Catalog online
Filtru cu reductor + rezervor de ulei Yato YT-2385
SKU:
5906083923852
198,00 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-2385 |
GV2ME16AP- DISJUNCTOR MOTOR SIGURANTA 9-16A include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
3606489607692
197,00 lei
| Gama | Tesys |
|---|---|
| Lungime | 45mm |
| Latime | 89mm |
| Greutate | 0.26kg |
Usa soba cu cenusar, model Struguri, 275×255 mm, fonta nichelata
SKU:
5949094035053
193,00 lei
| Tip produs | Piesa |
|---|---|
| Pentru | Soba |
| Utilizare | Rezidential |
| Material | Fonta |
| Continut pachet | 1 x Usa pentru soba |
| Culoare | Gri |
| Lungime | 275 mm |
| Latime | 255 mm |
Ventilator 125LDA Diametru 125MM Aluminiu Vents
SKU:
4823016252449
193,00 lei
| Model | 125 LDA |
|---|---|
| Diametru | |
| Debit maxim de aer | 167 m3/h |
| Greutate | 0.74 kg |
| Montaj | Perete |
| Dimensiuni | 177x140x135 mm |
| Material | Aluminiu |
A9 APLATENCOPLAST SILICON CS2 SILK 24KG 5756685
SKU:
5948596021342
192,00 lei
| Greutate | 24.00 |
|---|---|
| Brand | Apla |
A9 APLATENCOPLAST SILICON SC2 NORDIC GREY 24KG
SKU:
5948596021458
192,00 lei
| Tip produs | Tencuiala |
|---|---|
| Model | Tencuiala decorativa striata |
| Pentru | Exterior |
| Material | Emulsie cu rasina pe baza de silicon |
| Culoare | Gri |
| Greutate | 24 kg |
A9 APLATENCOPLAST SILICON A9 SC2 SANDRE 24KG 5756783
SKU:
5948596021380
192,00 lei
| Tip produs | Tencuiala |
|---|---|
| Model | Tencuiala decorativa striata |
| Pentru | Exterior |
| Material | Emulsie cu rasina pe baza de silicon |
| Culoare | Alb, Gri |
| Greutate | 24 kg |
Robinet clatire sub presiune pentru pisoar, ATS001
SKU:
8594045931525
192,00 lei
| Brand | POLTERGEIST SRL |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Treapta granit G664 Mesta 130x35x2 cm pentru scări interioare/exterioare
SKU:
4515225235299
191,00 lei
| Brand | MESTA MARMURA SI TRAVERTIN SRL |
|---|
EF-DERULATOR 4 PRIZE 20m (3*1.5) EL0069024 include taxa verde 3.50 lei fara tva
SKU:
8683347700585
191,00 lei
| Greutate | 3.39 |
|---|---|
| Brand | Emfanorm |
Baterie bucatarie pipa lunga Ermetiq, finisaj ALB si CROM ER-A205A
SKU:
6421000036495
191,00 lei
| Culoare | Crom |
|---|---|
| Tip produs | Baterie bucatarie |
| Cod produs | ER-A205A |
| Brand | Everpro |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Avalon Gris, tip marmura, 120×260 cm, culoare gri, finisaj lucios
SKU:
4000000557241
190,99 lei
| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Avalon |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
CORP IP 65 CU LED 40W(ECHIV.2X36W)6500K-Y (27968) include taxa verde 0.40 lei fara TVA
SKU:
5948668027968
190,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | gri |
| Putere | 40W |
| Tensiune | 220-240V |
Placa policarbonat 3×2.1 m, grosime 6mm, transparent
SKU:
4000000438328
190,00 lei
| Culoare | Transparent |
|---|
PACHET APLA CHROM 15L+AMORSA 3/4L
SKU:
5948596015570
189,00 lei
| Brand | Apla |
|---|---|
| Model | Aplachrom |
| Utilizare | casnica / industriala; pe gips-carton, gleturi, tencuieli de var si ciment, beton si alte suporturi minerale |
| Aplicabilitate | pensula / pulverizare / trafalet |
Lustra Tania crom si alb 60W 3xE27 ERSTE EL0023850
SKU:
5949027050191
189,00 lei
| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Crom |
| Tip produs | Lustra |
| Dimensiune | 400x400x280 mm |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | EL0023850 |
| Material | Metal, Sticla |
| Dulie | E27 |
Plafoniera LED cu telecomanda 20W-40W VT-8401
SKU:
3800157656542
189,00 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 40 W, 20 W |
| Cod produs | VT-8401 |
| Material | Metal, Plastic |
Tencuiala decorativa structurata Apla Tencoplast scoarta de copac 1.5mm baza pastel 24kg
SKU:
6420319004713
189,00 lei
| Brand | Apla |
|---|---|
| Cantitate | 24 kg |














