Catalog online
LAC PT PIATRA IDEAL INCOLOR 0.75L
SKU:
5946046003269
36,00 lei| Tip produs | Lac |
|---|---|
| Aplicabilitate | Beton, Lemn, Metal, Zidarie, Tencuiala |
| Culoare | Incolor |
LACAT ALAMA VERIGA LUNGA 30MM Y110B/30/147/1
SKU:
5052847099445
33,00 lei| Material | Alama/Otel |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | auriu |
Lada frigorifica Candy CCHH 145, Clasa F, Capacitate 137 l, Termostat reglabil, L 63 cm, Alb
SKU:
8059019034973
1.203,50 lei| Brand | CANDY |
|---|---|
| Tip produs | Lada frigorifica |
| Volum | 137 L |
| Capacitate congelare | 6.5 kg/24h |
| Dimensiuni | 85x63x55.5 cm |
| Culoare | Alb |
| Nivel zgomot | 39 dB |
| Consum energetic | 226 kWh/an |
| Greutate | 26 kg |
Lampa birou clasic negru 60W 1xE27 ERSTE EL0021296
SKU:
5949027049638
40,00 lei| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Lampa birou |
| Greutate | 0.55 kg |
| Dimensiune | 143×330 mm |
| Putere | 60W |
| Cod produs | EL0021296 |
| Material | Metal |
| Dulie | E27 |
LAMPA DE BIROU LED 6W incl taxa verde 0.80 lei fara TVA IMITATIE PIELE SI CALENDAR NEGRU ABLDL-BLC-6W-BL
SKU:
5999562280560
200,00 lei| Tensiune | 220/240 V |
|---|---|
| Pentru | Iluminare decorativa |
| Alimentare | Alimentare la reteaua electrica |
| Greutate | 0,856 kg |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Model | Lampa de birou |
Lampa de veghe albastra cu LED 4×0.1W TG-3111.034013 TOTAL GREEN EL0024005
SKU:
5949027045098
9,90 lei| Brand | TOTAL GREEN |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Tip produs | Lampa de veghe |
| Dimensiune | 60×60 mm |
| Putere | 0.1W |
| Cod produs | EL0024005 |
| Material | ABS+PS |
Lampa reincarcabila 9 LED-uri Kim TG-4105.06009 ERSTE EL0018704
SKU:
5949027032654
62,50 lei| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Negru, Portocaliu |
| Tip produs | Lampa reincarcabila |
| Greutate | 0.35 kg |
| Dimensiune | 205×104 mm |
| Putere | 0.1W |
| Cod produs | EL0018704 |
| Material | ABS |
Lampa Solara Camping cu Incarcator Telefon 3000070 include taxa verde 0.5 lei fara TVA
SKU:
6426315002616
84,50 lei| U.M. | buc |
|---|
Lampa solara LED Yorick negru 5.5×5.5×36.5cm EL0042381
SKU:
5949027103934
5,20 lei| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Lampa solara |
| Dimensiune | 5.5×5.5×36.5 mm |
| Cod produs | EL0042381 |
| Material | Plastic |
LAMPA SOLARA PLASTIC,45CM MX760 include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
5998312777565
16,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Tensiune | 1.2V |
Lant Ruris 3/8 1.3 22+1D 30cm+125ml Ulei Ruris 2TT Cadou
SKU:
6424340290503
42,50 lei| Brand | Ruris |
|---|---|
| U.M. | BUC |





























