Catalog online
MF0012-04803 INTRERUPATOR MODULAR SIMPLU ALB1001 include taxa verde 0.05 lei fara TVA
SKU:
6421806123016
6,30 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
LT66098 SET 9 BITURI
SKU:
6421948660981
21,50 lei| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Model | LT66098 |
| Material | aliaj crom – vanadiu |
GW92105 – INTRERUPATOR AUTOMAT 6A, 1P, 4.5KA, C/ include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
8011564223912
19,00 lei| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Model | GW92106 |
SOUDAL Silicon universal transparent 280ml 103230
SKU:
5411183033498
10,99 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | transparent |
Baterie perete cada/dus Ritto, negru fara accesorii BTR1BL
SKU:
5903738254385
303,50 lei| Material | Alama |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | negru mat |
Parchet SPC 1220x184x5/0.3mm 1mm IXPE EX-1689
SKU:
4000000581895
80,00 leiMP| Gama | IXPE |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Max |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 1120×184 mm |
| Tip produs | Parchet |
| Design | Lemn |
Parchet SPC 1220x184x5/0.3mm 1mm IXPE EX-1648
SKU:
4000000581888
95,00 leiMP| Gama | IXPE |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Max |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 1120×184 mm |
| Tip produs | Parchet |
| Design | Lemn |
Parchet SPC 1220x184x5/0.3mm 1mm IXPE EX-1175
SKU:
4000000581871
95,00 leiMP| Gama | IXPE |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Max |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 1120×184 mm |
| Tip produs | Parchet |
| Design | Ciment |
Parchet SPC 1220x184x5/0.3mm 1mm IXPE EM-048
SKU:
4000000581864
80,00 leiMP| Gama | IXPE |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Max |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 1120×184 mm |
| Tip produs | Parchet |
| Design | Lemn |
Parchet SPC 1220x184x5/0.3mm 1mm IXPE EJ-2272-3
SKU:
4000000581857
80,00 leiMP| Gama | IXPE |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Max |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 1120×184 mm |
| Tip produs | Parchet |
| Design | Lemn |
Parchet SPC 1220x184x5/0.3mm 1mm IXPE EC-2066
SKU:
4000000581840
95,00 leiMP| Gama | IXPE |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Max |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 1120×184 mm |
| Tip produs | Parchet |
| Design | Lemn |
Panou SPC Perete 879 Carrara Marmor 965x2800x3mm
SKU:
4000000582144
262,00 leiMP| Gama | Carrara |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Marmura |
Panou SPC Perete 833 Concrete Light 965x2800x3mm
SKU:
4000000582168
262,00 leiMP| Gama | Concrete |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Ciment |
Panou SPC Perete 821 Carrara Marmor 965x2800x3mm
SKU:
4000000582182
262,00 leiMP| Gama | Carrara |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Marmura |
Panou SPC Perete 811 Carrara Marmor 965x2800x3mm
SKU:
4000000582199
262,00 leiMP| Gama | Carrara |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Ciment |
Panou SPC Perete 808 Concrete 965x2800x3mm
SKU:
4000000582205
262,00 leiMP| Gama | Botticino |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Marmura |
Panou SPC Perete 805 Carrara Marmor 965x2800x3mm
SKU:
4000000582212
262,00 leiMP| Gama | Carrara |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Marmura |
Panou SPC Perete 801 Concrete Light 965x2800x3mm
SKU:
4000000582229
262,00 leiMP| Gama | Concrete |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Ciment |
Panou SPC Perete 705 Concrete Light 965x2800x3mm
SKU:
4000000582236
262,00 leiMP| Gama | Concrete |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Ciment |
Panou SPC Perete 506 Sugar Oak 965x2800x3mm
SKU:
4000000582120
262,00 leiMP| Gama | Sugar |
|---|---|
| Culoare | Maro deschis |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Lemn |
Gresie Sidona Beige 6469, 60×60 cm
SKU:
3800745646917
73,50 leiMP| Gama | Sidona |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Kai |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Nu |
| Design | Marmura |
Gresie Statuario Mate 60×120 cm
SKU:
8445583322200
111,00 leiMP| Gama | Statuario |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Statuario 60×120 cm
SKU:
8435311500451
151,00 leiMP| Gama | Statuario |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |

































