Catalog online
Furtun flexibil dus conic, metalic 150 cm, negru W33
SKU:
5902194963831
66,00 lei| Material | Metal |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | negru |
Furtun flexibil dus conic, PVC 150 cm, negru/crom W43
SKU:
5902194985642
46,50 lei| Material | PVC |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | negru |
Furtun gradina profesional 20m 1/2″ Verto 15G820
SKU:
5902062039361
102,00 lei| Brand | Verto |
|---|---|
| Cod produs | 15G820 |
FZ40 MINI-CLESTI,DISTANTA DE PRINDERE 40MM 3630000
SKU:
4006885363007
13,50 lei| Brand | Wolfcraft |
|---|---|
| Lungime | 40mm |
GARD VIU ARTIFICIAL MF 1*3M FRUNZE G01 MF-EP3020-G01
SKU:
5949410000598
68,50 lei| Brand | Micul Fermier |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Latime | 1 m |
| Lungime | 3 m |
| Material | Plastic |
| Tip produs | Plasa protectie |
Garnitura aquafix pentru robineti picurare 8mm*14mm 7010260
SKU:
4000000542407
1,10 lei| Brand | Hydrosystems |
|---|
Garnitura Termorezistenta Autoadeziva 5×2 mm, 20m – 612092
SKU:
5949034964788
143,50 lei| Cod produs | 612092 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
Gel de dus Palmolive Naturals Milk Proteins pentru piele sensibila 500 ML
SKU:
8718951248656
18,00 leiGenerator de curent RURIS R-POWER GE5500RC, 5500W, 3 faze, motor 13CP, pornire electrică
SKU:
6424340888526
3.321,00 lei| Capacitate cilindrica | 420 cm³ |
|---|---|
| Putere | 13 CP |
| Cod produs | 55000GRC25A |
| Capacitate rezervor ulei | 1.1 L |
| Capacitate rezervor combustibil | 25 L |
| Alimentare | Benzină fără plumb |
| Numar prize | 2 |
| Tensiune | 2 faze, 230V |
| Greutate neta | 73.1 kg |
| Frecventa(Hz) | 50 Hz |
| Putere nominală | 5000 W |
| Curent nominal (A) | 7.3A |
| Consum | < 370 g/kW/h |
Ghid de colt pentru furtun pentru gradina cellfast, 55 mm diametrul exterior maxim 52-190
SKU:
5907553508340
25,50 lei| Brand | Cell-Fast |
|---|
Ghirlanda LED colorat 240 buc 24m IP44 Entac ECL-240-MC pentru exterior
SKU:
5999097978925
82,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Material | PVC |
| Tensiune | 220-240V |
| Putere | 3.6W |
































