Catalog online
MULTIMETRU DIGITAL SMA SMART 2 include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
5999084960780
186,00 lei
| Brand | Home |
|---|---|
| Model | SMA SMART 2 |
| Dimensiuni | 67 x 133 x 18 |
Ventilator 100LD Diametru 100MM cu jaluzele automate si panou frontal Vents
SKU:
4824032109182
186,00 lei
| Model | 100 LD K L |
|---|---|
| Diametru | |
| Debit maxim de aer | 88 m3/h |
| Greutate | 0.6 kg |
| Montaj | Perete, Tavan |
| Dimensiuni | 152x120x126 mm |
| Material | Plastic |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Manhattan Midnight, model marmura, 120×260 cm, culoare negru, finisaj lucios
SKU:
4000000560210
185,99 lei
| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Avalon Marfil |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Manhattan Ocean, model marmura, 120×260 cm, culoare albastru, finisaj lucios
SKU:
4000000560227
185,99 lei
| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Avalon Marfil |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Usa soba, cu cenusar, model Palmier, neagra, 21.5×23.5 cm
SKU:
4000000192442
182,50 lei
| Cod produs | 660382 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Treapta Travertin 150 x 33 x 2 mm
SKU:
4000000564843
182,50 leiBUC
| Gama | Travertin |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | MESTA |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 150×33 cm |
| Tip produs | Treapta |
| Grosime | 2 cm |
Plafoniera Interior LED Erste Radiance 24W 1680lm 4000k EL0060120 Culoare Maro si Alb Transparent
SKU:
5949027122805
182,50 lei
| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Alb, Transparent |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 24 W |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Plafoniera LED cu telecomanda 20W-40W VT-8405
SKU:
3800157656566
182,50 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 40 W, 20 W |
| Cod produs | VT-8405 |
| Material | Metal, Plastic |
Pistol pentru vopsit cu rezervor de plastic 0.1L Yato YT-2357
SKU:
5906083923579
181,50 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-2357 |
Ventilator cu picior si telecomanda, 40cm, Alb, DA-1611
SKU:
5902628214614
180,50 lei
| Model | DA-1611 |
|---|---|
| Greutate | 5 kg |
| Montaj | Stativ |
| Material | Plastic |
Vopsea magic efect Paint royal blue 0.9L
SKU:
730957277087
180,50 lei
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Paint Dune cool vanilla dream 0.9L
SKU:
730957276868
180,50 lei
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Paint Dune cool pearl 0.9L
SKU:
730957277056
180,50 lei
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
VOPSEA MAGIC EFECT PAINT DUNE COOL NOBLE GRAY 0.9L
SKU:
730957276486
180,50 lei
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
VOPSEA MAGIC EFECT PAINT DUNE AURII GOLDEN FLAME 0.9L
SKU:
730957277049
180,50 lei
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Auriu |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
VOPSEA MAGIC EFECT PAINT DUNE ARGINTIU SILVER SAND 0.9L
SKU:
730957276844
180,50 lei
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Argintiu |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Dune urban grey 18 0.9L
SKU:
789554779784
180,50 lei
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Dune sapphire sky 15 0.9L
SKU:
789554779753
180,50 lei
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Dune ivory 11 0.9L
SKU:
789554779715
180,50 lei
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Dune electric blue 27 0.9L
SKU:
789554779999
180,50 lei
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Dune color 17 0.9L
SKU:
789554779777
180,50 lei
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Mov |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Dune chrystal lagoon 13 0.9L
SKU:
789554779739
180,50 lei
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Dune blue diamond 14 0.9L
SKU:
789554779746
180,50 lei
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Faianta Feel Olive Brillo 6×25 cm, model ciment, finisaj lucios, crem, model ciment, finisaj lucios, crem
SKU:
8445583515879
180,00 leiMP
| Gama | Feel |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Dimensiune | 6×25 cm |
| Latime | 6 cm |
| Lungime | 25 cm |
| MP/Cutie | 0.49 |
| Buc/Cutie | 32 |
| Greutate | 8.5 kg |
| Finisaj | Lucios |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Grosime | 8.7 mm |
| Rectificata | Nu |
| Design | Ciment |














