Catalog online
Scaun practic din otel Arkadia pentru terasa si gradina
SKU:
5902659141583
204,00 lei| Material | Otel |
|---|---|
| Greutate | 3.5 kg |
BATERIE INSTANT CU AFISAJ TEMPERATURA EVP-DZ17D1 include taxa verde 0.75 lei fara TVA
SKU:
6421000044704
203,00 lei| U.M. | buc |
|---|
A9 APLATENCOPLAST SILICON SC2 LIGHT GREY 24KG
SKU:
5948596021403
203,00 lei| Tip produs | Tencuiala |
|---|---|
| Model | Tencuiala decorativa striata |
| Pentru | Exterior |
| Material | Emulsie cu rasina pe baza de silicon |
| Culoare | Alb ca zapada |
| Greutate | 24 kg |
LUSTRA LY ROSA 2 LY-3091 include taxa verde 0.6 lei fara tva
SKU:
5944009060717
203,00 lei| Pentru | Iluminare decorativa |
|---|---|
| Lungime | 390 mm |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Model | Pendule & lustre |
BATERIE FERRO VASTO LAVOAR/BUCATARIE PERETE BVA3
SKU:
5901095645518
203,00 lei| Material | Alama |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | argintiu |
Baterie dus ERMETIQ ECO ER-F410
SKU:
6421000049044
203,00 lei| Culoare | Crom |
|---|---|
| Tip produs | Baterie cada cu dus |
| Cod produs | ER-F410 |
| Brand | Everpro |
TAPET 25334 ALTAGAMMA 2023
SKU:
8018436253343
Prețul inițial a fost: 203,00 lei.203,00 leiPrețul curent este: 203,00 lei.| Brand | AXELEN |
|---|
Tapet geometric Altagamma Living cod 25332, 10 x 0.53 m
SKU:
8018436253329
Prețul inițial a fost: 203,00 lei.203,00 leiPrețul curent este: 203,00 lei.| Brand | AXELEN |
|---|
Tapet cu frunze Altagamma Living cod 25303, 10 x 0.53 m
SKU:
8018436253039
Prețul inițial a fost: 203,00 lei.203,00 leiPrețul curent este: 203,00 lei.| Brand | AXELEN |
|---|
Capcana electrica insecte pentru interior, 2wx18w metalica IKM150
SKU:
5999084943127
202,00 lei| Brand | Somogyi Electronic |
|---|
Aplica LED Starry Cover 36W, Culoare Interschimbabila 3 in 1 7608 VT-8436
SKU:
3800157652230
202,00 lei| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Aplica |
| Putere | 36 W |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | LED |
Ventilator cu picior, 40cm, 40W, Alb, DA-1610
SKU:
5902628761828
201,00 lei| Model | DA-1610 |
|---|---|
| Diametru | |
| Greutate | 5 kg |
| Montaj | Stativ |
| Material | Plastic |
81-760-XXXL Pantalon de lucru
SKU:
5907558428629
201,00 leiBUC| Tip Produs | Echipament de protectie |
|---|---|
| Brand | NEO |
81-760-M Pantalon de lucru
SKU:
5907558428582
201,00 leiBUC| Tip Produs | Echipament de protectie |
|---|---|
| Brand | NEO |
Capac fonta VODALAND 320×320 mm cu rama B125 pentru canalizare exterior negru
SKU:
6427669002277
200,00 lei| Tip produs | Componenta |
|---|---|
| Model | Capac final |
| Utilizare | Canalizare curte, Finalizare, Imbinare, Siguranta, Suport sustinere |
| Material | Fonta |
| Inaltime | 37 mm |
| Lungime | 320 mm |
| Latime | 320 mm |
| Alte caracteristici | Accesibil cu autovehicul, Acces mai usor la scurgere, De folosinta indelungata, Greutate redusa, Instalare usoara, Rezistenta in timp, Rezistent la radiatii UV, Rezistent la zgariere, Stabil la intemperii, Suporta greutati mari |
| Culoare | Negru |
| Pentru | Anexe, Case de vacanta, Case pentru doua familii, Case pentru mai multe familii, Garaje |
LAMPA DE BIROU LED 6W incl taxa verde 0.80 lei fara TVA IMITATIE PIELE SI CALENDAR NEGRU ABLDL-BLC-6W-BL
SKU:
5999562280560
200,00 lei| Tensiune | 220/240 V |
|---|---|
| Pentru | Iluminare decorativa |
| Alimentare | Alimentare la reteaua electrica |
| Greutate | 0,856 kg |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Model | Lampa de birou |
Rino Banda Al cu bitum – 1.2x300mm x10m
SKU:
5948941020495
200,00 lei| Brand | Temad |
|---|---|
| Dimensiuni | 1.2x300mm x10m |
Radiator baie Ferroli Talia PP alb, drept, 500×700 mm
SKU:
8028693843768
200,00 lei| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Culoare | Alb |
Lavoar Family 60 cm R01-006 Cersanit
SKU:
6423078001290
200,00 lei| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lavoar |
| Brand | Cersanit |
Set cos fum 4 piese – 1.25 ml RAL 3011
SKU:
4000000314189
199,00 lei| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 3011 |
| Lungime | 1.25 |
| Grosime | 0.4 |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Reef, tip marmura, 120×260 cm, culoare albastru-galben, finisaj lucios
SKU:
4000000557289
198,99 lei| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Reef |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Caravaggio Antracit, tip marmura, 120×260 cm, culoare gri inchis, finisaj lucios
SKU:
4000000557258
198,99 lei| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Caravaggio |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
FOLIE EXTRA SWS,EXTERIOR 70mmx30ml 145957
SKU:
5411183161580
198,00 lei| Utilizare | exterior |
|---|---|
| Culoare | negru |
| Temperatura de lucru (grade C) | -5-45°C |
Aliaj pentru lipire moale Sn97Cu3, 2mm, 250gr
SKU:
4005796149182
198,00 lei| Cod produs | 660212 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Baterie stativa bucatarie,pipa lebada Retro XR4 FERRO
SKU:
5901095604300
198,00 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Culoare | Crom |


































