Catalog online
Gresie SG Ark White 1. 60x120x0.7cm, model ciment, finisaj mat
SKU:
8681575096999
86,50 leiMP
| Gama | Ark |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | |
| Brand | QUA |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | NU |
| Design | Ciment |
| Grosime | 0.7 cm |
Gresie SG Ark Anthracite 1. 60x120x2cm, model ciment, finisaj mat
SKU:
8681575028860
140,00 leiMP
| Gama | Ark |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Brand | QUA |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | DA |
| Design | Ciment |
| Grosime | 2 cm |
POMPA CIRCULATIE 25x40x130 0203W include taxa verde 3,5 lei fara tva
SKU:
5901095647567
305,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | rosu/negru |
MISAVAN DR STEPHAN MULTICLEANER AMONIACAL 750ML 90013201
SKU:
6422768040946
30,50 lei
| Brand | Misavan |
|---|---|
| Utilizare | lemn, PAL, geamuri, accesorii sanitare, blaturi, suprafete din plastic, suprafete cromate si din inox, spatii de lucru, faianta, pardoseli sau pereti |
| Culoare | roz |
OSKAR BAIE SI BUCATARIE DISP INT ALB 2.5L + AMORSA 1L
SKU:
5946062021605
99,00 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Model | baie si bucatarie |
| Utilizare | casnica / industriala; pe tencuieli uzuale de var ciment, ciment-var, gleduri de ipsos, zidarii din caramizi uzuale, din BCA, azbociment, placi de ipsos, placi de gips-carton, beton si vopsitorii vechi rezistente |
| Aplicabilitate | pensula / pulverizare / trafalet |
OSKAR CERAMIC ULTRA LAVABIL DISP SATIN INT ALB 15L
SKU:
5946062012511
667,00 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Model | Ceramic satin |
| Utilizare | casnica / industriala; pe tencuieli uzuale, gleturi, zidarii, placi de gips-carton, beton si vopsitorii vechi rezistente |
| Aplicabilitate | pensula / trafalet |
RADIATOR OTEL GR F 22 500X1000
SKU:
8699454116379
548,50 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Model | 22K |
| Material | otel |
| Culoare | alb RAL 9010 |
| Utilizare | incalzirea incaperilor |
RADIATOR OTEL GR F 22 400X800
SKU:
4000000548034
383,00 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Model | 22K |
| Material | otel |
| Culoare | alb RAL 9010 |
| Utilizare | incalzirea incaperilor |
BOILER IS-SWING 100 / IS-VBO 100 include taxa verde 5 lei fara tva
SKU:
8028693866156
790,00 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Gama | Isea Swing |
| Montaj | vertical |
| Greutate | 125kg |
| Lungime | 43.8cm |
| Latime | 43.8cm |
BOILER IS-SWING 50 / IS-VBO 50 include taxa verde 5 lei fara tva
SKU:
8028693866132
662,00 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Gama | Isea Swing |
| Montaj | vertical |
| Lungime | 43.8cm |
| Latime | 43.8cm |
BOILER E-GLASSTECH VBO 50 include taxa verde 5 lei fara tva
SKU:
6938771376786
689,00 lei
| Greutate | 19.00 |
|---|---|
| Tip produs | Boiler electric |
| Brand | Ferroli |
| Volum | 50 l |
CENTRALA TERMICA pe Gaz BLUEHELIX ALPHA 24 C +KIT COND ASP./SCAR.60/100 0TPF2AWA include taxa verde 7.7 lei fara tva
SKU:
8028693885157
3.049,00 lei
| U.M. | buc |
|---|
MF0011-54059 PROIECTOR SUPER SLIM LED SMD UPTEC LUM.RECE 50W/SPN7633M include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
6421806116865
44,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | negru |
| Tensiune | 230V |
MF0011-54056 PROIECTOR SUPER SLIM LED SMD UPTEC LUM.RECE 30W include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
6421806116858
42,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | negru |
| Tensiune | 230V |
MF0011-54050 PROIECTOR SUPER SLIM LED SMD UPTEC LUM.RECE 10W include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
6421806116834
18,50 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | negru |
| Tensiune | 230V |
REGULATOR DEBIT 2FUNCTII LUNG NEGRU/CROM(M22/M24),2F-BLISTER P1314-W
SKU:
5902194926645
33,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Model | P1314-W |
| Material | alama + otel inox + PVC |














