Catalog online
- Nu poți să adaugi cantitatea „Piesa decorativa rectificata Essenza Leaves Waves Cream 3251, tip marmura, 30x60 cm, crem” în coș deoarece stocul este insuficient (0.01 rămase).
Gresie rectificata Tacoma White 1197x597x8mm
SKU:
5903313304641
147,00 leiMP
| Gama | Rectificata |
|---|---|
| Culoare | Bej, Gri |
| Brand | Cerrad |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie rectificata Ovation Beige 1197x597x8mm
SKU:
5903313337991
147,00 leiMP
| Gama | Rectificata |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | Cerrad |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Marmura |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie rectificata Calmness White 1197x597x8mm
SKU:
5903313356428
147,00 leiMP
| Gama | Rectificata |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Cerrad |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Marmura |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Calmness Black RECT. 1197x597x8mm
SKU:
5903313356381
147,00 leiMP
| Gama | Calmness |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Brand | Cerrad |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Marmura |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Auric Graphite RECT. 1197x597x8mm
SKU:
5903313337199
147,00 leiMP
| Gama | Auric |
|---|---|
| Culoare | Gri inchis |
| Brand | Cerrad |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Marmura |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
BATERIE BIDEU STATIVA SMILE BSM6
SKU:
5901095609213
147,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Smile |
| Material | alama |
| Finisaj | cromat |
Recuperator caldura D130 negru mat – 651802
SKU:
5949034968922
147,00 lei
| Cod produs | 651802 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
Vata minerala KNAUF NB FIT PLUS L 100x600x1000 mm
SKU:
8600294027121
147,00 lei
| Brand | Knauf |
|---|---|
| Dimensiuni | 1000x600x100 mm |
4F Impregnant ignifug pentru lemn 5KG Tytan Professional 10004469
SKU:
5903518001796
147,00 lei
| Brand | Tytan Professional |
|---|
Set biti pentru alternator, 13 bucati CR-V 1/2″ Yato YT-0421
SKU:
5906083904219
146,00 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0421 |
Faianta Rhory White Brillo 5×25 cm, model ciment, finisaj lucios, alb
SKU:
8445583396553
145,50 leiMP
| Gama | Rhory |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Dimensiune | 5×25 cm |
| Latime | 5 cm |
| Lungime | 25 cm |
| MP/Cutie | 0.49 |
| Buc/Cutie | 40 |
| Greutate | 7 kg |
| Finisaj | Lucios |
| Pentru | Interior |
| Grosime | 8.9 mm |
| Rectificata | Nu |
| Design | Ciment |
Faianta Rhory Emerald Brillo 5×25 cm, model ciment, finisaj lucios, verde
SKU:
8445583396584
145,50 leiMP
| Gama | Rhory |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Dimensiune | 5×25 cm |
| Latime | 5 cm |
| Lungime | 25 cm |
| MP/Cutie | 0.49 |
| Buc/Cutie | 40 |
| Greutate | 7 kg |
| Finisaj | Lucios |
| Pentru | Interior |
| Grosime | 8.9 mm |
| Rectificata | Nu |
| Design | Ciment |
Faianta Rhory Aquamarine Brillo 5×25 cm, model ciment, finisaj lucios, albastru
SKU:
8445583396607
145,50 leiMP
| Gama | Rhory |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Dimensiune | 5×25 cm |
| Latime | 5 cm |
| Lungime | 25 cm |
| MP/Cutie | 0.49 |
| Buc/Cutie | 40 |
| Greutate | 7 kg |
| Finisaj | Lucios |
| Pentru | Interior |
| Grosime | 8.9 mm |
| Rectificata | Nu |
| Design | Ciment |
Piesa decorativa rectificata Essenza Leaves Waves Cream 3251, tip marmura, 30×60 cm, crem
SKU:
3800745325119
145,50 leiSET
| Gama | ESSENZA |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Gresie Overland Sand N-Plus 60×120 cm, maro, finisaj mat, model ciment
SKU:
8435311504022
145,00 leiMP
| Gama | Overland |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie Overland Groove Sand N-Plus Mat 60×120 cm, maro, finisaj mat, model ciment
SKU:
8445583214819
145,00 leiMP
| Gama | Overland |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie Firenze Groove Ivory Mat 60×120 cm, crem, finisaj mat, model marmura
SKU:
8445583491364
145,00 leiMP
| Gama | Firenze |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Firenze Cross Ivory Mat 60×120 cm, crem, finisaj mat, model marmura
SKU:
8445583491401
145,00 leiMP
| Gama | Firenze |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Capac Wc CWAT91/CWATHQ91- Universal Grigio Chiaro opaco FSC MIX
SKU:
5945846078101
145,00 lei
| Brand | Savini Due |
|---|---|
| Material | MDF |
| Culoare | gri |
Gresie portelanata rectificata Toscana Perla, tip marmura, 75×150 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8429178305700
145,00 leiMP
| Gama | Toscana Perla |
|---|---|
| Brand | Halcon |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.12 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 75×150 cm |
| Latime | 75 cm |
| Lungime | 150 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata rectificata Toscana Gris, tip marmura, 75×150 cm, culoare gri inchis, finisaj mat
SKU:
8429178305724
145,00 leiMP
| Gama | Toscana Gris |
|---|---|
| Brand | Halcon |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.12 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 75×150 cm |
| Latime | 75 cm |
| Lungime | 150 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata rectificata Toscana Greige, tip marmura, 75×150 cm, culoare greige, finisaj mat
SKU:
8429178305717
145,00 leiMP
| Gama | Toscana Greige |
|---|---|
| Brand | Halcon |
| Culoare | Greige |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.12 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 75×150 cm |
| Latime | 75 cm |
| Lungime | 150 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata rectificata Tempo Ash, tip marmura, 75×150 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8429178305571
145,00 leiMP
| Gama | Tempo Ash |
|---|---|
| Brand | Halcon |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.12 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 75×150 cm |
| Latime | 75 cm |
| Lungime | 150 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata rectificata Naos Blanco, tip marmura, 75×150 cm, culoare alb, finisaj mat
SKU:
8429178305687
145,00 leiMP
| Gama | Naos Blanco |
|---|---|
| Brand | Halcon |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.12 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 75×150 cm |
| Latime | 75 cm |
| Lungime | 150 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata rectificata Aura canvas, tip marmura, 75×150 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8429178305656
145,00 leiMP
| Gama | Aura |
|---|---|
| Brand | Halcon |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.12 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 75×150 cm |
| Latime | 75 cm |
| Lungime | 150 cm |
| Tip produs | Gresie |
Vata minerala ISOVER PLE 100 1000x600x100 mm
SKU:
5945780817439
145,00 lei
| Brand | Isover |
|---|---|
| Dimensiuni | 1000x600x100 mm |
Set biti si tubulare 26 buc Graphite 56H604
SKU:
5902062024435
145,00 lei
| Brand | Graphite |
|---|---|
| Cod produs | 56H604 |
Gresie rectificata Neosimple Light 119.7×59.7 cm, model lemn, finisaj mat, bej
SKU:
5903313359450
144,00 leiMP
| Gama | Neosimple |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Neosimple Cream 119.7×59.7 cm, model lemn, finisaj mat, bej
SKU:
5903313359436
144,00 leiMP
| Gama | Neosimple |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |














