Catalog online
SAVANA Vopsea Superlavabila Superalba Ultrarezist INT 8.5L
SKU:
6420319144006
330,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
BANDA DE PICURARE 16MM/17MM;G[MM]: 0.15(6MIL); P[CM]: 20; 8001100/8001093/8001094/679521/8000740
SKU:
6426315002036
0,65 leiml
| U.M. | ml |
|---|
Trusa aparat sudat tevi PPR 63A PPR-SS63A include taxa verde 4.5 lei fara tva
SKU:
6421000024812
140,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Tensiune | 220V |
SANO FLOOR RITZPAZ 2L HOME HOTEL
SKU:
7290108351613
32,00 lei
| Tip produs | Curatitor |
|---|---|
| Model | Solutie universala pentru curatenie |
| Pentru | Curatare |
| Greutate | 2 l |
SET PENTRU MONTAREA PARCHETULUI LAMINAT 6931000
SKU:
4006885693104
80,00 lei
| Tip produs | Set de montaj |
|---|---|
| Pentru | Aplicare |
SAVANA Vopsea Lavabila Pt Baie Bucatarie Ultrarezist ALB 8.5L
SKU:
6420319004133
317,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
LT32627 CIOCAN DULGHER CU VF. SPINTECAT, M. CAUCIUC-FIBRR STICLA, 600 gr
SKU:
6421948326276
42,00 lei
| U.M. | buc |
|---|
Algeo Square – baterie stativa pentru lavoar inalt,BAQ2L
SKU:
5902194956079
535,50 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Square |
| Montaj | pe blat/lavoar |
| Material | alama |
| Finisaj | cromat |
LT72700 ARZATOR CU FURTUN 3M,PENTRU BUTAN 530MM,35KW
SKU:
6421948727004
128,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Utilizare | sudare prin brazare |
| Material | otel zincat |
INTRERUPATOR AUTOMAT 25A, 3P 4500 AC A C25A (EZ9F32325/A9K24325) include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
3606481493064
73,00 lei
| Tip produs | Siguranta |
|---|---|
| Model | Disjunctor |
| Pentru | Protectie, Siguranta, Distributie energie electrica |
| Culoare | Gri |
INTRERUPATOR AUTOMAT 25A, 4P 4500 AC A C25A (EZ9F32425/A9K24425) include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
3606481493156
119,00 lei
| Tip produs | Siguranta |
|---|---|
| Model | Disjunctor |
| Pentru | Protectie, Siguranta, Distributie energie electrica |
| Culoare | Gri |
INTRERUPATOR AUTOMAT 50A, 4P 4500 AC A C50A (EZ9F32450/A9K24450) include taxa verde 0.56 lei fara TVA
SKU:
3606481493187
230,00 lei
| Tip produs | Siguranta |
|---|---|
| Model | Disjunctor |
| Pentru | Protectie, Siguranta, Distributie energie electrica |
| Culoare | Gri |
INTRERUPATOR AUTOMAT 20A, 1P+N 4500 AC A C20A (EZ9P32620) include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
3606489940126
25,50 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
INTRERUPATOR AUTOMAT 25A, 1P 4500 AC A C25A (EZ9F32125)/A9K24125 include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
3606481492883
24,50 lei
| Greutate | 0.11 |
|---|---|
| Brand | Schneider Electric |
| Tip produs | Disjunctor |
| Culoare | Gri |
| Latime | 1,8 cm |
LT65135 SET CHEIE FLEX REGLABILA 195MM CU CHEIE FIXA 12-14
SKU:
6421948651354
19,50 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Model | LT65135 |
| Material | otel |
| Utilizare | polizor unghiular |
BANDA LED incl. taxa verde 0.06 lei fara TVA STRIP NONWATRPROOF LED 12V 3000K 081-005-0001 5M/ROLA
SKU:
8680985523569
42,50 lei
| U.M. | buc |
|---|
LUSTRA LY ROSA 2 LY-3091 include taxa verde 0.6 lei fara tva
SKU:
5944009060717
203,00 lei
| Pentru | Iluminare decorativa |
|---|---|
| Lungime | 390 mm |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Model | Pendule & lustre |
LUSTRA LY ROSA 3 LY-3092 include taxa verde 0.60 lei fara tva
SKU:
5944009060724
283,00 lei
| Pentru | Iluminare decorativa |
|---|---|
| Lungime | 390 mm |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Model | Pendule & lustre |
GW92109 – INTRERUPATOR AUTOMAT 20A, 1P, 4.5KA, C/ include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
8011564223950
20,00 lei
| Greutate | 0.13 |
|---|---|
| Tip produs | Disjunctor |
| Brand | Gewiss |














