Catalog online
Antrenor cu clichet 1/4″ 107mm Yato YT-0331
SKU:
5906083033117
139,50 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0331 |
Gresie rectificata Ovation Light 119.7×59.7 cm, model marmura, finisaj mat, gri
SKU:
5903313338059
139,00 leiMP
| Gama | Ovation |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Marquina Gold 119.7×59.7 cm, model marmura, finisaj mat, negru
SKU:
5903313315456
139,00 leiMP
| Gama | Marquina |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Parchet SPC Authentic Herringbone 15×75 cm, Amber Oak
SKU:
8684209720239
139,00 leiMP
| Brand | Area Floors |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Cod Produs | AMBER OAK |
| Material | Compozit Piatra-Plastic (SPC) |
| Grosime | 6.5 mm |
| Trafic | Intens pentru UZ Rezidential si Usor pentru uz Comercial |
| Clasa | 23 Rezidential si 31 Comercial |
Parchet SPC Authentic Herringbone 15×75 cm, Gold Oak
SKU:
8684209720215
139,00 leiMP
| Brand | Area Floors |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Cod Produs | GOLD OAK |
| Material | Compozit Piatra-Plastic (SPC) |
| Grosime | 6.5 mm |
| Trafic | Intens pentru UZ Rezidential si Usor pentru uz Comercial |
| Clasa | 23 Rezidential si 31 Comercial |
DANKE DISP INT ALB PERETII RESPIRA 15L + AMORSA 4L
SKU:
5946062011637
139,00 lei
| Tip Produs | Vopsea lavabila |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Suprafata | Zidarie |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 15L |
Suport vas expansiune centrale termice echipat 3/4″ EVP-XF35M
SKU:
6421000050774
138,50 lei
| Tip produs | Suport vas expansiune |
|---|---|
| Cod produs | EVP-XF35M |
| Brand | Everpro |
Baterie lavoar pipa scurta ERMETIQ ECO ER-F404
SKU:
6421000049037
138,50 lei
| Culoare | Crom |
|---|---|
| Tip produs | Baterie lavoar |
| Cod produs | ER-F404 |
| Brand | Everpro |
Trusa tubulare si antrenor 20buc 1/4″cr-v YT-14491
SKU:
5906083144912
138,50 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-14491 |
Gresie neagra finisaj mat hexagonala portelanata Element Negro, M137, 23×27 cm
SKU:
8432597149985
138,00 leiMP
| Gama | Element |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 0.75 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 23×27 cm |
| Latime | 23 cm |
| Lungime | 27 cm |
| Tip produs | Gresie |
Dispozitiv cu incarcare solara de exterior pentru combaterea animalelor salbatice/rozatoarelor/pasarilor – 678841
SKU:
5949094026594
137,50 lei
| Brand | Evotools |
|---|
Furtun de gradina cellfast multiflex atsv, 6 straturi, 1/2″, 20 m 13-800
SKU:
5907512607435
137,50 lei
| Brand | Cell-Fast |
|---|
Vinclu/Echer reglabil, 750x340mm Topex 30C347
SKU:
5902062111906
137,50 lei
| Brand | Topex |
|---|---|
| Cod produs | 30C347 |
Gresie portelanata tip parchet Nordik Light MIX Motif Fishbone 941310, 40×60 Cm, Gri
SKU:
8698541051487
137,00 leiMP
| Gama | Nordik |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip parchet Nordik Dark Grey MIX Motif Fishbone 40×60 Cm, gri, cod 941311
SKU:
8698541051500
137,00 leiMP
| Gama | Nordik |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Cartus antibacterian AquaPur 11” filtrare apă 0,01-0,10 microni plastic
SKU:
5948784020188
136,50 lei
| Tip produs | Componenta de schimb, Filtru |
|---|---|
| Model | Cartus, Cartus filtru, Filtru de apa |
| Utilizare | Filtrare |
| Pentru | Instalatie detartrare |
| Material | Plastic |
| Inaltime | 290 mm |
| Latime | 66 mm |
| Lungime | 66 mm |
| Alte caracteristici | 1 cartus |
Plafoniera Katina LED 24W D38cm 71017 incl taxa verde 0.80 lei fara tva
SKU:
5996595710170
136,50 lei
| Pentru | Iluminare decorativa |
|---|---|
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Model | Plafoniera |
Plita din fonta, model 30C, 3 ochiuri, lungime 532 mm, latime 378 mm, diametru maxim ochi 235 mm, Evotools, 679290
SKU:
5949094030874
136,50 lei
| Cod produs | 679290 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Sindrila bituminoasa BituGlas Beta, rosie – 3 mp/pch
SKU:
5945784002367
136,50 lei
| Culoare | Rosu |
|---|---|
| Brand | Free Star |
Recuperator caldura D120 negru mat – 651801
SKU:
5949034968915
136,00 lei
| Cod produs | 651801 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
Ventilator de birou, 30cm, Alb, DA-1203
SKU:
5902628210791
135,50 lei
| Model | DA-1203 |
|---|---|
| Greutate | 1.7 kg |
| Montaj | Stativ |
| Material | Plastic |
Robinet sferic gaz 3/4″, cu piulita pivotanta si fluture aluminiu, ORION 3403100
SKU:
5902273545910
135,50 lei
| Brand | VALVEX |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Panza circulara pentru lemn, Vidia, 350 mm
SKU:
5949034901691
135,50 lei
| Cod produs | 638006 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
LT33090 TOPORISCA 0.9 kg PENTRU DESPICAT COADA NYLON
SKU:
6421948330907
135,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Utilizare | taierea lemnelor |
| Greutate | 900 |
| Lungime | 45 |
| Material | nailon |
Robinet Comfort combinat 1/2″-3/8″, 035510699
SKU:
4021163129991
135,00 lei
| Brand | UNIPREST INSTAL |
|---|---|
| U.M. | BUC |














