Catalog online
RADIATOR OTEL GR F 22 500X1000
SKU:
8699454116379
548,50 lei| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Model | 22K |
| Material | otel |
| Culoare | alb RAL 9010 |
| Utilizare | incalzirea incaperilor |
RADIATOR OTEL GR F 22 400X800
SKU:
4000000548034
383,00 lei| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Model | 22K |
| Material | otel |
| Culoare | alb RAL 9010 |
| Utilizare | incalzirea incaperilor |
POMPA BOOSTER x SISTEME SOLARE OXASWHBP include taxa verde 2 lei fara tva
SKU:
4216508763170
506,50 lei| Brand | Ferroli |
|---|
BOILER IS-SWING 100 / IS-VBO 100 include taxa verde 5 lei fara tva
SKU:
8028693866156
790,00 lei| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Gama | Isea Swing |
| Montaj | vertical |
| Greutate | 125kg |
| Lungime | 43.8cm |
| Latime | 43.8cm |
BOILER IS-SWING 50 / IS-VBO 50 include taxa verde 5 lei fara tva
SKU:
8028693866132
662,00 lei| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Gama | Isea Swing |
| Montaj | vertical |
| Lungime | 43.8cm |
| Latime | 43.8cm |
BOILER E-GLASSTECH VBO 50 include taxa verde 5 lei fara tva
SKU:
6938771376786
689,00 lei| Greutate | 19.00 |
|---|---|
| Tip produs | Boiler electric |
| Brand | Ferroli |
| Volum | 50 l |
CENTRALA TERMICA pe Gaz BLUEHELIX ALPHA 24 C +KIT COND ASP./SCAR.60/100 0TPF2AWA include taxa verde 7.7 lei fara tva
SKU:
8028693885157
3.049,00 lei| U.M. | buc |
|---|
MF0011-54059 PROIECTOR SUPER SLIM LED SMD UPTEC LUM.RECE 50W/SPN7633M include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
6421806116865
44,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | negru |
| Tensiune | 230V |
MF0011-54056 PROIECTOR SUPER SLIM LED SMD UPTEC LUM.RECE 30W include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
6421806116858
42,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | negru |
| Tensiune | 230V |
MF0011-54050 PROIECTOR SUPER SLIM LED SMD UPTEC LUM.RECE 10W include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
6421806116834
18,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | negru |
| Tensiune | 230V |
REGULATOR DEBIT 2FUNCTII LUNG NEGRU/CROM(M22/M24),2F-BLISTER P1314-W
SKU:
5902194926645
33,00 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Model | P1314-W |
| Material | alama + otel inox + PVC |
MF0011-42080 CORP ILUM. PORTABIL MINI AVARIE LED 3W include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
6421806113581
33,00 lei| U.M. | buc |
|---|
ERSTE-PLAFONIERA ANDRA WENGE (3X27), 60W, 6011 EL0030162 include taxa verde 0.11 lei fara TVA
SKU:
5949027071066
269,00 lei| U.M. | buc |
|---|
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 STEJAR 5L
SKU:
5946062018377
250,00 lei| Brand | Oskar |
|---|---|
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pentru lemn |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 TEAK AFRICAN 5L
SKU:
5946062016212
250,00 lei| Brand | Oskar |
|---|---|
| Culoare | tec |
| Cantitate | 5l |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 NUC INCHIS 5L
SKU:
5946062016182
250,00 lei| Brand | Oskar |
|---|---|
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pentru lemn |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 INCOLOR 5L
SKU:
5946062016229
250,00 lei| Brand | Oskar |
|---|---|
| Culoare | transparent |
| Cantitate | 5l |
MF0011-11182 CORP ILUM. IND.IP65 PT.TUB LED T8 2X60 CM include taxa verde 1.30 lei fara TVA
SKU:
6421806114960
60,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Tensiune | 230V |



























