Catalog online
PRIZA SIMPLA ST CU CP+PROTECTIE COPII+RAMA SUBTIRE ALBA LARISSA 103-191921-119 include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
8680453133795
14,50 lei| Brand | Mono Electric |
|---|---|
| Montaj | ingropat |
| Culoare | alb |
| Material | policarbonat |
| Latime | 90mm |
MF0011-54077 PROIECTOR SUPER SLIM LED SMD UPTEC LUMINA RECE 30W SE include taxa verde 0.60 lei fara TVA
SKU:
6421806116896
88,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | negru |
| Tensiune | 230V |
Furtun flexibil dus conic, metalic 150 cm, negru W33
SKU:
5902194963831
66,00 lei| Material | Metal |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | negru |
SET DE DUS CU BATERIE TERMOSTATICA TRINITY NP71-TRM7U
SKU:
5902194942775
809,00 lei| Material | Alama |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | argintiu |
CONTACTOR A9C20731 ICT 25A 1NO 230 240Vca 50HZ
SKU:
3606480088568
133,50 lei| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Model | A9C20731 |
CONTACTOR A9C20834 ICT 25A 4NO 220 240Vca 50HZ
SKU:
3606480088599
213,50 lei| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Model | A9C20834 |
INTRERUPATOR AUTOMAT 16A, 1P+N 4500 AC 16A (EZ9P32616) include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
3606489940119
30,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
INTRERUPATOR AUTOMAT 10A, 1P+N 4500 AC A C10A (EZ9P32610/A9N21546) include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
3606489940102
30,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
GV2ME22AP- DISJUNCTOR MOTOR SIGURANTA 20-25A include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
3606489607722
269,00 lei| Gama | Tesys |
|---|
GV2ME21AP- DISJUNCTOR MOTOR SIGURANTA 17-23A include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
3606489607715
254,50 leiGV2ME16AP- DISJUNCTOR MOTOR SIGURANTA 9-16A include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
3606489607692
197,00 lei| Gama | Tesys |
|---|---|
| Lungime | 45mm |
| Latime | 89mm |
| Greutate | 0.26kg |
CONTOR PE SINA DIN DIGITAL 1 MODUL 1X45A MF0028-02801 include taxa verde 0.15 lei fara TVA
SKU:
6421806273513
117,00 lei| U.M. | buc |
|---|
CONTOR PE SINA DIN ANALOGIC 1 MODUL 1X45A MF0028-02800 include taxa verde 0.15 lei fara TVA
SKU:
6421806273506
127,50 lei| U.M. | buc |
|---|
CONTACTOR A9C22712 ICT 16A 2NO 230 240Vca 50HZ
SKU:
3606480097058
151,00 lei| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Model | A9C22712 |
CONTACTOR A9C20844 ICT 40A 4NO 220 240Vca 50HZ
SKU:
3606480088629
359,00 lei| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Model | A9C20844 |
NV-SONERIE FARA FIR 2×1.5V D613 EL0052529 include taxa verde in val 0.15 lei fara tva
SKU:
5949027115692
39,00 lei| U.M. | buc |
|---|
GW40608 – TABLOU PLASTIC INCASTRAT 18 MODULE IP 40
SKU:
8011564062467
110,00 lei| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Montaj | incastrat |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 465 x 310 x 85 |
GW40606 – TABLOU PLASTIC INCASTRAT 24 MODULE IP40
SKU:
8011564062498
139,50 lei| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Montaj | incastrat |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 330 x 420 x 85 |
GW40047 – TABLOU PLASTIC APLICAT 24 MODULE IP40
SKU:
8011564033337
156,00 lei| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Montaj | aparent |
| Dimensiuni | 280 x 350 x 100 |
GW40049 – TABLOU PLASTIC APLICAT 36 MODULE IP40
SKU:
8011564033351
246,00 lei| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Montaj | aparent |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 400 x 400 x 130 |
GW40043 – TABLOU PLASTIC APLICAT 8 MODULE IP40
SKU:
8011564033290
51,00 lei| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Montaj | aparent |
| Dimensiuni | 200 x 180 x 100 |
CES1-CUTIE CU ECLISA LEGATURA PLATBANDA CU PLATBANDA 30-40MM
SKU:
4000000539063
126,50 lei| Material | otel galvanizat |
|---|
08A115 Suport slefuitor manual 105×210 mm
SKU:
5902062091154
19,00 lei| Brand | Topex |
|---|---|
| Lungime | 210m |
| Latime | 105mm |
Furtun dus L-150 cm pentru baterii cu dus extractibil si baterii cu montaj pe cada CF0070
SKU:
5901095622076
40,50 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Model | CF0070 |
| Utilizare | dus |
| Material | metal |
Para dus mobila pentru baterie cu dus extractibila CF0069
SKU:
5901095618765
58,50 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Model | CF0069 |
| Utilizare | bucatarie |
| Material | ABS |
| Culoare | cromat |
Para dus 1 functie Squerto, negru S22BL-B
SKU:
5903738214396
56,50 lei| Material | ABS |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | negru mat |
Para dus 3 functii Cortina, negru S340BL-B
SKU:
5903738214440
54,50 lei| Material | ABS |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | negru mat |



























