Catalog online
Gresie rectificata Hierapolis Grey 60×120 cm, gri deschis, model ciment, finisaj mat
SKU:
8691273817208
128,00 leiMP| Gama | Hierapolis |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
LT72700 ARZATOR CU FURTUN 3M,PENTRU BUTAN 530MM,35KW
SKU:
6421948727004
128,00 lei| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Utilizare | sudare prin brazare |
| Material | otel zincat |
Rost Satin email superlucios Visiniu 4L
SKU:
6420319003525
128,00 lei| Brand | Rost |
|---|---|
| Cantitate | 0.6 L, 4 L |
| Culoare | Visiniu |
Rost Satin email superlucios Verde mugur de brad 4L
SKU:
6420319003556
128,00 lei| Brand | Rost |
|---|---|
| Cantitate | 0.6 L, 4 L |
| Culoare | Verde |
Rost Satin email superlucios Verde Iarba 4L
SKU:
6420319053186
128,00 lei| Brand | Rost |
|---|---|
| Cantitate | 0.6 L, 4 L |
| Culoare | Verde |
Rost Satin email superlucios Rosu 4L
SKU:
6420319053148
128,00 lei| Brand | Rost |
|---|---|
| Cantitate | 0.6 L, 4 L |
| Culoare | Rosu |
Rost Satin email superlucios Ocru 4L
SKU:
6420319053117
128,00 lei| Brand | Rost |
|---|---|
| Cantitate | 0.6 L, 4 L |
| Culoare | Ocru |
Rost Satin email superlucios Negru 4L
SKU:
6420319053179
128,00 lei| Brand | Rost |
|---|---|
| Cantitate | 0.6 L, 4 L |
| Culoare | Negru |
Rost Satin email superlucios Maro 4L
SKU:
6420319053100
128,00 lei| Brand | Rost |
|---|---|
| Cantitate | 0.6 L, 4 L |
| Culoare | Maron |
Rost Satin email superlucios Gri 4L
SKU:
6420319053056
128,00 lei| Brand | Rost |
|---|---|
| Cantitate | 0.6 L, 4 L |
| Culoare | Gri |
Rost Satin email superlucios Grena 4L
SKU:
6420319053155
128,00 lei| Brand | Rost |
|---|---|
| Cantitate | 0.6 L, 4 L |
| Culoare | Grena |
Rost Satin email superlucios Galben 4L
SKU:
6420319053131
128,00 lei| Brand | Rost |
|---|---|
| Cantitate | 0.6 L, 4 L |
| Culoare | Galben |
Rost Satin email superlucios Crem 4L
SKU:
6420319053032
128,00 lei| Brand | Rost |
|---|---|
| Cantitate | 0.6 L, 4 L |
| Culoare | Crem |
Rost Satin email superlucios Brun 4L
SKU:
6420319053124
128,00 lei| Brand | Rost |
|---|---|
| Cantitate | 0.6 L, 4 L |
| Culoare | Brun |
GRESIE CARMEN BLACK RECTIFIED 600*1200 CMN93REK 1.45mp/cut
SKU:
8691273459606
128,00 leiMP| Gama | Carmen |
|---|---|
| Brand | Ege Tile |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata rectificata Fuego tip marmura, 60×120 cm, culoare neagra, finisaj lucios
SKU:
8681575033017
128,00 leiMP| Gama | Fuego |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Lampa de birou LED 6W negru Tyler Avidel, aluminiu, alb reglabil, 250 lumeni
SKU:
5999097930107
127,50 lei| Bec inclus | Da |
|---|---|
| Tipul duliei | LED integrat |
| Numar surse de iluminat | 1 |
| Putere max. per bec | 6 W |
| Temperatura culoare (K) | 5.000 K |
| Tensiune | 220/240 V |
| Durata de viata | 30.000 h |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material corp | Aluminiu, Plastic |
| Utilizare | Iluminare decorativa |
| Inaltime | 40 mm |
| Latime | 120 mm |
| Functii | CCT |
| Gama | |
| Alimentare | Alimentare la reteaua electrica |
| Greutate | 0,756 kg |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Model | Lampa de birou |
| Cod produs | ABLDL-6W-TYL-B |
CONTOR PE SINA DIN ANALOGIC 1 MODUL 1X45A MF0028-02800 include taxa verde 0.15 lei fara TVA
SKU:
6421806273506
127,50 lei| U.M. | buc |
|---|
35D757 Set 12 chei fixe-inelare 6-22 mm
SKU:
5902062044648
127,00 lei| Tip produs | Chei fixe & inelare |
|---|---|
| Model | Cheie inelara dubla |
| Pentru | Insurubare |
| Material | Otel crom vanadiu |
| Greutate | 12 Bucati |
Lazură cu silicon Oskar stejar auriu 2.5L pentru lemn și metal
SKU:
5946062019862
126,50 lei| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
CORP IP 65 CU LED 20W(ECHIV.2X18W)6500K-Y (27951) include taxa verde 0.40 lei fara TVA
SKU:
5948668027951
126,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | gri |
| Putere | 21W |
| Tensiune | 220-240V |
CES1-CUTIE CU ECLISA LEGATURA PLATBANDA CU PLATBANDA 30-40MM
SKU:
4000000539063
126,50 lei| Material | otel galvanizat |
|---|
APLICA LED 12W CU SENZOR-EV(26930) include taxa verde 0.75 lei fara TVA
SKU:
5948668026930
126,50 lei| Material | Aluminiu + Plastic |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb |
| Tensiune | 230V |
Robinet sferic alama cu maner 1-1/2″MF ER-LDMF112A
SKU:
6421000053683
126,50 lei| Tip produs | Robinet sfera cu maner |
|---|---|
| Cod produs | ER-LDMF112A |
| Brand | Everpro |
Multipriza Legrand Moes 6 prize, 3680 W, 3 m, negru, interior, plastic
SKU:
3414971945548
125,50 lei| Numar prize | 6 |
|---|---|
| Rezistenta max. aprox. | 3.680 W |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material | Plastic |
| Sectiune transversala cablu | 1,5 mm2 |
| Numar fire | 3 |
| Tensiune | 230 V |
| Alte caracteristici | fara halogenuri, rezistent la UV |
| Tip produs | Multipriza |
| Utilizare | Interior |
| Tip de cablu | H05VV-F |
| Varianta | 6x priza cu impamantare |
| Lungime cablu | 3 m |
| Culoare | Negru |






























