Catalog online
Travertin Classic CC Chituit si Mat 30.5 x 61 x 1.2 cm T004
SKU:
4000000564836
174,00 leiMP
| Gama | Travertin |
|---|---|
| Brand | MESTA |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30.5×61 cm |
| Latime | 30.5 cm |
| Lungime | 61 cm |
| Tip produs | Travertin |
Pompa de testare instalatie BAR-PT25
SKU:
6421000004364
173,50 lei
| Tip produs | Pompa instalatie |
|---|---|
| Cod produs | BAR-PT25 |
| Brand | Everpro |
Vopsea magic efect Lac stralucire multicolor 01 0.9L
SKU:
730957276110
173,50 lei
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Multicolor |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Lac stralucire gri mare 08 0.9L
SKU:
789554779104
173,50 lei
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Lac stralucire auriu mare 04 0.9L
SKU:
730957276141
173,50 lei
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Auriu |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Baterie bucătărie Ferro Combo, alama, argintie, monocomandă, pipa pivotantă
SKU:
5902194961356
172,50 lei
Capcana electrica insecte pentru interior, 2wx18w metalica IKM50
SKU:
5999084938697
172,50 lei
| Brand | Somogyi Electronic |
|---|
Arzător pe gaz TOPEX, 28 kW, 1,5 m furtun, 50 cm lance
SKU:
5902062441201
171,50 lei
| Tip produs | Aparat pentru eliminarea flacarii |
|---|---|
| Utilizare | Ardere cu flacara |
| Functii | Reglabil fara trepte |
| Alte caracteristici | 1 arzator, 1 furtun cu lungimea de 1,5 m |
| Temperatura de lucru (grade C) | 1.400 °C |
| Putere | 28.000 W |
Baterie bucatarie pipa flexibila doua functii ERMETIQ ECO ER-F408
SKU:
6421000049112
171,50 lei
| Culoare | Crom |
|---|---|
| Tip produs | Baterie bucatarie |
| Cod produs | ER-F408 |
| Brand | Everpro |
Set chei impact, 8 bucati, RM5-RM13 1/2″ Yato YT-1068
SKU:
5906083910685
171,50 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1068 |
Baterie stativa bucatarie, pipa lunga Stillo BSL4 FERRO
SKU:
5902194929851
171,00 leiBUC
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Culoare | Crom |
| Tip produs | Baterie bucatarie |
| Tip comanda | Monocomanda |
| Tip pipa | Pivotanta |
| Greutate | 0.8835 kg |
| Cod model | BSL4 |
| Material | Alama |
Lastra Nexus White 120×260 cm
SKU:
8445583048612
170,00 leiMP
| Gama | Nexus |
|---|---|
| Culoare | Alb Gri |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Latime | 120 cm |
| Lungime | 260 cm |
| MP/Cutie | 3.12 |
| Buc/Cutie | 1 |
| Greutate | 49 kg |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Interior |
| Grosime | 6 mm |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Aspersor oscilant Cellfast OPTI IDEAL, 20 duze, 263 m², plastic, gri-albastru
SKU:
5901828858802
169,50 lei
| Tip produs | Oscilant |
|---|---|
| Utilizare | Suprateran |
| Material | Plastic |
| Alte caracteristici | Reglaj al debitului de apa Reglaj interval stropire |
| Culoare | Gri Albastru |
| Continut pachet | 1 x Aspersor |
| Presiune max. de lucru | 6 bar |
VAS WC CURTE
SKU:
5949038722810
169,50 lei
| Montaj | pe pardoseala |
|---|---|
| Material | ceramica |
| Culoare | alb |
| Greutate | 11.5kg |
| Latime | 35.5cm |
Dispozitiv montat plinte/parchet 420mm YT-37317
SKU:
5906083045981
169,50 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-37317 |














