Catalog online
Triciclu electric Cargo cu cabina inchisa TRCB1500 683274/683361 (argintiu/gri inchis)
Sună-ne pentru preț| Putere | 1500 W |
|---|---|
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Dimensiuni | 3035x1080x1720 mm |
| Numar Viteze | 3 |
| Caracteristici | Afisaj digital, Tip frana: tambur, Timp incarcare 8-9h |
CERESIT TS 61 SPUMA PU MONTAJ 500ML 576174
SKU:
4740008200090
29,00 lei| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Aplicabilitate | manual |
| Utilizare | interior / exterior |
MOMENT FIX WOOD ADEZIV LEMN 100G BG/RO 1527017/2716308
SKU:
4015000419703
16,00 lei| Greutate | 0.10 |
|---|---|
| Tip produs | Adeziv lemn |
| Brand | Moment |
| Gama | Moment Fix Wood |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Culoare | Transparent |
| Material | Silicon |
| Volum | 100 g |
CERESIT CS15 SILICON SANITARY STD ALB 280ML 2950296
SKU:
9000101152821
24,50 lei| Greutate | 0.25 |
|---|---|
| Tip produs | Silicon |
| Brand | Ceresit |
| Culoare | Alb |
| Volum | 280 ml |
CERESIT CL152 BANDA DE ETANSARE 50M 1605255 / pret/ml
SKU:
5900089115228
10,40 lei| Tip produs | Banda de etansare |
|---|---|
| Pentru | Izolare |
| Culoare | Gri |
CERESIT CL50 Hidroizolatie placari ext 12.5KG 2047377
SKU:
5900089218318
287,00 lei| Greutate | 12.50 |
|---|---|
| Tip produs | Adeziv hidroizolatie |
| Brand | Ceresit |
| Gama | Ceresit CL 50 |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Culoare | Gri |
| Volum | 12,5 kg |
MOMENT FIX WOOD ADEZIV LEMN 385G BG/RO/RS 2824102
SKU:
9000101137989
18,00 lei| Greutate | 0.45 |
|---|---|
| Tip produs | Adeziv montaj |
| Brand | Moment |
| Gama | Moment Fix |
| Pentru | Lemn |
| Volum | 385 g |
MOMENT FIX MIRRO&PANEL 440G 2822473
SKU:
9000101138269
28,00 lei| Greutate | 0.46 |
|---|---|
| Tip produs | Adeziv montaj |
| Brand | Moment |
| Gama | Moment Fix |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Culoare | Crem |
| Material | Silan/Polimer |
CERESIT CS25 SILICON SANITAR ANTRACIT 280ML 1573395/2919015
SKU:
4015000407274
29,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | antracit |
CERESIT CS25 SANITAR MANHATTAN 280ML 1574655/2920071
SKU:
4015000407229
29,50 lei| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior |
| Culoare | manhattan |
| Aplicabilitate | pistol silicon |
CERESIT CS23 GL & AQU SILICON TRANSPARENT 280ML 2669888
SKU:
9000101126402
47,50 lei| Greutate | 0.29 |
|---|---|
| Tip produs | Silicon |
| Brand | Ceresit |
| Culoare | Transparent |
| Volum | 280 ml |
TIJA COMPLET FILETATA 1M DIN 975-4.8 M 18 ZA ZZ 1501001
SKU:
4000000362357
28,00 lei| Material | Otel gr. 4.11 |
|---|---|
| U.M. | buc |
REZERVOR WC LAGUNA N 59196892
SKU:
3838912501486
177,50 lei| Greutate | 3.45 |
|---|---|
| Tip produs | Rezervor WC |
| Culoare | Alb |
| Material | ABS |
| Volum | 9 L |
| Latime | 39 cm |
REZERVOR WC AP110 RIO 13661011
SKU:
4025416728719
204,00 lei| Greutate | 2.85 |
|---|---|
| Tip produs | Rezervor WC |
| Brand | Geberit |
| Culoare | Alb |
| Material | ABS |
| Volum | 9 L |
| Latime | 41 cm |
GW22103 – RAMA ORNAMENT,MODULAR,3M,ALB
SKU:
8011564212978
8,90 lei| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Model | GW22103 |
| Culoare | alb |
| Material | plastic |
| Montaj | aparent |
| Utilizare | pentru priza / intrerupator |
GW24230 – RAMA SUPORT,MODULARA,6M
SKU:
8011564372832
10,00 lei| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Model | GW24230 |
| Material | tehnopolimer |
| Montaj | aparent |
| Culoare | negru |
| Utilizare | suport de fixare aparataj modular |
GW20265 – PRIZA SCHUKO 16A,MODULARA,2M,ALB include taxa verde 0.07 lei fara TVA
SKU:
8011564352070
13,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Tensiune | 250 V |
GW20203 – PRIZA STANDARD ITALIAN 10/16A,MODULARA ,1M,ALB include taxa verde 0.07 lei fara TVA
SKU:
8011564487741
12,00 lei| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Model | GW20203 |
| Material | plastic |
| Culoare | alb |
| Montaj | incastrat |
| Utilizare | interior |
GW90028 – INTRERUPATOR AUTOMAT 20A, 1P+N, 4,5KA, C 1M include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
8011564056473
24,00 lei| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Model | GW90029 |
BATERIE FERRO VASTO EXTRACTABILA-BVA8
SKU:
5901095645471
284,00 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Vasto |
| Montaj | pe blat/lavoar |
| Material | alama |
| Finisaj | cromat |
SANO SOLUTIE GEAM PULV. TRIGGER ALBASTRU 1L
SKU:
7290005425646
18,00 lei| Tip produs | Curatitor |
|---|---|
| Model | Solutie universala pentru curatenie |
| Pentru | Curatare |
| Greutate | 1 l |
MOMENT CLASSIC ADEZIV UNIVERSAL 120ML 1429660
SKU:
5997272382406
18,00 lei| Greutate | 0.12 |
|---|---|
| Tip produs | Adeziv contact |
| Brand | Moment |
CENTRALA TERMICA CLAS ONE 24 + KIT EVACUARE 3302123+3318073+WIFI
SKU:
3234090881264
4.065,00 lei| Tip produs | Cazan in condensatie |
|---|---|
| Model | CLAS ONE 24 WIFI |
| Pentru | Incalzire termica, Preparare apa calda menajera |
| Dimensiuni | 74,5 cm x 40 cm x 31,5 cm |
SET DUS IGIENIC PRESSO N100B
SKU:
5902194948920
54,00 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Model | N100B |
| Montaj | pe perete |
| Material | ABS cromat |




























