Catalog online
Faianta Feel Olive Brillo 6×25 cm, model ciment, finisaj lucios, crem, model ciment, finisaj lucios, crem
SKU:
8445583515879
180,00 leiMP| Gama | Feel |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Dimensiune | 6×25 cm |
| Latime | 6 cm |
| Lungime | 25 cm |
| MP/Cutie | 0.49 |
| Buc/Cutie | 32 |
| Greutate | 8.5 kg |
| Finisaj | Lucios |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Grosime | 8.7 mm |
| Rectificata | Nu |
| Design | Ciment |
Capsator manual Stanley Fatmax FMHT70443-0, aluminiu, capse tip 53, cuie tip J8
SKU:
3253560704438
178,50 lei| Brand | Stanley Fatmax |
|---|---|
| Model | FMHT70443-0 |
| Material | aluminiu |
| Greutate | 0.75 |
| Alte caracteristici | capse A / J |
Lastra Stellar White 120x280x0.6 cm, gri, model ciment, finisaj mat
SKU:
4000000580652
178,50 leiMP| Gama | Stellar |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Etile |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 120×280 cm |
| Tip produs | Lastra |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Lastra Stellar Bone 120x280x0.6 cm, crem, model ciment, finisaj mat
SKU:
4000000580645
178,50 leiMP| Gama | Stellar |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Etile |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 120×280 cm |
| Tip produs | Lastra |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Lastra Koru Grey 120x260x0.6 cm, gri, model ciment, finisaj mat
SKU:
4000000580638
178,50 leiMP| Gama | Koru |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Etile |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Tip produs | Lastra |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Manhattan Dark Natural, model marmura, 120×260 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
4000000560180
178,50 lei| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Avalon Marfil |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Belladonna Chiaro Natural, model marmura, 120×260 cm, culoare crem, finisaj mat
SKU:
4000000560142
178,50 lei| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Avalon Marfil |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Essential Perla, model ciment, 120×260 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
4000000560173
178,50 lei| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Avalon Marfil |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Manhattan Earth Natural, model marmura, 120×260 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
4000000560197
178,50 lei| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Avalon Marfil |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Tribeca Perla, tip ciment, 120×260 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
4000000557715
178,50 lei| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Tribeca |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Trevi Natural, tip marmura, 120×260 cm, culoare alb, finisaj mat
SKU:
4000000557210
178,50 lei| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Trevi |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Proiector Samsung-LED 100W Lumina naturala VtacPro – SKU-416 VT-100
SKU:
3800157629133
178,50 lei| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Proiector |
| Putere | 100 W |
| Material | Aluminiu |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Corchia, model marmura, 120×260 cm, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
4000000560166
177,99 lei| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Avalon Marfil |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
MF0011-11175 CORP ILUM. IND.IP65 LED 150CM LUM.RECE 50W include taxa verde 1.30 lei fara TVA
SKU:
6421806116025
177,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Putere | 50W |
| Tensiune | 230V |
REZERVOR WC LAGUNA N 59196892
SKU:
3838912501486
177,50 lei| Greutate | 3.45 |
|---|---|
| Tip produs | Rezervor WC |
| Culoare | Alb |
| Material | ABS |
| Volum | 9 L |
| Latime | 39 cm |
Baterie de dus perete Smile Ferro BSM77 + Baterie stativa lavoar Smile BSM2(cadou)
SKU:
5901095609237
177,50 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Cod produs | BSM77 |
BATERIE FERRO VASTO PIPA LUNGA-BVA4
SKU:
5901095645501
176,50 lei| Material | Alama |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | argintiu |
Pistol de vopsit cu rezervor metalic 1L YT-2346
SKU:
5906083923463
176,50 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-2346 |
Cheie tubulara in cruce 24x27x32x3/4″ Yato YT-0802
SKU:
5906083908026
176,50 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0802 |
Lavoar Cersanit Family, 55 cm, alb cod R01-004
SKU:
6423078001283
175,50 lei| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lavoar |
| Brand | Cersanit |
Set furtun de gradina smart pro ats cu 4 straturi, 3/4″, 20 m si accesorii 13-491
SKU:
5907512607374
175,50 lei| Brand | Cell-Fast |
|---|
Gresie Arvora Black Mat 60×120 cm, negru, finisaj mat, model marmura
SKU:
8445583447156
175,00 leiMP| Gama | Arvora |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Plafoniera LED Blaze 32W 39cm 2240lm 3000-6000K cu telecomandă, Erste
SKU:
5949027130077
175,00 lei| Tip produs | Plafoniera |
|---|---|
| Utilizare | Interior |
| Pentru | Bucatarie Living Dormitor Camera copilului Hol Birou |
| Forma | Rotund |
| Culoare | Alb Negru Auriu |
| Clasa energetica | Clasa G |
| Alimentare | La retea |
| Baterii necesare | Nu |
| Diametru | 39 cm |
| Inaltime | 8 cm |
| Lungime cablu | 0 m |
| Latime | 390 mm |
| Adancime | 80 mm |
| Greutate | 1 Kg |
| Tensiune | 220 – 240 V |
| Putere max. per bec | 32 W |
| Clasa | IP 20 |
| Montaj | Tavan |
| Numar surse de iluminat | 1 |
Cutie Postala 255x410x90 cu 2 chei, Evotools 644077
SKU:
5949034930813
175,00 lei| Cod produs | 644077 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
SAVANA Vopsea Superlavabila Superalba EXTERIOR 5L
SKU:
5948596015518
175,00 lei| Brand | Savana |
|---|---|
| Cantitate | 2.5 L |
Aplica Spot Soma 3 Antic Crem 3X40W E14 6593 incl taxa verde 0.80 lei
SKU:
5998250365930
174,50 lei| Tip produs | Lustra |
|---|---|
| Numar surse de iluminat | 3 |
| Pentru | Bucatarie Dormitor Hol |
| Material corp | Metal |
| Putere max. per bec | 40 W |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 17 cm |
| Diametru | 27 cm |
| Culoare corp | Maro |
| Tipul duliei | E14 |
Lastra Statuario Mate 120×260 cm
SKU:
8435311595280
174,50 leiMP| Gama | Statuario |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Latime | 120 cm |
| Lungime | 260 cm |
| MP/Cutie | 3.12 |
| Buc/Cutie | 1 |
| Greutate | 49 kg |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Interior |
| Grosime | 6 mm |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Lastra Marquina Mate 120×260 cm
SKU:
8435311599561
174,50 leiMP| Gama | Marquina |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Latime | 120 cm |
| Lungime | 260 cm |
| MP/Cutie | 3.12 |
| Buc/Cutie | 1 |
| Greutate | 49 kg |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Interior |
| Grosime | 6 mm |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |












































