Catalog online
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 CASTAN 0.75L
SKU:
5946062015048
51,50 lei| Brand | Oskar |
|---|---|
| Model | Yacht 3 in 1 |
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pentru lemn |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 STEJAR 0.75L
SKU:
5946062015123
51,50 lei| Brand | Oskar |
|---|---|
| Model | Yacht 3 in 1 |
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pentru lemn |
DANKE 09 EMAIL USCARE RAP MARO DESCHIS 2.5L
SKU:
5946062001553
89,00 lei| Brand | Danke |
|---|---|
| Culoare | maro |
| Aplicabilitate | pensula / pulverizare / trafalet |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior |
DANKE 07 EMAIL USCARE RAP VERDE INCHIS 2.5L
SKU:
5946062001492
89,00 lei| Brand | Danke |
|---|---|
| Culoare | verde |
| Aplicabilitate | pensula / pulverizare / trafalet |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior |
428980 BISON POLY MAX HIGH TACK EXPRESS ALB POLIMER 425G
SKU:
8710439250199
41,00 lei| Brand | Bison |
|---|---|
| Model | Poly Max High Tack |
| Aplicabilitate | in linii / puncte |
| Utilizare | interior / exterior, pe sticla (naturala), piatra, piatra naturala, beton, materiale plastice, lemn, placa aglomerata din lemn, trespa, fier, aluminiu, zinc, (inoxidabil), placi ceramice, pluta, oglinzi |
MF0012-06001 INTRERUPATOR SIMPLU ECO PREMIUM include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
6421806119019
5,80 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
MF0012-04803 INTRERUPATOR MODULAR SIMPLU ALB1001 include taxa verde 0.05 lei fara TVA
SKU:
6421806123016
6,30 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
LT66098 SET 9 BITURI
SKU:
6421948660981
21,50 lei| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Model | LT66098 |
| Material | aliaj crom – vanadiu |
GW92105 – INTRERUPATOR AUTOMAT 6A, 1P, 4.5KA, C/ include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
8011564223912
19,00 lei| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Model | GW92106 |
SOUDAL Silicon universal transparent 280ml 103230
SKU:
5411183033498
10,99 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | transparent |
Baterie perete cada/dus Ritto, negru fara accesorii BTR1BL
SKU:
5903738254385
303,50 lei| Material | Alama |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | negru mat |
Parchet SPC 1220x184x5/0.3mm 1mm IXPE EX-1689
SKU:
4000000581895
80,00 leiMP| Gama | IXPE |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Max |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 1120×184 mm |
| Tip produs | Parchet |
| Design | Lemn |
Parchet SPC 1220x184x5/0.3mm 1mm IXPE EX-1648
SKU:
4000000581888
95,00 leiMP| Gama | IXPE |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Max |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 1120×184 mm |
| Tip produs | Parchet |
| Design | Lemn |
Parchet SPC 1220x184x5/0.3mm 1mm IXPE EX-1175
SKU:
4000000581871
95,00 leiMP| Gama | IXPE |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Max |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 1120×184 mm |
| Tip produs | Parchet |
| Design | Ciment |
Parchet SPC 1220x184x5/0.3mm 1mm IXPE EM-048
SKU:
4000000581864
80,00 leiMP| Gama | IXPE |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Max |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 1120×184 mm |
| Tip produs | Parchet |
| Design | Lemn |
Parchet SPC 1220x184x5/0.3mm 1mm IXPE EJ-2272-3
SKU:
4000000581857
80,00 leiMP| Gama | IXPE |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Max |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 1120×184 mm |
| Tip produs | Parchet |
| Design | Lemn |































