Catalog online
Semineu combustibil solid Termo Kolubara / Elegant A
SKU:
8606005038387
1.312,00 lei
| Culoare | Negru#Visiniu |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Lungime | 460 mm |
| Greutate | 60 kg |
| Putere | 8 kW |
| Inaltime | 930 mm |
| Tip combustibil | Lemn |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MAX CUB 1940 mm x 990 mm
SKU:
4000000539278
1.310,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | MAX CUB |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma BOUQUET 1940 x 990 mm
SKU:
4000000545378
1.310,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | BOUQUET |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma BOND 1940 x 990 mm
SKU:
4000000545620
1.310,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | BOND |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
BCA Celco Standard 625x75x240mm
SKU:
3000000098004
1.260,00 lei
| Brand | Celco |
|---|---|
| Dimensiuni | 625x75x240mm |
| MC/PALET | 2.25 |
Bicicleta Camp XC4.2 29 inch Albastru Verde
SKU:
8680171976971
1.220,00 lei
| Tip | De munte |
|---|---|
| Diametru Roata | 29 inch |
| Dimesiune cadru | 18 inch |
| Material cadru | Aliaj aluminiu |
| Numar viteze | 21 |
| Culoare | Albastru, Verde |
Bicicleta Camp XC4.2 29 inch Negru Rosu
SKU:
8680171976964
1.220,00 lei
| Tip | De munte |
|---|---|
| Diametru Roata | 29 inch |
| Dimesiune cadru | 18 inch |
| Material cadru | Aliaj aluminiu |
| Numar viteze | 21 |
| Culoare | Negru, Rosu |
BCA Celco Standard 625x100x240mm
SKU:
3000000098301
1.220,00 lei
| Brand | Celco |
|---|---|
| Dimensiuni | 625x100x240mm |
| MC/PALET | 2.25 |
ARAGAZ LDK 5060 GRAI SHINY GREY RMV HG
SKU:
5949067901415
1.210,00 lei
| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | argintiu/negru |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MAX B52 1940 x 990 mm
SKU:
4000000539377
1.204,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | MAX B52 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MAX 16 1940 x 990 mm
SKU:
4000000527480
1.204,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | MAX 16 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma COPAC 1940 x 990 mm
SKU:
4000000542148
1.204,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | COPAC |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma N280 1940 x 990 mm
SKU:
4000000525042
1.204,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | N280 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma N283 1940 x 990 mm
SKU:
4000000525097
1.204,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | N283 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma TIGER 1940 x 990 mm
SKU:
4000000525240
1.204,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | TIGER |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Lada frigorifica Candy CCHH 145, Clasa F, Capacitate 137 l, Termostat reglabil, L 63 cm, Alb
SKU:
8059019034973
1.203,50 lei
| Brand | CANDY |
|---|---|
| Tip produs | Lada frigorifica |
| Volum | 137 L |
| Capacitate congelare | 6.5 kg/24h |
| Dimensiuni | 85x63x55.5 cm |
| Culoare | Alb |
| Nivel zgomot | 39 dB |
| Consum energetic | 226 kWh/an |
| Greutate | 26 kg |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MAX 65 1940 mm x 990 mm
SKU:
4000000539575
1.200,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | MAX 65 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma DOOR 1940 x 990 mm
SKU:
4000000531180
1.200,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | DOOR |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MAX 121 1940 x 990 mm
SKU:
4000000531159
1.200,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | MAX 121 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma TRES 1940 x 990 mm
SKU:
4000000529217
1.200,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | TRES |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma LINEA 1940 x 990 mm
SKU:
4000000528951
1.200,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | LINEA |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Aragaz LDK 5060 Black RMV NG, 4 arzatoare, Capac metalic, Siguranta, 50x60x85 cm, Negru
SKU:
5949067904706
1.195,00 lei
| Brand | LDK |
|---|---|
| Tip produs | Aragaz |
| Volum cuptor | 46 L |
| Numar arzatoare | 4 |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 34 kg |
Boiler electric Ariston Lydos Plus 100L, 1800 W, Alb
SKU:
5414849776029
1.189,00 lei
| Tip produs | Boiler electric |
|---|---|
| Greutate | 24 Kg |
| Putere | 1800 W |
| Latime | 45 cm |
| Adancime | 47 cm |
| Inaltime | 88.5 cm |
| Presiune maxima | 8 bar |
| Capacitate | 100 l |
Set Baza Lisabona pe picioare 60cm 12040RB, 2 sertare cu Lavoar 61cm, Oglinda 210/el si Lampa 906024, FSC Mix
SKU:
5945846304491
1.183,00 lei
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Emondor Ruris R10 – Drujba de taiat la inaltime 10201710
SKU:
6424340277207
1.183,00 lei
| Brand | Ruris |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Panou de gard din teava amprentata Modern 1500 x 2000 mm
SKU:
4000000522379
1.168,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×2000 mm |
| Gama | MODERN |
| Material | Metal |
Set Baza 2 usi, 2 sertarec cu Lavoar dreptunghiular cm 80 504
SKU:
5945846036934
1.140,00 lei
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
FIERASTRAU ALTERNATIV FARA ACUM(COMPT.LI-IO) DJR187Z include taxa verde 6.00 lei fara TVA
SKU:
088381806121
1.136,00 lei
| Brand | Makita |
|---|---|
| Model | DJR187Z |
Usa Interior Kalifornia Alb 800×2000 LR
SKU:
4000000566359
1.091,00 lei
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Usa Interior Kalifornia Alb 700×2000 LR
SKU:
4000000566342
1.091,00 lei
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Poarta pietonala din teava amprentata Modern 1000 x 2050 mm
SKU:
4000000522324
1.079,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1000×2050 mm |
| Gama | MODERN |
| Material | Metal |
| Tip cadru | Teava amprentata |
INSTANT PEGASO PRO 11-GPL GCC1MGAA include taxa verde 4 lei fara tva
SKU:
6938771341906
1.076,50 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Model | Pegaso Pro |
| Montaj | pe perete |
| Material | cupru + otel |














