Catalog online
Gresie portelanata rectificata Castelo tip marmura, 60×60 cm, culoare Gri
SKU:
8698541008474
| Gama | Castelo |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata K94702 Stone Mood Porphyry Beige, 60×60 cm, model piatra, culoare bej, finisaj mat
SKU:
8011373652705
Gresie portelanata VINTAGE White 9092 model lemn 60×60 cm, alb, finisaj mat
SKU:
3800745909210
Gresie Granit Brown 9459, tip piatra, 60×60 cm, maro
SKU:
3800745945911
Gresie Cubo Brown 9713, tip piatra, 60×60 cm, maro
SKU:
3800745971316
Gresie Cubo Mix White 9714, tip piatra, 60×60 cm, alb
SKU:
3800745971415
Gresie Cubo White 9712, tip piatra, 60×60 cm, alb
SKU:
3800745971217
Gresie Nordic Natural 9689, tip piatra, 60×60 cm, natural
SKU:
3800745968910



































