Catalog online
760015 MELLERUD SOLUTIE PT INDEPARTAT CALCAR SI RUGINA 0.5L 760015
SKU:
4004666110277
29,50 lei| Brand | Mellerud |
|---|---|
| Aplicabilitate | pulverizare |
760020 MELLERUD SOLUTIE PT CURATAT MATERIALE PLASTICE 0.5L
SKU:
4004666110307
34,00 lei| Brand | Mellerud |
|---|---|
| Aplicabilitate | laveta de bumbac |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior |
760026 SOLUTIE PT CURATAT PARCHETUL 1L 1513
SKU:
4004666001513
47,50 lei| Brand | Mellerud |
|---|---|
| Cantitate | 1000ml |
760041 MELLERUD SOLUTIE PT PETE DE CIMENT PT MARMURA SI PIATRA 1L
SKU:
4004666110529
49,00 lei| U.M. | buc |
|---|
760049 MELLERUD SOLUTIE PT CURATAT ROSTURI 0.5L
SKU:
4004666110215
43,00 lei| Brand | Mellerud |
|---|---|
| Aplicabilitate | laveta sintetica, proces de inmuiere |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior |
760074 MELLERUD SOLUTIE PT INDEPARTAREA SPUMEI POLIURETANICE SI GRAFITTI 0.5L
SKU:
4004666001476
85,50 lei| Tip produs | Soda pentru curatare |
|---|---|
| Pentru | Indepartare |
| Greutate | 0,5 l |
780019 WD-40 Silicone- spray pe baza de silicon 51389 400ml
SKU:
5032227513778
60,50 lei| Brand | WD-40 |
|---|---|
| Tip produs | spray |
| Model | WD-40 |
| Capacitate | 400 |
| Utilizare | suprafete din plastic, cauciuc, lemn si metal |
| Culoare | transparent |
81-760-M Pantalon de lucru
SKU:
5907558428582
201,00 leiBUC| Tip Produs | Echipament de protectie |
|---|---|
| Brand | NEO |
81-760-XXXL Pantalon de lucru
SKU:
5907558428629
201,00 leiBUC| Tip Produs | Echipament de protectie |
|---|---|
| Brand | NEO |
9558HNRG POLIZOR UNGHIULAR 840W 125MM 2.1KG RANFORSAT include taxa verde 4 lei fara TVA
SKU:
088381808828
414,50 lei| Tip produs | Slefuitor/polizor |
|---|---|
| Model | Polizor unghiular |
| Pentru | Degrosare, Taiere/debitare, Slefuire |
| Greutate | 2,1 kg |
A9 APLATENCOPLAST SILICON A9 SC2 SANDRE 24KG 5756783
SKU:
5948596021380
192,00 lei| Tip produs | Tencuiala |
|---|---|
| Model | Tencuiala decorativa striata |
| Pentru | Exterior |
| Material | Emulsie cu rasina pe baza de silicon |
| Culoare | Alb, Gri |
| Greutate | 24 kg |
A9 APLATENCOPLAST SILICON SC2 LIGHT GREY 24KG
SKU:
5948596021403
192,00 lei| Tip produs | Tencuiala |
|---|---|
| Model | Tencuiala decorativa striata |
| Pentru | Exterior |
| Material | Emulsie cu rasina pe baza de silicon |
| Culoare | Alb ca zapada |
| Greutate | 24 kg |
A9 APLATENCOPLAST SILICON SC2 NORDIC GREY 24KG
SKU:
5948596021458
192,00 lei| Tip produs | Tencuiala |
|---|---|
| Model | Tencuiala decorativa striata |
| Pentru | Exterior |
| Material | Emulsie cu rasina pe baza de silicon |
| Culoare | Gri |
| Greutate | 24 kg |
ACUMULATOR 18V LXT BL1850B 632F15-1 include taxa verde 0.65 lei fara TVA
SKU:
0883814757304
383,50 leiAdaptor 1-4″- 6.3mm, 155 mm, 90?, 400rpm YT-04631
SKU:
5906083037979
57,50 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-04631 |
Adaptor Legrand 4 prize, alb/gri, 3680W, IP20
SKU:
3245060506506
38,00 lei| Brand | Legrand |
|---|---|
| Tensiune | 220 – 240 |
| Putere | 3680 |
| Grad de protectie | IP20 |
| Dimensiuni | 96 x 74.5 x 35 |
| Greutate | 104.5 |
| Numar prize | 4 |





























