Catalog online
Gresie Oken Decor Natural Rect Mat 59.5×119.2 cm, maro, finisaj mat, model lemn
SKU:
8425925943768
125,00 leiMP| Gama | Oken |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Colorker |
| Dimensiune | 59.5×119.2 cm |
| Lungime | 119.2 cm |
| Latime | 59.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Lemn |
Gresie Oken Decor Honey Rect Mat 59.5×119.2 cm, maro inchis, finisaj mat, model lemn
SKU:
8425925943799
125,00 leiMP| Gama | Oken |
|---|---|
| Culoare | Maro inchis |
| Brand | Colorker |
| Dimensiune | 59.5×119.2 cm |
| Lungime | 119.2 cm |
| Latime | 59.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Lemn |
Faianta Kie Oak Mate 30×90 cm, rectificata, model riflaj, finisaj mat, bej
SKU:
8445583446067
125,00 leiMP| Gama | Kie |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| MP/Cutie | 1.36 |
| Buc/Cutie | 5 |
| Greutate | 20 kg |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Interior |
| Grosime | 8.7 mm |
| Rectificata | Da |
| Design | Riflaj |
Faianta Kie Amber Mate 30×90 cm, rectificata, model riflaj, finisaj mat, bej
SKU:
8445583446074
125,00 leiMP| Gama | Kie |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| MP/Cutie | 1.36 |
| Buc/Cutie | 5 |
| Greutate | 20 kg |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Interior |
| Grosime | 8.7 mm |
| Rectificata | Da |
| Design | Riflaj |
Faianta Jarel Walnut Mate 30×90 cm, rectificata, model riflaj, finisaj mat, maro
SKU:
8445583226263
125,00 leiMP| Gama | Jarel |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| MP/Cutie | 1.36 |
| Buc/Cutie | 5 |
| Greutate | 20 kg |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Interior |
| Grosime | 8.7 mm |
| Rectificata | Da |
| Design | Riflaj |
Faianta Jarel Oak Mate 30×90 cm, rectificata, model riflaj, finisaj mat, maro
SKU:
8445583226256
125,00 leiMP| Gama | Jarel |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| MP/Cutie | 1.36 |
| Buc/Cutie | 5 |
| Greutate | 20 kg |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Interior |
| Grosime | 8.7 mm |
| Rectificata | Da |
| Design | Riflaj |
Rola zincata aplicata profil semirotund cu rulment ?78 mm COMUNELLO 115327 080S
SKU:
5949004616808
124,50 leiAparat de gatit cu aburi Hausberg HB-1350, 400 W, 2 nivele, 4.8 l
SKU:
6423808023141
124,00 lei| Tip produs | Aparat de gatit cu aburi |
|---|---|
| Utilizare | Rezidential |
| Capacitate | 0.5 l |
| Alte caracteristici | Temporizator Picioruse anti-alunecare |
| Continut pachet | 1 x Aparat cu aburi |
| Culoare | Argintiu |
| Putere | 400 W |
| Latime | 19.5 cm |
| Adancime | 19.5 cm |
| Inaltime | 35 cm |
| Diametru | 19.5 cm |
| Material corp | Plastic |
Gresie Iron Pearl 60×120 cm
SKU:
8445583214574
124,00 leiMP| Gama | Iron |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie Iron Glaciar 60×120 cm
SKU:
8445583214451
124,00 leiMP| Gama | Iron |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie Rectificata Nox Black Crystal 60×120 cm model marmura 55016603RN
SKU:
8697819040277
124,00 leiMP| Gama | Nox |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Rectificata Nox White Crystal 60×120 cm model marmura 55016618RN
SKU:
8697819040284
124,00 leiMP| Gama | Nox |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Faianta rectificata Concepto, 1260-0077-4201, model monocolor, 60×30 cm, gri, finisaj lucios
SKU:
5945005083571
124,00 leiMP| Gama | CONCEPTO |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.27 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Dala pavaj grila din plastic EASY SQUARE-BLACK IES40-S411
SKU:
5905197995311
123,00 lei| Brand | Prosperplast |
|---|
Gresie rectificata Ethernity Satin Matt Cream 6394, tip marmura, 60×120 cm, culoare crem
SKU:
3800745639414
123,00 leiMP| Gama | Ethernity |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta colectia Metal Blanco, cod A087, 30×90 cm, culoare Alb
SKU:
8432597566867
123,00 leiMP| Gama | Metal |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie |
| Design | Ciment |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.35 |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Set imbus canelate, 40 de piese, Yato YT-0400
SKU:
5906083904004
123,00 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0400 |
Waffle maker APARAT WAFFE HB-3561 1300W verde-roz
SKU:
6423808021512
122,00 lei| Tip produs | Waffle maker |
|---|---|
| Utilizare | Rezidential |
| Material corp | Plastic |
| Culoare | Verde Roz |
| Putere | 1300 W |
| Alte caracteristici | Oprire automata Indicator luminos |
| Caracteristici cheie | Picioruse anti-alunecare Indicator luminos |
SIKASEALTAPE-S BANDA HIDROIZOLATIE(1*10M) 123264/ BUC
SKU:
7612894547719
122,00 lei| Tip produs | Banda de etansare |
|---|---|
| Model | Banda de etansare |
| Pentru | Etansare |
| Culoare | Galben |
| Material | Cauciuc EPDM |
| Lungime | 10 m |
Distribuitor pexal 16mm*1/1/4 cai – rosu EVP-DB1611/4R
SKU:
6421000014523
122,00 lei| Tip produs | Distribuitor |
|---|---|
| Cod produs | DB1611/4R |
| Brand | Everpro |
Distribuitor pexal 16mm*1/1/4cai-albastru EVP-DB1611/4A
SKU:
6421000014509
122,00 lei| Tip produs | Distribuitor |
|---|---|
| Cod produs | DB1611/4A |
| Brand | Everpro |
Detergent Ruris Auto Wash 1:4 Concentrat 5L Wash20215L
SKU:
6424340477096
122,00 lei| Brand | Ruris |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Gresie portelanata model marmura Asel Grey, lucioasa, 60×120 cm, interior/exterior, culoare Gri
SKU:
8698853178513
122,00 leiMP| Gama | Asel |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata Azul azu1 tip marmura, finisaj lucios 60×120 cm, culoare alba
SKU:
8698853190713
122,00 leiMP| Gama | AZUL |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb, Albastru |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip piatra Emperador Brown, 60×120 cm, EMP3, Maro
SKU:
8698853185818
122,00 leiMP| Gama | Emperador |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie gri deschis BIGA model marmura 60×120 cm
SKU:
8698853142415
122,00 leiMP| Gama | BIGA |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie gri BIGA model marmura 60×120 cm
SKU:
8698853142514
122,00 leiMP| Gama | BIGA |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |































