Catalog online
Gresie Sempre Junior Bianca Rec 1. 60×60
SKU:
8697497147275
71,49 leiMP
| Gama | Sempre |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living, Terasa |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie Marvy Mat Rec 1. 60×60 1.81mp/cut
SKU:
8684430016309
65,49 leiMP
| Gama | Marvy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Helios Rec 1. 60×60 1.81mp/cut
SKU:
8684430016088
63,00 leiMP
| Gama | Helios |
|---|---|
| Culoare | Alb-Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata KAV002 Everscape Enis Ivory 60×60 cm
SKU:
8011373668355
150,00 leiMP
| Culoare | Crem |
|---|---|
| Tip produs | Gresie |
| Lungime | 60 cm |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Utilizare | Comercial, Rezidential |
| Latime | 60 cm |
| Grosime | 20 mm |
| Gama | Everscape |
| Aplicabilitate | Gradina#Terasa |
| Design | Ciment |
| Mp/Cutie | 0.73 |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Exterior |
| Rectificata | Da |
Gresie rectificata K8K0P2 Everscape 60×60 cm Fossil Grey RT 20mm
SKU:
8011373650053
150,00 leiMP
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Gresie |
| Lungime | 60 cm |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Utilizare | Comercial, Rezidential |
| Latime | 60 cm |
| Grosime | 20 mm |
| Gama | Everscape |
| Aplicabilitate | Gradina#Terasa |
| Design | Ciment |
| Mp/Cutie | 0.73 |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Exterior |
| Rectificata | Da |
VAS WC CURTE
SKU:
5949038722810
169,50 lei
| Montaj | pe pardoseala |
|---|---|
| Material | ceramica |
| Culoare | alb |
| Greutate | 11.5kg |
| Latime | 35.5cm |
APLICA LED 12W CU SENZOR-EV(26930) include taxa verde 0.75 lei fara TVA
SKU:
5948668026930
126,50 lei
| Material | Aluminiu + Plastic |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb |
| Tensiune | 230V |
CERESIT SPUMA PISTOL WHITETEQ T&S 750ml 1887670
SKU:
4740008201004
45,00 lei
| Greutate | 0.75 |
|---|---|
| Tip produs | Spuma poliuretanica |
| Culoare | Alb |
| Volum | 750 ml |
BANDA IZOLATOARE 10M GALBEN-VERDE LOHUIS A EV(12537)
SKU:
5948668012537
3,20 lei
| Brand | Lohuis |
|---|---|
| Culoare | galben + verde |
BANDA IZOLATOARE 10M ROSU LOHUIS A-EV (12544)
SKU:
5948668012544
2,60 lei
| Brand | Lohuis |
|---|---|
| Culoare | rosu |
| Latime | 19mm |
| Lungime | 10m |
| Material | folie PVC moale |
BANDA IZOLATOARE 10M ALBASTRU LOHUIS EV (12568)
SKU:
5948668012568
2,60 lei
| Brand | Lohuis |
|---|---|
| Material | PVC |
| Culoare | albastru |
GW20803 – VARIATOR 100-900W ,MODULAR,1M,ALB/ include taxa verde 0.07 lei fara TVA
SKU:
8011564001190
88,00 lei
| Greutate | 0.05 |
|---|---|
| Brand | Gewiss |
GW20579 – INTRERUPATOR CAP CRUCE 16A, MODULAR, 1M, ALB include taxa verde 0.07 lei fara TVA
SKU:
8011564579415
19,00 lei
| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Model | GW20579-1BL |
| Montaj | incastrat |
| Culoare | alb |
| Material | plastic |
GW24262 – RAMA SUPORT ,MODULARA,2M/
SKU:
8011564458543
4,70 lei
| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Model | GW24262 |
| Material | tehnopolimer |
| Montaj | aparent |
| Culoare | negru |
| Utilizare | suport de fixare aparataj modular |
MOMENT SPUMA DE PISTOL 700ML 1866224
SKU:
9000100896016
31,00 lei
| Greutate | 0.84 |
|---|---|
| Brand | Moment |
| Tip produs | Spuma poliuretanica |
| Gama | Fix&Fill |
| Culoare | Galben |
| Volum | 700ml |
CERESIT CT84 EXPR.PU 850ML PISTOL 1542954/2599437
SKU:
4740008200663
42,50 lei
| Greutate | 0.86 |
|---|---|
| Tip produs | Spuma adeziva |
| Brand | Ceresit |
| Gama | Ceresit CT84 Express Pro |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Culoare | Transparent |
| Material | Silicon |
| Volum | 850 ml |
CERESIT FT101 WHITE 280ML 1755220/2706088
SKU:
4015000407700
40,00 lei
| Greutate | 0.39 |
|---|---|
| Tip produs | Adeziv montaj |
| Brand | Ceresit |
| Gama | Ceresit FT 101 |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Culoare | Alb |
| Volum | 280 ml |
CERESIT SILICON CS 28 TH Rezistent la temperatura SIL 280ML 2670127
SKU:
9000101126433
37,50 lei
| U.M. | buc |
|---|
Baterie stativa spalator BZA42P Zumba II, crom/bej 2-F, pipa elastica
SKU:
5902194979863
280,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Zumba II |
| Montaj | pe blat/lavoar |
| Material | alama |
| Finisaj | bej |
MOMENT SILICON UNIV. (Perfect House )CASE&CONSTR. ALB 280ML 1870273/2685687
SKU:
9000100898027
22,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
CERESIT STOP AERO REF. LAVANDA 2x450G 2259564/2629139
SKU:
5997272386657
45,00 lei
| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Utilizare | casnica; la interior, in incaperi de circa 20 mp (baie, bucatarie, dormitor, living) |














