Catalog online
Plita pentru soba L[mm]: 475; B[mm]: 315 cod 660325
SKU:
4000000490913
157,00 lei
| Brand | Honest |
|---|---|
| Cod produs | 660325 |
CAFETIERA DIGITALA HEINNER HCM-1100D, 900W, 1.5L, NEGRU
SKU:
6422921057088
156,00 lei
| Utilizare | Rezidential |
|---|---|
| Alimentare | Cafea macinata |
| Material corp | Sticla |
| Alte caracteristici | Sistem Anti-picurare Oprire automata Temporizator Picioruse anti-alunecare Plita incalzita |
| Continut pachet | 1 x filtru de cafea |
| Putere | 900 W |
| Culoare | Negru |
| Pentru | Cafea |
| Display | LCD |
| Capacitate | 1.5 l |
GW40047 – TABLOU PLASTIC APLICAT 24 MODULE IP40
SKU:
8011564033337
156,00 lei
| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Montaj | aparent |
| Dimensiuni | 280 x 350 x 100 |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 CIRES JAPONEZ 2.5L
SKU:
5946062015093
156,00 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pentru lemn |
Gresie Tropical Green-White Full Lapp, model decor, 60×120 cm, alb-verde
SKU:
8698541060670
155,00 leiMP
| Gama | Tropical |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Alb, Verde |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Set biti cu adaptor, 60 piese Graphite 56H600
SKU:
5902062024411
155,00 lei
| Brand | Graphite |
|---|---|
| Cod produs | 56H600 |
Capac Wc CWAT63/CWATHQ63- Universal Rosu Zmeura Ral 3027 FSC MIX
SKU:
5945846061530
154,00 lei
| Brand | Savini Due |
|---|---|
| Material | MDF |
| Culoare | rosu |
Baterie bucatarie tip lebada ERMETIQ ECO ER-F407
SKU:
6421000049075
154,00 lei
| Culoare | Crom |
|---|---|
| Tip produs | Baterie bucatarie |
| Cod produs | ER-F407 |
| Brand | Everpro |
Chinga fixare 4.5m x 30mm, set 2 bucati Topex 97X186
SKU:
5902062971869
154,00 lei
| Brand | Topex |
|---|---|
| Cod produs | 97X186 |
INTRERUPATOR AUTOMAT DIFERENTIAL 32A, incl taxa verde 0.18 lei fara tva 1P+N 4500 AC 300MA C32A (EZ9D32632) A9D34632
SKU:
3606489940409
153,00 lei
| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Culoare | gri |
| Model | EZ9D22632 |
| Gama | Easy 9 |
BATERIE FERRO VASTO PIPA SCURTA-BVA2A
SKU:
5901095652486
153,00 lei
| Material | Alama |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | argintiu |
Aliaj pentru lipire moale Sn97Cu3, 2mm, 200gr
SKU:
4005796149151
153,00 lei
| Cod produs | 660210 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Recuperator caldura emailat Compact D130 maro – 651799
SKU:
5949034968892
153,00 lei
| Cod produs | 651799 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
Plafoniera Interior LED Erste Glacier 1680lm 4000K EL0060115 Culoare Alb
SKU:
5949027122683
153,00 lei
| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Alba |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 24 W |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Set chei combinate, cu clichet, 10-19mm, 7 bucati Yato YT-0208
SKU:
5906083902086
153,00 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0208 |
Baterie stativa lavoar Ritto, negru cu pipa mobila BTR2ABL
SKU:
5903738254408
152,00 lei
| Material | Alama |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | negru mat |
BATERIE BUCATARIE STATIVA ISO BIS4A
SKU:
5903738210756
152,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Isso |
| Montaj | pe blat/lavoar |
| Material | alama |
| Finisaj | cromat |
Recuperator caldura emailat Compact D120 maro – 651798
SKU:
5949034968885
152,00 lei
| Cod produs | 651798 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
CONTACTOR A9C22712 ICT 16A 2NO 230 240Vca 50HZ
SKU:
3606480097058
151,00 lei
| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Model | A9C22712 |
Gresie Statuario 60×120 cm
SKU:
8435311500451
151,00 leiMP
| Gama | Statuario |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Onix White 60×120 cm
SKU:
8445583228755
151,00 leiMP
| Gama | Onix |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Onix Pearl 60×120 cm
SKU:
8445583228779
151,00 leiMP
| Gama | Onix |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Onix Cream 60×120 cm
SKU:
8445583228762
151,00 leiMP
| Gama | Onix |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Onix Blue 60×120 cm
SKU:
8445583228786
151,00 leiMP
| Gama | Onix |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Usa soba cu cenusar, model Palmier, fonta
SKU:
5949034937300
151,00 lei
| Cod produs | 660367 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
Travertin Noce CC Chituit si Mat 30.5 x 61 x 1.2 cm T015
SKU:
4000000564829
151,00 leiMP
| Gama | Travertin |
|---|---|
| Brand | MESTA |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30.5×61 cm |
| Latime | 30.5 cm |
| Lungime | 61 cm |
| Tip produs | Travertin |














