Catalog online
GW24230 – RAMA SUPORT,MODULARA,6M
SKU:
8011564372832
MAMUT GLUE HIGH TACK ALB 290ML
SKU:
8711595110907
CENTRALA TERMICA CLAS ONE 24 + KIT EVACUARE 3302123+3318073+WIFI
SKU:
3234090881264
GW48003 – DOZA DERIVATIE INCASTRATA TENCUIALA 118X96X70/
SKU:
8011564016408
Parchet SPC Wood Bosland Oak WD-205
SKU:
8684209720376
| Brand | Area Floors |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | |
| Cod Produs | WD-205 |
| Material | Compozit Piatra-Plastic (SPC) |
| Grosime | 5 mm |
| Trafic | Intens pentru UZ Rezidential si Usor pentru uz Comercial |
| Clasa | 23 Rezidential si 31 Comercial |
Parchet SPC Wood 22.8×122 cm, WS-204 Slate Oak
SKU:
8684209720369
| Brand | Area Floors |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | |
| Cod Produs | WS-204 |
| Material | Compozit Piatra-Plastic (SPC) |
| Grosime | 5 mm |
| Trafic | Intens pentru UZ Rezidential si Usor pentru uz Comercial |
| Clasa | 23 Rezidential si 31 Comercial |
Parchet SPC Wood Cambridge Oak WD-210
SKU:
8684209720420
| Brand | Area Floors |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | |
| Cod Produs | WD-210 |
| Material | Compozit Piatra-Plastic (SPC) |
| Grosime | 5 mm |
| Trafic | Intens pentru UZ Rezidential si Usor pentru uz Comercial |
| Clasa | 23 Rezidential si 31 Comercial |






























