Catalog online
Set biti si tubulare 26 buc Graphite 56H604
SKU:
5902062024435
145,00 lei| Brand | Graphite |
|---|---|
| Cod produs | 56H604 |
Gresie rectificata Neosimple Light 119.7×59.7 cm, model lemn, finisaj mat, bej
SKU:
5903313359450
144,00 leiMP| Gama | Neosimple |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Neosimple Cream 119.7×59.7 cm, model lemn, finisaj mat, bej
SKU:
5903313359436
144,00 leiMP| Gama | Neosimple |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
OSKAR GRUND LEMN APA 2.5L
SKU:
5946062014980
143,50 lei| Brand | Oskar |
|---|---|
| Cantitate | 2.5 L |
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare |
| Utilizare | casnica / industriala; pentru protectia suprafetelor din lemn impotriva putrezirii si daunatorilor, la interior si exterior; se poate acoperi dupa 4-6 h |
| Temperatura de lucru (grade C) | 5 – 30 |
OSKAR LAC PIATRA 2.5L
SKU:
5946062005940
143,50 lei| Greutate | 2.60 |
|---|---|
| Tip produs | Lac |
| Brand | Oskar |
| Culoare | Incolor |
| Volum | 2,5 L |
| MP/Cutie | 13 mp/L |
Garnitura Termorezistenta Autoadeziva 5×2 mm, 20m – 612092
SKU:
5949034964788
143,50 lei| Cod produs | 612092 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
Aspersor oscilant cellfast expert ideal, 16 duze, 240 m2 suprafata maxima, 4 setari reglare flux apa, s 52-067
SKU:
5901828855344
143,50 lei| Brand | Cell-Fast |
|---|
Pompa picior cu manometru 2 cilindri YT-7350
SKU:
5906083973505
143,50 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-7350 |
Sandwich maker Akai ASM-178, 750W, negru, 2 sandwich-uri, placi antiaderente
SKU:
4905192732066
143,00 lei| Utilizare | Rezidential |
|---|---|
| Tip produs | Sandwich-maker |
| Material | Metal |
| Capacitate | 2 sandwich-uri |
| Culoare | Negru |
| Continut pachet | 1 x Manual utilizare 1 x Sandwich maker |
| Putere | 750 W |
| Trepte de putere | 1 |
| Tensiune | 220 V 240 V |
| Alte caracteristici | Protectie supraincalzire Indicator luminos Placi Antiaderente |
| Caracteristici cheie | Picioruse anti-alunecare Depozitare pe verticala |
| Lungime | 23 cm |
| Latime | 23 cm |
| Inaltime | 8 cm |
| Greutate | 1.5 Kg |
| Lungime cablu | 70 cm |
GRILL TOASTER SAMUS GTS-1500X
SKU:
6425053007938
143,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | negru+inox |
| Material | plastic+inox |
| Putere | 1500 W |
NIVELA 100CM ANTISOC 3 FIOLE STANLEY STHT143105
SKU:
3253561431050
142,50 lei| Material | Aluminiu |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | galben/negru |
ELECTROD IMPAMANTARE 2.5M/E2.5K
SKU:
4000000385127
142,50 lei| Lungime | 2.5m |
|---|---|
| Greutate | 6.2kg |
| Material | otel zincat |
Postament Umbrela MIRPOL Havana SJ-060-12
SKU:
5902659148025
142,50 lei| Material | Rasina impermeabila |
|---|---|
| Greutate | 12.5 kg |
Prajitor de paine Daewoo DBT40B, 750W, 2 felii, negru, 6 nivele rumenire
SKU:
7891855867206
141,50 lei| Brand | Daewoo |
|---|---|
| Putere | 750 |
| Model | DBT40B |
| Material corp | plastic |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 26 x 15 x 18 |
| Greutate neta | 1 |
| Greutate bruta | 1.1 |
| Tensiune | 220 |
| Continut pachet | tava firimituri |
| Alte caracteristici | spatiu depozitare cablu, control electronic rumenire |
Scaun din otel si polirattan Hercules clasic pentru gradina
SKU:
5908227361124
141,50 lei| Material | Otel, Polirattan(PE) |
|---|---|
| Greutate | 2.5 kg |
Gresie rectificata Mattina Honey 120.2×19.3 cm, model lemn, finisaj mat, bej
SKU:
5903313309523
141,00 leiMP| Gama | Mattina |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 120.2×19.3 cm |
| Latime | 19.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Mattina Grigio 120.2×19.3 cm, model lemn, finisaj mat, maro
SKU:
5901779379401
141,00 leiMP| Gama | Mattina |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 120.2×19.3 cm |
| Latime | 19.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Mattina Beige 120.2×19.3 cm, model lemn, finisaj mat, bej
SKU:
5901779379364
141,00 leiMP| Gama | Mattina |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 120.2×19.3 cm |
| Latime | 19.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Piedestal Cersanit President K08-181
SKU:
5949086006290
140,50 lei| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Piedestal |
| Brand | Cersanit |
Masina de gresat cu furtun rigid Yato YT-0705
SKU:
5906083070556
140,50 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0705 |
Gresie SG Terrazzo GRIGIO 1. 60x120x2, model piatra, model ciment, finisaj mat
SKU:
8681575097385
140,00 leiMP| Gama | Terrazzo |
|---|---|
| Culoare | Bej, Gri |
| Aplicabilitate | |
| Brand | QUA |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | DA |
| Design | Piatra |
| Grosime | 2 cm |
Gresie SG Dakota BEIGE 1. 60x120x2cm, model ciment, finisaj mat
SKU:
8681575084729
140,00 leiMP| Gama | Dakota |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | |
| Brand | QUA |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | DA |
| Design | Ciment |
| Grosime | 2 cm |
Gresie SG Ark Anthracite 1. 60x120x2cm, model ciment, finisaj mat
SKU:
8681575028860
140,00 leiMP| Gama | Ark |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Brand | QUA |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | DA |
| Design | Ciment |
| Grosime | 2 cm |
Trusa aparat sudat tevi PPR 63A PPR-SS63A include taxa verde 4.5 lei fara tva
SKU:
6421000024812
140,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Tensiune | 220V |
Gresie rectificata Leonardo Grey 2CM R11 60×60 cm, model piatra, culoare gri, finisaj mat
SKU:
4000000569190
140,00 leiMP| Gama | Leonardo |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Terasa |
| Brand | NG KUTAHAYA SERAMIK |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Leonardo Bone 2CM R11 60×60 cm, model piatra, culoare bej, finisaj mat
SKU:
4000000569183
140,00 leiMP| Gama | Leonardo |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Terasa |
| Brand | NG KUTAHAYA SERAMIK |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |









































