Catalog online
Gresie rectificata Istanbul Black Matt 22790211 60×120 cm, model piatra, negru, finisaj mat
SKU:
8698541059025
| Gama | Istanbul |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa, Spatii comerciale, Balcon |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Istanbul Gray Matt 22790411 60×120 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
8698541047480
| Gama | Istanbul |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa, Spatii comerciale, Balcon |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Istanbul Light Gray Matt 22790311 60×120 cm, model piatra, gri deschis, finisaj mat
SKU:
8698541038570
| Gama | Istanbul |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa, Spatii comerciale, Balcon |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Color Bone, 60×120 cm, 92491010, model piatra, bej, finisaj mat
SKU:
8698541073540
| Gama | Color |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa, Balcon |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Color White, 60×120 cm, 92491310, model piatra, alb, finisaj mat
SKU:
8698541073588
| Gama | Color |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa, Balcon |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie Color Blue 60×120 92492210 2.17mp/cut
SKU:
8698541073571
| Gama | Color |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie Iron Glaciar 60×120 cm
SKU:
8445583214451
| Gama | Iron |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie Iron Pearl 60×120 cm
SKU:
8445583214574
| Gama | Iron |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Dakota Grey 1 D. 60x60x2 cm, model piatra, finisaj mat, gri
SKU:
8681575008678
Gresie Sg Rasa Beige 1. 60x60x2 0.73mp/cut
SKU:
8681575032829
Gresie Rasa Grey Rec 1. 60x60x2 0.73mp/cut
SKU:
8681575072250
Gresie Sg Terrazzo Light 1. 60x60x2 0.73mp/cut
SKU:
8681575028266
| Gama | Terrazzo |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Terasa |
| Brand | QUA |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Sg Work Cemento 1. 60x60x2 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
8681575072245
Gresie rectificata Natura Wood Oak Rec R-11 1. 60x60x2 cm, model piatra, maro, finisaj mat
SKU:
8697497179269
Gresie rectificata Stark Smoke Rec (Urban Stone Pearl) 1. 60x60x2 cm, model piatra, alb, finisaj mat
SKU:
8681575040060
Gresie rectificata Benelux Grey 1. 60x60x2 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
8681575023957
Gresie rectificata Leonardo Bone 2CM R11 60×60 cm, model piatra, culoare bej, finisaj mat
SKU:
4000000569183
| Gama | Leonardo |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Terasa |
| Brand | NG KUTAHAYA SERAMIK |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Leonardo Grey 2CM R11 60×60 cm, model piatra, culoare gri, finisaj mat
SKU:
4000000569190
| Gama | Leonardo |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Terasa |
| Brand | NG KUTAHAYA SERAMIK |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie SG Terrazzo GRIGIO 1. 60x120x2, model piatra, model ciment, finisaj mat
SKU:
8681575097385
Gresie rectificata 3620 Stoneline Anthracite 60x60x2 cm, model piatra, culoare antracit, finisaj mat
SKU:
3800745362015
Gresie Stonline Light Grey 3618, 60x60x2 cm, model piatra, rectificata, gri deschis, finisaj mat
SKU:
3800745361810
| Gama | Stoneline |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri Deschis |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata K94702 Stone Mood Porphyry Beige, 60×60 cm, model piatra, culoare bej, finisaj mat
SKU:
8011373652705
Faianta Creativo, model piatra, 2051-0198, 50 x 25 cm, culoare crem, finisaj mat
SKU:
5945005081744
Faianta Latina Beige 5971, tip piatra, 25×40 cm, bej
SKU:
3800745597110
Faianta Latina Grey 5972, tip piatra, 25×40 cm, gri
SKU:
3800745597219
Faianta Legend Almond 5638, tip piatra, 25×40 cm, crem
SKU:
3800745563818
Faianta RV Avaris Grafito 10X50 0.76mp/cut
SKU:
8424925976805
Faianta portelanata Star tip piatra, 30×60 cm, culoare alba
SKU:
8435259992653
Faianta portelanata Star tip piatra, 30×60 cm, culoare gri
SKU:
8435259992646
Faianta Brick Terra, tip piatra, 34×50 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
8429991916534
Faianta Brick Mix, tip piatra, 34×50 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
8429991916541
Faianta bej interior / exterior ADOBE CUERO model piatra 23×46 cm
SKU:
8432597513519
Faianta alb model tip piatra Inside Mate, A078, 30x90cm
SKU:
8432597565433
Faianta Epoca Stripes Natural 4837, tip piatra, 24.4×74.4 cm, natural
SKU:
3800745483710
| Gama | EPOCA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Natur |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Dakota Dark Grey 1. 60x60x2cm 0.73mp/cut
SKU:
8681575008676
Gresie Boost Mix Pearl Mat 60x120x0.9 cm, A80J
SKU:
788845783066
| Gama | Boost |
|---|---|
| Culoare | Bej, Gri |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Piatra |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |




















































