Catalog online
Tencuială mecanizată Knauf MP75, 25kg, alb, gips, pentru interior
SKU:
4840466003186
38,50 lei| Tip produs | Tencuiala |
|---|---|
| Model | Tencuiala cu aplicare mecanica, Tencuiala ipsos, Tencuiala naturala |
| Pentru | Pereti, Tavane |
| Utilizare | Interior |
| Material | Gips |
| Culoare | Alb |
| Cantitate | 25 kg |
| Timp de uscare | 72 h |
| Acoperire | 3,5 m2 |
TABLOU SANTIER E1 3XSCHUKO IP54 633.RO0026
SKU:
6426955001260
261,50 lei| Tip produs | Distribuitor |
|---|---|
| Model | Distribuitor / tablou electric |
| Utilizare | Distributie energie electrica |
| Montaj | Pe tencuiala |
| Cantitate | 1 Bucati |
| Alte caracteristici | pentru mai multe informatii, va rugam sa accesati fisa tehnica atasata pe pagina acestui produs |
Priză Schuko aplicată 95x95mm IP65 cu capac rabatabil pentru exterior 137.6407
SKU:
8001636237374
95,00 lei| Tip produs | Priza curent electric |
|---|---|
| Cod produs | 137.6407 |
| Montaj | Pe tencuiala |
| Grad de protectie | IP 65 |
| Utilizare | Exterior, Incapere umeda |
| Tensiune | 250 V |
SANO JET DET LICHID UNIVERSAL TRIGGER BICARBONAT 750 ML
SKU:
7290108354751
18,50 lei| Tip produs | Curatitor |
|---|---|
| Utilizare | Curatare |
Triciclu electric Cargo cu cabina inchisa TRCB1500 683274/683361 (argintiu/gri inchis)
Sună-ne pentru preț| Putere | 1500 W |
|---|---|
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Dimensiuni | 3035x1080x1720 mm |
| Numar Viteze | 3 |
| Caracteristici | Afisaj digital, Tip frana: tambur, Timp incarcare 8-9h |
BANDA DE PICURARE 16MM/17MM;G[MM]: 0.15(6MIL); P[CM]: 20; 8001100/8001093/8001094/679521/8000740
SKU:
6426315002036
0,65 leiml| U.M. | ml |
|---|
Piuliță hexagonală cu autoblocare M14 DIN985 otel zincat
SKU:
4000000566786
0,75 lei| Tip produs | Piulita |
|---|---|
| Model | Piulita cu autoblocare |
| Dimensiune | M14 |
| Diametru | 14 mm |
| Material | Otel |
| Pentru | Interior |
TEU PPR 20 63141020
SKU:
6426227000793
0,80 lei| Brand | Firat |
|---|---|
| Diametru | 20 |
| Utilizare | Pentru racordarea tevilor din PP Pres |
| Material | PPR |
| Temperatura de lucru (grade C) | 95 |
| Culoare | alb |





























