Catalog online
Cuptor cu microunde Heinner 20L, 700W, alb
SKU:
5949494025562
382,00 lei
| Utilizare | Rezidential |
|---|---|
| Capacitate | 20 l |
| Alte caracteristici | Temporizator Semnal sonor la finalizarea programului |
| Continut pachet | 1 x Cuptor cu microunde |
| Culoare | Alb |
| Putere | 700 W |
| Latime | 44 cm |
| Adancime | 33.6 cm |
| Inaltime | 25.9 cm |
| Trepte de putere | 5 |
Cuptor din tabla neagra 370x290x210 mm – 660358
SKU:
4892004603587
68,50 lei
| Cod produs | 660358 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
Cuptor din tabla neagra 370x350x200 mm – 660359
SKU:
5949034971427
73,50 lei
| Cod produs | 660359 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
CUPTOR ELECTRIC INCORPORABIL GORENJE BOS67371CLI, 77L, 12 FUNCTII
SKU:
3838782613647
2.154,00 lei
| Brand | Gorenje |
|---|---|
| Tip produs | cuptor |
| Putere | 3500 |
| Model | BOS67371CLI |
| Alte caracteristici | design retro; HomeMade Plus; programator electronic cu afisaj retro; PerfectGrill; ExtraSteam; Gratin; ghidaje de sarma; siguranta termoelectrica |
| Tensiune | 220 – 240 |
| Culoare | bej |
| Material | tabla emailata |
| Volum | 77 |
| Alimentare | electric |
CUPTOR MICROUNDE SAMUS SMC-20MW1 20L 700W 6 TREPTE PUTERE
SKU:
6425053016275
261,00 lei
| Utilizare | Rezidential |
|---|---|
| Alte caracteristici | Temporizator Iluminare interioara Semnal sonor la finalizarea programului |
| Culoare | Alb |
| Putere | 700 W |
| Latime | 44.6 cm |
| Adancime | 35.2 cm |
| Inaltime | 24.3 cm |
| Greutate | 9.4 Kg |
| Capacitate | 20 l |
Curățitor TRIUMF soluție activă 500ml pentru microunde, interior, lichid
SKU:
5946035074638
14,50 lei
Cutie pentru chei Yale YKB/200/CB2, metal, negru, 200x160x80 mm, închidere cu cifru
SKU:
5010609081572
104,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | negru |
| Material | Metal |
Cutie Postala 21.5×31.5×8 cm cu 2 chei Evotools 644055
SKU:
5949034930622
104,00 lei
| Cod produs | 644055 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Cutie Postala 230x335x100 cu 2 chei, Evotools 644145
SKU:
5949034974046
94,50 lei
| Cod produs | 644145 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Cutie Postala 240x310x120 cu 2 chei Evotools 644056
SKU:
5949034930639
86,00 lei
| Cod produs | 644056 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Cutie Postala 255x410x90 cu 2 chei, Evotools 644077
SKU:
5949034930813
175,00 lei
| Cod produs | 644077 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Cutie Postala 260x335x120 cu 2 chei, Evotools 644071
SKU:
5949034930783
113,00 lei
| Cod produs | 644071 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Cutit taiat vata minerala/izolatii 400mm YT-7624
SKU:
5906083976247
58,50 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-7624 |
Cutit termic pentru polistiren 220W YT-82190
SKU:
5906083821905
269,00 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-82190 |














