Catalog online
Gresie Sidona Beige 6469, 60×60 cm
SKU:
3800745646917
Faianta Elada Stripes tip marmura, 4669 20×50 cm, culoare alb
SKU:
3800745466911
Faianta colectia Tajmahal Statuario, cod A068, 25×75 cm, culoare Alb
SKU:
8432597562326
Faianta gri PERLATO 4625 model marmorata 30×60 cm
SKU:
3800745462517
Faianta cu aspect 3D Celine Light Blue 4694, 30×60 cm, Albastru deschis
SKU:
3800745469417
Faianta cu aspect 3D Celine Blue 4693, 30×60 cm, Albastru
SKU:
3800745469318
Faianta bej PERLATO 4623 model marmorata 30×60 cm
SKU:
3800745462319
Faianta Venato Waves tip marmura, 4703 30×60 cm, culoare alb
SKU:
3800745470314
Faianta gri Perlato 4624 model marmorata 30×60 cm
SKU:
3800745462418
Gresie rectificata Traverten Beige Sugar 25621111 60×120 cm, model marmura, bej, finisaj mat
SKU:
8698541076893
| Gama | Traverten |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Opulence Royal White-Carving 600 x 1200 1.45mp/cut
SKU:
4000000569107
| Gama | Opulence |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
GRESIE ADLINE GOLD 600×1200 1.45mp/cut
SKU:
4000000571834
| Gama | Adline |
|---|---|
| Brand | Laxveer Ceramic |
| Culoare | Alb, Auriu |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
GRESIE VETURE GOLD 600×1200 1.45mp/cut
SKU:
4000000571858
| Gama | Veture |
|---|---|
| Brand | Laxveer Ceramic |
| Culoare | Alb, Auriu |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
GRESIE VOLCANO GOLD 600×1200 1.45mp/cut
SKU:
4000000571865
| Gama | Volcano |
|---|---|
| Brand | Laxveer Ceramic |
| Culoare | Alb, Auriu |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Grooms Gold 60×120 cm, model marmura, Alb
SKU:
4000000571841
| Tip produs | Gresie |
|---|---|
| Brand | Laxveer Ceramic |
| Culoare | Alb |
| Design | Marmura |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Pentru | Interior |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
Gresie Gemma Perla Rec-Full Lap 1. 60×120 2.17mp/cut
SKU:
8684430010215
| Gama | Gemma |
|---|---|
| Culoare | Alb Perlat |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Statuario Goya 60x120x0.7cm, alb, model marmura, finisaj lucios
SKU:
8697497115328
Gresie Traverten Bone Sugar 60x120x0.9 cm 25621011
SKU:
8698541076268
| Gama | Treverten |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Marmura |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie rectificata 6162 Orobianco White 60×60 cm, model marmura, alb
SKU:
3800745616255
Gresie Loyal Aqua – High Glossy 600 x 1200 1.45mp/cut
SKU:
4000000569091
| Gama | Loyal |
|---|---|
| Culoare | Mix |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
Gresie rectificata Panda White – Special High Glossy 60×120 cm, model marmura, finisaj lucios, culoare alb-negru
SKU:
4000000577539
| Gama | Panda |
|---|---|
| Culoare | Alb-Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Living, Hol |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Classica Aqua – High Glossy 60×120 cm, model marmura, finisaj lucios, culoare alb-bleu
SKU:
4000000577553
| Gama | Classica |
|---|---|
| Culoare | Alb-Bleu |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Living, Hol |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Savona SAO1 60×120 cm, model marmura, portelanata, alb, finisaj lucios
SKU:
8698853209514
| Gama | Savona |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificare | Da |
Gresie rectificata Himalaya Brown HIM1 60X120 cm, model marmura, portelanata, alb, maro, finisaj lucios
SKU:
8698853190614
| Gama | Himalaya |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificare | Da |
Gresie rectificata Savona Grey SAO2 60×120 cm, model marmura, gri, finisaj lucios
SKU:
8698853223213
| Gama | Savona |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Aden Light Grey ADE1 60×120 cm, model marmura, gri deschis, finisaj lucios
SKU:
8698853207312
| Gama | Aden |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Aden Dark Grey ADE2 60×120 cm, model marmura, gri inchis, finisaj lucios
SKU:
8698853207411
| Gama | Aden |
|---|---|
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Faianta colectia Tajmahal Onix, cod A068, 25×75 cm, culoare Gri
SKU:
8432597562265
Faianta Gioia Lines White 4993, model marmura, 24.4×74.4 cm, alb, finisaj mat
SKU:
3800745499315
| Gama | Gioia Lines White |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Goldie White, model marmura, 24.4×74.4 cm, alb, finisaj mat
SKU:
3800745499117
| Gama | Goldie White |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta tip marmura Botticino Onda Beige, 25,5×75,5 cm, crem , cod 4728
SKU:
3800745472813
| Gama | Botticino |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Alesta Krem rectificata 55017166R, 60×120 cm, model marmura, crem, finisaj mat
SKU:
8697819051945
| Gama | Alesta |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata 3695 Breeze White Matt 60×120 cm, model marmura, alb
SKU:
3800745369519
Gresie Marea Beyaz rectificata 55015330RN, 60×120 cm, model marmura, alb, finisaj lucios
SKU:
8697819039204
| Gama | Marea |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Statuario Mate 60×120 cm
SKU:
8445583322200
| Gama | Statuario |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Majestic White 60×120 cm, alb, model marmura, finisaj mat
SKU:
8691273399704
| Gama | Majestic |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Onix Cream Mate 60×120 cm
SKU:
8445583441727
| Gama | Onix |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Onix Pearl Mate 60×120 cm
SKU:
8445583441741
| Gama | Onix |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Onix White Mate 60×120 cm
SKU:
8445583441710
| Gama | Onix |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Auric Graphite RECT. 1197x597x8mm
SKU:
5903313337199
| Gama | Auric |
|---|---|
| Culoare | Gri inchis |
| Brand | Cerrad |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Marmura |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |

























































