Catalog online
Scară dublă 1.5m lemn Alverosal, 4 trepte, interior/exterior, 100kg, SR EN 131-2
SKU:
5949057500529
222,50 lei| Tip produs | Scara |
|---|---|
| Model | Scara |
| Utilizare | Interior, Exterior |
| Material | Lemn |
| Lungime | 1,5 m |
| Latime | 50 cm |
| Greutate | 6 kg |
| Functii | Pliabil |
Odorizant auto Areon Sport Lux 8ml lichid silver, prindere clips
SKU:
3800034963626
12,00 lei| Brand | Areon |
|---|---|
| Tip produs | lichid |
| Greutate | 77 |
| Capacitate | 8 |
| Mod de ambalare | carton + plastic + sticla |
| Utilizare | autoturism |
| Alte caracteristici | cantitate 8 ml |
Odorizant auto Areon Sport Lux Silver, carton, 1 bucata
SKU:
3800034957984
7,30 lei| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
Areon Servetele Umede Auto Geam
SKU:
3800034965194
16,50 lei| Tip produs | Servetele umede auto |
|---|---|
| Utilizare | Uz casnic |
| Pentru | Geamuri auto |
| Continut pachet | 1 x Pachet servetele |
| Culoare | Maro |
Servetele umede auto Areon pentru piele, 25 bucati, protectie si intretinere
SKU:
3800034965217
15,00 lei| U.M. | buc |
|---|
Odorizant casa Areon Home Perfume 150ml Black Crystal
SKU:
3800034958554
41,00 lei| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
Odorizant casa Areon Home Perfume 150ml Sunny Home
SKU:
3800034958530
44,50 lei| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
Odorizant casa Areon Home Perfume 150ml Vanilla Black
SKU:
3800034968027
44,50 lei| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
Lavoar ceramic alb pentru blat Rea Belinda 46x32x12.5 cm finisaj mat
SKU:
5902557356614
662,50 lei| Tip produs | Lavoar |
|---|---|
| Montaj | Pe blat |
| Forma | Patrat |
| Material | Ceramica |
| Finisaj | Mat |
| Culoare | Alb |
| Lungime | 46 cm |
| Latime | 32 cm |
| Inaltime | 12.5 cm |
| Diametru | 46 cm |
LAMPA de lucru 1W LED +3W XPE Reincarcabila Entac EWL-1W-XPE-R include taxa verde 0.89lei
SKU:
5999097994321
73,50 lei| Tip produs | Corp de iluminat |
|---|---|
| Model | Lampa de lucru |
| Utilizare | Iluminat tehnic |
| Pentru | Garaj, Atelier, Pivnita, Santier |
| Tehnologie | Li-Ion |
| Tensiune | 1,5 V |
| Capacitate | 1,5 Ah |
| Alte caracteristici | Cablu incarcare |
Lanterna LED 1W Entac Aluminiu Negru 1xAA 110 lumeni IP44
SKU:
5999097901565
29,00 lei| Utilizare | In mana |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Grad de protectie | IP44 |
| Culoare | Negru |
Lanterna LED Entac EFL-2AA-PL, 1W, IP44, plastic, negru, alimentare 2xAA
SKU:
5999097901725
17,50 lei| Utilizare | In mana |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Greutate | 0.089 |
| Culoare | Negru |
| Grad de protectie | IP44 |
Lanterna breloc LED 1W Entac Negru EFL-5LED-KC-BL, 30 lumeni, aluminiu, IP44
SKU:
5999097902289
9,40 lei| Utilizare | In mana |
|---|---|
| Material | Aluminiu |
| Culoare | Negru |
QC-4-101 Practic Intrerupator Simplu incl taxa verde 0.06 lei fara tva
SKU:
5948833039307
4,50 lei| Tip produs | Intrerupatoare & comutatoare |
|---|---|
| Cod produs | 4-101 |
| Montaj | Sub tencuiala |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Utilizare | Interior |
QC-4-120 Practic Priza simpla cu CP incl taxa verde 0.06 lei fara tva
SKU:
5948833039369
5,00 lei| Tip produs | Priza curent electric |
|---|---|
| Cod produs | 4-120 |
| Montaj | Sub tencuiala |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Utilizare | Interior |
| Tensiune | 230 V |
Intrerupator dublu QC-4-105, montaj sub tencuiala, IP20, 230V, interior
SKU:
5948833039321
5,00 lei| Tip produs | Intrerupatoare & comutatoare |
|---|---|
| Model | Intrerupator dublu |
| Cod produs | 4-105 |
| Montaj | Sub tencuiala |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Utilizare | Interior |
| Tensiune | 230 V |
CUTTER LAMA 9.5MM STANLEY ST010150
SKU:
3253560101503
10,40 lei| Tip produs | Cutter |
|---|---|
| Continut pachet | 1 x Cutter |
| Material lama | Otel |
| Culoare | Galben |
| Lungime | 12.5 cm |
| Latime | 0.9 cm |
Plintă polimer Smarald 2200x80mm alb mat Wood Class
SKU:
5949098008152
77,00 lei| Brand | Wood Class |
|---|---|
| Tip produs | Plinta |
| Material | Polimer |
| Culoare | Alb |
| Latime | 8 cm |
| Lungime | 220 cm |
| Grosime | 1.6 cm |
| Greutate | 1 kg |
Centrala termica Ariston Genus One 24 EU cu WiFi si kit evacuare gaze PVC gri
SKU:
5411692535810
5.790,50 lei| Material | PVC |
|---|---|
| Culoare | Gri |
Capac fonta rotund Vodaland D810 mm pentru camine de vizitare, rezistent la sarcini grele
SKU:
6427669001201
668,50 lei| Brand | Vodaland Balkan SRL |
|---|
Profil polistiren A30 30x30mm 2m alb pentru finisaje interioare
SKU:
8606108586297
5,80 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Material | Polistiren extrudat |
| Culoare | alb |
PROFIL POLISTIREN ALB D50 40X50MM 2M PPO-D50
SKU:
8606108586044
12,50 lei| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Material | Polistiren extrudat |
| Culoare | alb |
Bagheta concavă Prolux din aluminiu eloxat bronz satinat 10mm l=2.70m EIT107.92
SKU:
5945756001404
47,00 lei| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | bronz satinat |
Burete universal de curățare Sano, 6 bucăți, 12,5 x 10 mm
SKU:
7290013269638
28,00 lei| Tip produs | Burete |
|---|---|
| Model | Burete universal de curatare |
| Material | Burete |
| Cantitate | 6 Bucati |
| Utilizare | Curatare |
| Pentru | PVC |
| Dimensiuni | 12,5 x 10 mm |
Robinet PEHD 20mm cu racord 1/2″ exterior, polietilenă, rezistent la coroziune
SKU:
5949094052586
60,00 lei| Racord | 1/2toli |
|---|---|
| Diametru | 20mm |
| Material | polietilena |
Baterie litiu VARTA CR2025 3V 170mAh
SKU:
4008496276875
5,20 lei| Tehnologie | Litiu Mangan |
|---|---|
| Diametru | 20 mm |
| Inaltime | 2,5 mm |
| Tensiune | 3 V |
| Capacitate | 170 mAh |
| Cantitate | 1 Bucati |
| Greutate | 2,5 g |
| Alte caracteristici | coduri echivalente: DL2025, KCR2025, ECR2025, 5003LC |
| Tip produs | Baterie |
| Model | Baterie plata |
| Pentru | Telecomanda, Cheie auto, Calculator, Camera |



































