Catalog online
35D746 Cheie fixa-inelara 19×245 mm
SKU:
5902062357465
51,00 lei| Brand | Topex |
|---|---|
| Lungime | 245mm |
| Material | otel crom-vanadium |
35D744 Cheie fixa-inelara 15×200 mm
SKU:
5902062357441
43,00 lei| Brand | Topex |
|---|---|
| Lungime | 200mm |
| Material | otel crom-vanadium |
35D740 Cheie fixa-inelara 8×135 mm
SKU:
5902062357403
28,50 lei| Brand | Topex |
|---|---|
| Lungime | 135mm |
| Material | otel crom-vanadium |
32D406 Cleste pentru dezizolat automat 175 mm
SKU:
5902062324061
45,00 lei| Brand | Topex |
|---|---|
| Lungime | 175mm |
| Culoare | albastrugalben |
760049 MELLERUD SOLUTIE PT CURATAT ROSTURI 0.5L
SKU:
4004666110215
43,00 lei| Brand | Mellerud |
|---|---|
| Aplicabilitate | laveta sintetica, proces de inmuiere |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior |
BATERIE STATIVA SPALATOR ZUMBA CROM/GRI PIPA FLEXIBILA BZA4S
SKU:
5902194969840
263,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | gri |
DROSER EL 2X36W TUB T8 NV-4301.12236 EL0039156 include taxa verde 0.15 lei fara tva
SKU:
5949027091286
38,50 lei


























