Catalog online
Teava PP-R/FIBRA D63 – 4000 mm
SKU:
6426227000144
164,00 lei| Brand | Levkom Instal |
|---|---|
| Dimensiune | D63 – 4000 mm |
Furtun gradina profesional 20m 3/4″ Verto 15G823
SKU:
5902062039392
164,00 lei| Brand | Verto |
|---|---|
| Cod produs | 15G823 |
Set chei impact, 8 bucati, M5-M18 1/2″ CrMo Yato YT-1069
SKU:
5906083910692
163,00 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1069 |
BATERIE STATIVA LAVOAR COMBO CU PIPA MOBILA BCM2A
SKU:
5902194961332
162,00 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Combo |
| Montaj | pe blat/lavoar |
| Material | alama |
| Finisaj | argintiu |
PORTPERIE WC GRETA,CROM/STICLA MATA AGR14BL
SKU:
8590309088431
162,00 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Montaj | suspendat |
| Model | AGR14BL |
| Utilizare | baie |
| Culoare | negru |
| Material | sticla + zinc aluminiu |
Capac cu Cadru Zinc 300X300 mm, Dakota
SKU:
6424167001467
162,00 lei| Brand | Dakota |
|---|---|
| Dimensiuni(mm) | 300X300 |
EL0075194 ER_PLAFONIERA GOLD 30W 30CM 3000-6500K AURIU include taxa verde 0.75lei /buc
SKU:
5949027133887
161,00 lei| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | auriu |
| Material | Metal/silicon/aluminiu |
| Putere | 30W |
VATA BAZALTICA MULTIROCK 150/1200/600 4/8P 290758
SKU:
5945797008226
161,00 lei| Brand | Rockwool |
|---|---|
| Model | Multirock Casa |
| Material | vata minerala bazaltica |
| Utilizare | pereti despartitori, tavane si a acoperisurilor inclinate |
Banda LED 12V 16W RGB 5m Tuya IP65 pentru interior și exterior
SKU:
5999097945064
160,00 lei| Pentru | Iluminare indirecta |
|---|---|
| Tip produs | Banda LED |
| Utilizare | Exterior, Interior, Incapere umeda |
| Numar surse de iluminat | 150 |
| Putere | 16 W |
| Temperatura culoare (K) | RGB |
| Lungime | 5 m |
| Latime | 1 cm |
| Inaltime | 0,3 cm |
| Functii | Variabil prin intermediul telecomenzii, Variabil prin intermediul aplicatiei de smartphone |
| Grad de protectie | IP 65 |
| Alte caracteristici | muzica, Tuya Smart |
| Alimentare | Alimentare la reteaua electrica |
| Tensiune | 12 V |
| Durata de viata | 25.000 h |
| Cod produs | ALSB5050RGBTUYA44-5M |
| Gama | Avide |
| Material | Plastic |
Baterie pipa medie Ermetiq, finisaj CROM ER-A206
SKU:
6421000036167
159,00 lei| Culoare | Crom |
|---|---|
| Tip produs | Baterie lavoar |
| Cod produs | ER-A206 |
| Brand | Everpro |
Cleste pentru piulite nituibile M3,4,5,6,8 YT-36112
SKU:
5906083009259
159,00 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-36112 |
Gresie Metalica, model ciment, 60×120 cm, maro, finisaj mat
SKU:
8698541063459
159,00 leiMP| Gama | Metalica |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Pistol pentru vopsit cu rezervor de plastic, 0.6L Yato YT-2341
SKU:
5906083923418
159,00 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-2341 |
Presa segmenti auto 90-175mm,h=150mm YT-0637
SKU:
5906083906374
159,00 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0637 |
Vata bazaltica ROCKWOOL MULTIROCK 50x600x1200 mm
SKU:
5945797000152
158,00 lei| Brand | Rockwool |
|---|---|
| Dimensiuni | 1200x600x50 mm |
Vata bazaltica ROCKWOOL MULTIROCK 100x600x1200 mm
SKU:
5945797007373
158,00 lei| Brand | Rockwool |
|---|---|
| Dimensiuni | 1200x600x100 mm |
ERSTE-PLAFONIERA LED GLACIER 40W 4000K,2800LM D500 EL0060116 include taxa verde 1.5 lei fara tva
SKU:
5949027122744
158,00 lei| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 40 W |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Menghina de banc pentru modelism, 100mm Topex 07A310
SKU:
5902062043078
158,00 lei| Brand | Topex |
|---|---|
| Cod produs | 07A310 |
Filtru anticalcar pentru centrala 1/2″ ER-WDW12
SKU:
6421000040744
157,00 lei| Tip produs | Filtru apa |
|---|---|
| Cod produs | ER-WDW12 |
| Brand | Everpro |


































