Catalog online
Gresie Onix Cream 60×120 cm
SKU:
8445583228762
151,00 leiMP| Gama | Onix |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Onix Blue 60×120 cm
SKU:
8445583228786
151,00 leiMP| Gama | Onix |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Usa soba cu cenusar, model Palmier, fonta
SKU:
5949034937300
151,00 lei| Cod produs | 660367 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
Travertin Noce CC Chituit si Mat 30.5 x 61 x 1.2 cm T015
SKU:
4000000564829
151,00 leiMP| Gama | Travertin |
|---|---|
| Brand | MESTA |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30.5×61 cm |
| Latime | 30.5 cm |
| Lungime | 61 cm |
| Tip produs | Travertin |
Incalzitor baie 1200 WQH 04 120 TESY
SKU:
3800879003457
151,00 lei| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Radiator |
| Lungime | 570 mm |
| Greutate | 1.43 Kg |
| Putere | 1200 W |
| Alimentare | Electric |
| Cod produs | QH04 120 |
| Latime | 105 mm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 120 mm |
| Dimensiuni | 570x105x120 mm |
| Adancime | 105 mm |
| Suprafata montare | Perete |
Sina perdea aluminiu LM alb lucios 350 cm cu 2 canale și accesorii
SKU:
5949127005855
150,00 lei| Material | Aluminiu |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb lucios |
Vas expansiune Ferro CO8W 8L rosu, montaj suspendat, presiune max 8 bari
SKU:
5901095654824
150,00 leiDEN BIT STRAT HIDROIZOLATIE FUNDATIE ACOPERIS TERASA 10KG
SKU:
5948966025949
150,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Cantitate | 10 L |
| Suprafata acoperita | 250 ml/mp per strat |
Gresie rectificata KAV002 Everscape Enis Ivory 60×60 cm
SKU:
8011373668355
150,00 leiMP| Culoare | Crem |
|---|---|
| Tip produs | Gresie |
| Lungime | 60 cm |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Utilizare | Comercial, Rezidential |
| Latime | 60 cm |
| Grosime | 20 mm |
| Gama | Everscape |
| Aplicabilitate | Gradina#Terasa |
| Design | Ciment |
| Mp/Cutie | 0.73 |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Exterior |
| Rectificata | Da |
Gresie rectificata K8K0P2 Everscape 60×60 cm Fossil Grey RT 20mm
SKU:
8011373650053
150,00 leiMP| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Gresie |
| Lungime | 60 cm |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Utilizare | Comercial, Rezidential |
| Latime | 60 cm |
| Grosime | 20 mm |
| Gama | Everscape |
| Aplicabilitate | Gradina#Terasa |
| Design | Ciment |
| Mp/Cutie | 0.73 |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Exterior |
| Rectificata | Da |
Gresie Stonline Light Grey 3618, 60x60x2 cm, model piatra, rectificata, gri deschis, finisaj mat
SKU:
3800745361810
150,00 leiMP| Gama | Stoneline |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri Deschis |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata 3620 Stoneline Anthracite 60x60x2 cm, model piatra, culoare antracit, finisaj mat
SKU:
3800745362015
150,00 leiMP| Gama | Stoneline |
|---|---|
| Culoare | Antracit |
| Aplicabilitate | Terasa |
| Brand | Kai |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Piesa decorativa rectificata Goldie Birts Onda White 3279, tip decor, 73.2×74.4 cm, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
3800745327915
150,00 leiSET| Gama | Goldie Birts Onda White |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 3 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 73.2×74.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Onduband Aluminiu – 20cmx10m
SKU:
3467670010673
150,00 lei| Brand | Onduline |
|---|---|
| Culoare | Aluminiu |
| Dimensiuni | 20cmx10m |
Onduband Antracit – 20cmx10m
SKU:
3467670016262
150,00 lei| Brand | Onduline |
|---|---|
| Culoare | Antracit |
| Dimensiuni | 20cmx10m |
Onduband Teracota – 20cmx10m
SKU:
3467670010727
150,00 lei| Brand | Onduline |
|---|---|
| Culoare | Teracota |
| Dimensiuni | 20cmx10m |
Plintă PVC blat bucătărie 3ml aluminiu argintiu PP37 Korner
SKU:
5900483090961
149,00 lei| Tip produs | simple |
|---|---|
| Material | Aluminiu |
| U.M. | buc |
| Culoare | argintiu |
PLAFONIERA UF IDEAL AP2 KL162000 include taxa verde 0.8 lei fara TVA
SKU:
5944009079863
149,00 lei| Brand | Klausen |
|---|---|
| Gama | Ideal |
| Model | KL162000 |
| Culoare corp | negru + bronz |
| Culoare | fumuriu |
| Numar surse de iluminat | 2 |
| Tipul duliei | E14 |
| Latime | 300 |
| Inaltime | 140 |
| Adancime | 150 |
| Grad de protectie | IP20 |
Banda LED SMD2835 240 LED/m IP20 Vtac – SKU-2164 5m include taxa verde
SKU:
3800157610117
149,00 leiBUC| Tip Produs | Banda LED |
|---|---|
| Brand | V-TAC |
Europubela, 120 litri, albastra
SKU:
6423997383088
149,00 lei| Brand | Perpetuum |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Culoare | Albastru |
| Greutate | 8 Kg |
| Material | HDPE |
| Dimensiune | 55.3 x 48 x 93.2 cm |
| Capacitate | 120 L |
Europubela, 120 litri, galben
SKU:
6423997383071
149,00 lei| Brand | Perpetuum |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Culoare | Galben |
| Greutate | 8 Kg |
| Material | HDPE |
| Dimensiune | 55.3 x 48 x 93.2 cm |
| Capacitate | 120 L |
Europubela, 120 litri, verde
SKU:
6423997383033
149,00 lei| Brand | Perpetuum |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Culoare | Verde |
| Greutate | 8 Kg |
| Material | HDPE |
| Dimensiune | 55.3 x 48 x 93.2 cm |
| Capacitate | 120 L |
Rino Banda Al cu bitum – 1.2x200mm x10m
SKU:
5948941023090
149,00 lei| Brand | Temad |
|---|---|
| Dimensiuni | 1.2x200mm x10m |
Extractor rulmenti 2 brate, 8″ 200mm 9T Yato YT-2518
SKU:
5906083925184
149,00 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-2518 |
Antrenor cu clichet flexibil 1/2″ Yato YT-0327
SKU:
5906083903274
149,00 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0327 |
Bocanci de protecție Jena S3, 42, piele neagră, imblăniți, antiperforatie, rezistenți la
SKU:
8591806234895
148,00 lei| Tip produs | Incaltaminte |
|---|---|
| Model | Bocanci rezistenti la inghet |
| Culoare | Negru, Rosu |
| Dimensiune | 42 |
| Grad de protectie | S3 |
Bocanci de protecție Jena S3, 44, piele neagră, imblăniți, cu bombeu metalic
SKU:
8591806234918
148,00 lei| Tip produs | Incaltaminte |
|---|---|
| Model | Bocanci rezistenti la inghet |
| Culoare | Negru, Rosu |
| Dimensiune | 44 |
| Grad de protectie | S3 |
Bocanci de protecție S3, Jena, nr. 41, piele neagră, imblăniți, antiperforatie, PU/PU
SKU:
8591806234888
148,00 lei| Tip produs | Incaltaminte |
|---|---|
| Model | Bocanci rezistenti la inghet |
| Culoare | Negru, Rosu |
| Dimensiune | 41 |
| Grad de protectie | S3 |
Bocanci de protecție Jena S3, 43, piele neagră, imblăniți, antiperforare, PU/PU
SKU:
8591806234901
148,00 lei| Tip produs | Incaltaminte |
|---|---|
| Model | Bocanci rezistenti la inghet |
| Culoare | Negru, Rosu |
| Dimensiune | 43 |
| Grad de protectie | S3 |
Bocanci de protecție Jena S3, marime 40, piele neagră, imblăniți, lamelă metalică
SKU:
8591806234871
148,00 lei| Tip produs | Incaltaminte |
|---|---|
| Model | Bocanci rezistenti la inghet |
| Culoare | Negru, Rosu |
| Dimensiune | 40 |
| Grad de protectie | S3 |
Gresie rectificata Esence Ivory 119.7×59.7 cm, model piatra, finisaj mat, bej
SKU:
5903313354684
148,00 leiMP| Gama | Essence |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Lungime | 119.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Prelata multifunctionala 5x8m, 85 g/m?Topex 79R364
SKU:
5902062793645
148,00 lei| Brand | Topex |
|---|---|
| Cod produs | 79R364 |





































