
| Cod produs | 56H871 |
Pistol de ungere 400cc, 8x300mm Topex 97X300
SKU:
5902062003591
121,00 lei
| Brand | Topex |
|---|---|
| Cod produs | 97X300 |
Gresie portelanata rectificata River Brown, 60×120 cm, lucioasa, Maro
SKU:
8698541047374
120,50 leiMP
| Gama | River |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Novawood Honey Rect Mat 59.5×119.2 cm, maro inchis, finisaj mat, model dungi
SKU:
8425925922046
120,00 leiMP
| Gama | Novawood |
|---|---|
| Culoare | Maro inchis |
| Brand | Colorker |
| Dimensiune | 59.5×119.2 cm |
| Lungime | 119.2 cm |
| Latime | 59.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Dungi |
Gresie Kaoru Oak Rect Mat 59.5×119.2 cm, maro inchis, finisaj mat, model dungi
SKU:
8425925898882
120,00 leiMP
| Gama | Kaoru |
|---|---|
| Culoare | Maro inchis |
| Brand | Colorker |
| Dimensiune | 59.5×119.2 cm |
| Lungime | 119.2 cm |
| Latime | 59.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Dungi |
Gresie Kaoru Natural Rect Mat 59.5×119.2 cm, maro, finisaj mat, model dungi
SKU:
8425925898854
120,00 leiMP
| Gama | Kaoru |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Colorker |
| Dimensiune | 59.5×119.2 cm |
| Lungime | 119.2 cm |
| Latime | 59.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Dungi |
Travertin Noce Scapitat 5 x 10 x 1.5 cm T071
SKU:
4000000564812
120,00 leiMP
| Gama | Travertin |
|---|---|
| Brand | MESTA |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 5×10 cm |
| Latime | 5 cm |
| Lungime | 10 cm |
| Tip produs | Travertin |
Plafoniera Interior LED Tiles 1680lm 4000k EL0060119 Culoare Alb
SKU:
5949027122768
120,00 lei
| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 24 W |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
INTRERUPATOR AUTOMAT 25A, 4P 4500 AC A C25A (EZ9F32425/A9K24425) include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
3606481493156
119,00 lei
| Tip produs | Siguranta |
|---|---|
| Model | Disjunctor |
| Pentru | Protectie, Siguranta, Distributie energie electrica |
| Culoare | Gri |
Baterie bucatarie Lebada MAX L 7510C-023P-Y36
SKU:
6900007510233
118,00 lei
| Tip Produs | Baterie bucatarie |
|---|
PORTPROSOP BARA 600MM SMILE CROM ASM09
SKU:
8590309088028
118,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Model | ASM09 |
| Utilizare | baie |
| Material | inox |














