Catalog online
Gresie rectificata Benelux Grey 1. 60x60x2 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
8681575023957
130,00 leiMP
| Gama | Benelux |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Terasa |
| Brand | QUA |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Stark Smoke Rec (Urban Stone Pearl) 1. 60x60x2 cm, model piatra, alb, finisaj mat
SKU:
8681575040060
130,00 leiMP
| Gama | Stark |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Terasa |
| Brand | QUA |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Natura Wood Oak Rec R-11 1. 60x60x2 cm, model piatra, maro, finisaj mat
SKU:
8697497179269
130,00 leiMP
| Gama | Natura |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Terasa |
| Brand | QUA |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Sg Work Cemento 1. 60x60x2 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
8681575072245
130,00 leiMP
| Gama | Work |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Terasa |
| Brand | QUA |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie Sg Terrazzo Light 1. 60x60x2 0.73mp/cut
SKU:
8681575028266
130,00 leiMP
| Gama | Terrazzo |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Terasa |
| Brand | QUA |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie Rasa Grey Rec 1. 60x60x2 0.73mp/cut
SKU:
8681575072250
130,00 leiMP
| Gama | Rasa |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Terasa |
| Brand | QUA |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie Sg Rasa Beige 1. 60x60x2 0.73mp/cut
SKU:
8681575032829
130,00 leiMP
| Gama | Rasa |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Terasa |
| Brand | QUA |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Dakota Grey 1 D. 60x60x2 cm, model piatra, finisaj mat, gri
SKU:
8681575008678
130,00 leiMP
| Gama | Dakota |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Terasa |
| Brand | QUA |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Design | Piatra |
Gresie SG Shellstone 1. Outdoor Beyaz 60x60x2cm S04BD63D1X10M0 0.73mp/cut
SKU:
8681575086754
130,00 leiMP
| Gama | SG Shellstone |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Terasa |
| Brand | QUA |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Design | Piatra |
Gresie SG Ark Ivory 1. Outdoor Beyaz 60x60x2cm S04BD060I0X10M0 0.73mp/cut
SKU:
8681575028112
130,00 leiMP
| Gama | SG Ark |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Terasa |
| Brand | QUA |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata, model ciment Dakota Beige 1 60x60x2 cm, Bej, finisaj mat
SKU:
8681575009593
130,00 leiMP
| Gama | DAKOTA |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Terasa |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 0.73 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata, model ciment SG Ark Silver 1, 60x60x2 cm, Gri, finisaj mat
SKU:
8681575028167
130,00 leiMP
| Gama | SG ARK |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Terasa |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 0.73 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Treapta scara rectificata Izmir, tip ciment, 33×120 cm, culoare crem, finisaj lucios
SKU:
8435728001671
129,50 lei
| Gama | Izmir |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Gradina, Terasa, Living, Birou |
| Design | Ciment |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33×120 cm |
| Tip produs | Treapta |
Treapta scara rectificata Islandia Arce, tip lemn, 33×120 cm, culoare maro deschis, finisaj lucios
SKU:
8435728001787
129,50 lei
| Gama | Islandia Arce |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Gradina, Terasa, Living, Birou |
| Design | Lemn |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33×120 cm |
| Tip produs | Treapta |
Treapta scara rectificata Islandia Abedul, tip lemn, 33×120 cm, culoare maro, finisaj lucios
SKU:
8435728001763
129,50 lei
| Gama | Islandia Abedul |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Gradina, Terasa, Living, Birou |
| Design | Lemn |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33×120 cm |
| Tip produs | Treapta |
Treapta scara rectificata Creta Perla, tip marmura, 33×120 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8435728000247
129,50 lei
| Gama | Creta Perla |
|---|---|
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Gradina, Terasa, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33×120 cm |
| Tip produs | Treapta |
Treapta scara rectificata Creta Antracita, tip ciment, 33×120 cm, culoare gri inchis, finisaj mat
SKU:
8435728000230
129,50 lei
| Gama | Creta Antracita |
|---|---|
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Gradina, Terasa, Living, Birou |
| Design | Ciment |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33×120 cm |
| Tip produs | Treapta |
Treapta scara rectificata Concrete Grey, tip ciment, 33×120 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8435728000384
129,50 lei
| Gama | Concrete Grey |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Gradina, Terasa, Living, Birou |
| Design | Ciment |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33×120 cm |
| Tip produs | Treapta |
INNENWEISS VOPSEA LAVABILA INTERIOR ALB 15L
SKU:
6420319176014
129,00 lei
| Greutate | 24.60 |
|---|---|
| Tip produs | Vopsea lavabila |
| Brand | Innenweiss |
| Culoare | Alb |
| Volum | 15 L |
Set dalti zidarie, 4 bucati, 10, 12, 16, 20mm CR-V Yato YT-6281
SKU:
5906083962813
128,50 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-6281 |
Gresie rectificata Hierapolis Ivory 60×120 cm, crem, model ciment, finisaj mat
SKU:
8691273815808
128,00 leiMP
| Gama | Hierapolis |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Hol, Living, Dormitor |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie rectificata Hierapolis Beige 60×120 cm, bej, model ciment, finisaj mat
SKU:
8691273817307
128,00 leiMP
| Gama | Hierapolis |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Hol, Living, Dormitor |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie rectificata Bohemia White 60×120 cm, alb, model ciment, finisaj mat
SKU:
8691273405405
128,00 leiMP
| Gama | Bohemia |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie rectificata Majestic White 60×120 cm, alb, model marmura, finisaj mat
SKU:
8691273399704
128,00 leiMP
| Gama | Majestic |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |














