Catalog online
Tencuială siliconică OSKAR 3TECK scoarță de copac granola 25kg
SKU:
5946062022039
266,50 lei
| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | granola |
Piesa de capat Vodaland PP 110 mm pentru rigola DN100 H70, negru, A15
SKU:
6426282033835
26,00 lei
| Tip produs | Componenta |
|---|---|
| Model | Piesa de capat |
| Utilizare | Canalizare curte |
| Material | Plastic |
| Diametru | 110 mm |
| Culoare | Negru |
| Pentru | Case pentru doua familii, Case pentru mai multe familii |
| Greutate | 0 kg |
Lampa de veghe Adeleq 00-577 LED 1W alb cu fotocelulă, alimentare 230V, plastic
SKU:
5205014038420
30,50 lei
| Brand | Adeleq |
|---|---|
| Model | 00-577 |
| Alimentare | retea 220 – 240 V |
| Material | plastic |
| Putere | 1 |
Cablu CC TV Supraveghere Video ( optic) (1032621) 9-0200 01-395/1
SKU:
5205014047781
4,00 leiml
| Brand | Adeleq |
|---|---|
| Tip produs | CCTV |
Lampa de lucru portabilă E27 60W portocalie metal/plastic cu cablu 10m 00-570
SKU:
5205014002162
88,50 lei
| Material | metal + plastic |
|---|---|
| Culoare | portocaliu |
| Tipul duliei | E27 |
| Putere | 60 |
| Grad de protectie | IP20 |
Cornisa polimer alb 50x50mm 2ml CHP5050
SKU:
5949098008367
52,50 lei
| Tip produs | simple |
|---|---|
| Material | Polimer |
| U.M. | buc |
| Culoare | alb |
Treapta granit G664 Mesta 130x35x2 cm pentru scări interioare/exterioare
SKU:
4515225235299
191,00 lei
| Brand | MESTA MARMURA SI TRAVERTIN SRL |
|---|
Capac Gewiss GW21056 modular, 1m, negru, IP 20
SKU:
8011564507524
4,50 lei
| Tip produs | Capac |
|---|---|
| Cod produs | Gewiss GW21056 |
| Montaj | Sub tencuiala |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Utilizare | Interior |
Priză Schuko aplicată 95x95mm IP65 cu capac rabatabil pentru exterior 137.6407
SKU:
8001636237374
95,00 lei
| Tip produs | Priza curent electric |
|---|---|
| Cod produs | 137.6407 |
| Montaj | Pe tencuiala |
| Grad de protectie | IP 65 |
| Utilizare | Exterior, Incapere umeda |
| Tensiune | 250 V |
TABLOU SANTIER E1 3XSCHUKO IP54 633.RO0026
SKU:
6426955001260
261,50 lei
| Tip produs | Distribuitor |
|---|---|
| Model | Distribuitor / tablou electric |
| Utilizare | Distributie energie electrica |
| Montaj | Pe tencuiala |
| Cantitate | 1 Bucati |
| Alte caracteristici | pentru mai multe informatii, va rugam sa accesati fisa tehnica atasata pe pagina acestui produs |
Prelungitor Entac 3 prize cu intrerupator 1.5m alb IP20 3680W
SKU:
5999097984520
33,00 lei
| Tip produs | Standard |
|---|---|
| Pentru | Casa/Birou |
| Utilizare | Interior |
| Numar prize | 3 |
| Alte caracteristici | Buton ON/OFF |
| Culoare | Alb |
| Putere max. per bec | 3680 W |
| Tensiune | 250 V |
| Amperaj | 16 A |
| Clasa | IP20 |
| Lungime cablu | 1.5 m |
Prelungitor 3 prize cu întrerupător 3m Alb IP20 Entac 3680W
SKU:
5999097984544
45,50 lei
| Tip produs | Standard |
|---|---|
| Pentru | Casa/Birou |
| Utilizare | Interior |
| Numar prize | 3 |
| Alte caracteristici | Buton ON/OFF |
| Culoare | Alb |
| Putere max. per bec | 3680 W |
| Tensiune | 250 V |
| Amperaj | 16 A |
| Clasa | IP20 |
| Lungime cablu | 3 m |
CHP2040 – BRAU DIN POLIMER 20X40MM , 2ML
SKU:
5949098008442
29,00 lei
| Material | Polimer |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb |
Baterie Varta High Energy 9V 580mAh alcalină blister 1 bucata
SKU:
4008496626656
9,90 lei
| Brand | Varta |
|---|---|
| Tensiune | 9 |
| Gama | Alkaline Longlife Power |
| Model | 9V |
| Inaltime | 48.5 |
| Mod de ambalare | blister |
Baterii VARTA Alcaline Longlife AAA R3 Blister 4 buc 1.5V Galben
SKU:
4008496525072
12,50 lei
| Culoare | galben |
|---|
Baterii alkaline VARTA LR03 AAA 4buc/set Longlife Max Power 4703101404
SKU:
4008496104734
17,50 lei
| U.M. | set |
|---|
Profil protectie treapta aluminiu eloxat 41x25mm L=2.7m argintiu
SKU:
5945756004849
79,00 lei
| Tip produs | Profil |
|---|---|
| Model | Profil pentru trepte |
| Utilizare | Protectie muchii |
| Pentru | Placi ceramice |
| Material | Metal |
| Culoare | Argintiu |
| Inaltime | 41 mm |
| Alte caracteristici | Rezistent la zgarieturi. |
Baterii alkaline VARTA LR6 AA 4buc/set Longlife Max Power 1404
SKU:
4008496105946
17,50 lei
| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | set |
Baterii VARTA Alcaline Longlife Power AA High Energy 1.5V Blister x4
SKU:
4008496559435
14,50 lei
| Brand | Varta |
|---|---|
| Tip baterie | AA |
Dulap electric Comtec MF0015-40020 ABS gri deschis IP65 350x250x150 mm
SKU:
6421806350016
95,50 lei
| Gama | Comtec |
|---|---|
| Culoare | gri deschis RAL 7035 |
| Dimensiuni | 35 x 25 x 15 |
| Material | ABS |
| Curent nominal (A) | 800 |
| Grad de protectie | IP65 |
| Cod produs | MF0015-40020 |
Baterie litiu VARTA CR2016 3V 20mm
SKU:
4008496276639
5,20 lei
| Tehnologie | Litiu metal |
|---|---|
| Diametru | 20 mm |
| Inaltime | 1,6 mm |
| Tensiune | 3 V |
| Cantitate | 1 Bucati |
| Alte caracteristici | coduri echivalente: DL2016, KCR2016, ECR2016, 5000LC |
| Tip produs | Baterie |
| Model | Baterie plata |
| Pentru | Telecomanda, Cheie auto, Calculator, Camera |
Baterie litiu VARTA CR2032 3V 230mAh – 1 buc.
SKU:
4008496276882
5,20 lei
| Tehnologie | Litiu metal |
|---|---|
| Diametru | 20 mm |
| Inaltime | 3,2 mm |
| Tensiune | 3 V |
| Capacitate | 230 mAh |
| Cantitate | 1 Bucati |
| Greutate | 3 g |
| Alte caracteristici | 1 x CR2032 |
| Tip produs | Baterie |
| Model | Baterie plata |
| Pentru | Telecomanda, Cheie auto, Calculator, Camera |
Placa multicui 102x200mm otel zincat pentru grinzi si structuri din lemn
SKU:
5949004632457
9,90 lei
| Lungime | 200mm |
|---|---|
| Latime | 102mm |
| Grosime | 0.5mm |
| Material | otel zincat |
Distribuitor dublu Cellfast IDEAL pentru robinete 3/4″ – 1″, plastic gri-albastru
SKU:
5901828858550
31,00 lei
| Tip produs | Robinet |
|---|---|
| Pentru | Furtunuri gradinarit Aspersoare Sistem de irigare |
| Material | Plastic |
| Culoare | Gri Albastru |
| Continut pachet | 1 x Distribuitor |
Set duza reglabila Cellfast IDEAL 1/2″ – 5/8″, ABS, gri-albastru, pentru stropit
SKU:
5907553505288
31,00 lei
| Tip produs | Spritzer |
|---|---|
| Presiune max. de lucru | 6 bar |
| Material | ABS |
| Continut pachet | 1 x Duza 2 x Conector |
| Culoare | Gri Albastru |
Aspersor oscilant Cellfast OPTI IDEAL, 20 duze, 263 m², plastic, gri-albastru
SKU:
5901828858802
169,50 lei
| Tip produs | Oscilant |
|---|---|
| Utilizare | Suprateran |
| Material | Plastic |
| Alte caracteristici | Reglaj al debitului de apa Reglaj interval stropire |
| Culoare | Gri Albastru |
| Continut pachet | 1 x Aspersor |
| Presiune max. de lucru | 6 bar |
Echer reglabil 600 mm otel pentru masurare lemn 30C320
SKU:
5902062303202
30,00 lei
| Tip produs | Coltar |
|---|---|
| Model | Echer dulgherie |
| Utilizare | Masurare |
| Pentru | Lemn |
| Material | Otel |
| Lungime | 600 mm |
| Functii | Micrometru |
Prelungitor 3 prize cu protecție copii 3m 16A 250V 2 USB alb Lohuis
SKU:
5948668033662
61,50 lei
| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb |
Clapeta sens unic PVC 50 mm Teraplast pentru evacuare apă
SKU:
6420347143132
75,50 lei
| Brand | TERAPLAST SA |
|---|---|
| Material | PVC |
| Tip produs | Clapeta sens |
BOBINA SARMA OTEL CUPRAT 0.8MM/0.8KG 802133
SKU:
8004897145662
64,50 lei
| Tip produs | Sarma |
|---|---|
| Model | Sarma de sudura |
| Utilizare | Sudura in gaz de protectie |
| Pentru | aparate de sudura MIG-MAG |
| Diametru | 0,8 mm |
| Cantitate | 1 Bucati |
| Alte caracteristici | produsul respecta standardele AWS A5.18 :ER70S-6 si EN 440;EN 14341 A : G 42 2 M G3Si1, care sunt echivalente cu DIN8559 SG2 |














