Catalog online
Cot WC 90° A90-90 110/135 mm Alb
SKU:
8594045931846
24,50 lei| Tip produs | Teava racord |
|---|---|
| Model | Manson de etansare |
| Utilizare | Racord WC |
| Pentru | Toaleta oaspeti |
| Material | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Functii | Cu cot |
| Inaltime | 250 mm |
| Diametru | 110 mm, 135 mm |
COT WC SI CONECTOR 250 MM A91-250
SKU:
8594045931853
25,00 lei| Tip produs | Teava racord |
|---|---|
| Model | Manson de etansare |
| Utilizare | Racord WC |
| Pentru | Toaleta oaspeti |
| Material | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Diametru | 110 mm, 135 mm |
| Inaltime | 250 mm |
CREMA BALSAM ELEGANTA DELICATA 1.5L No 11 90033124
SKU:
6422768063921
28,50 lei| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
Cuptor cu microunde Heinner 20L, 700W, alb
SKU:
5949494025562
382,00 lei| Utilizare | Rezidential |
|---|---|
| Capacitate | 20 l |
| Alte caracteristici | Temporizator Semnal sonor la finalizarea programului |
| Continut pachet | 1 x Cuptor cu microunde |
| Culoare | Alb |
| Putere | 700 W |
| Latime | 44 cm |
| Adancime | 33.6 cm |
| Inaltime | 25.9 cm |
| Trepte de putere | 5 |
Cuptor cu microunde Samus SMC-20DX1, 20 l, 700 W, 6 trepte putere, argintiu
SKU:
6425053016305
323,00 lei| Brand | Samus |
|---|---|
| Capacitate | 20 |
| Putere | 700 |
| Model | SMC-20DX1 |
| Alte caracteristici | maner usa; parte frontala din inox |
| Tensiune | 230 |
| Frecventa(Hz) | 50 |
| Culoare | argintiu |
| Greutate neta | 10.5 |
| Greutate bruta | 11.3 |
| Dimensiuni | 26.2 x 45.2 x 34.6 |
Cuptor din tabla neagra 370x290x210 mm – 660358
SKU:
4892004603587
68,50 lei| Cod produs | 660358 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
Cuptor din tabla neagra 370x350x200 mm – 660359
SKU:
5949034971427
73,50 lei| Cod produs | 660359 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
CUPTOR ELECTRIC INCORPORABIL GORENJE BOS67371CLI, 77L, 12 FUNCTII
SKU:
3838782613647
2.154,00 lei| Brand | Gorenje |
|---|---|
| Tip produs | cuptor |
| Putere | 3500 |
| Model | BOS67371CLI |
| Alte caracteristici | design retro; HomeMade Plus; programator electronic cu afisaj retro; PerfectGrill; ExtraSteam; Gratin; ghidaje de sarma; siguranta termoelectrica |
| Tensiune | 220 – 240 |
| Culoare | bej |
| Material | tabla emailata |
| Volum | 77 |
| Alimentare | electric |
CUPTOR MICROUNDE SAMUS SMC-20MW1 20L 700W 6 TREPTE PUTERE
SKU:
6425053016275
261,00 lei| Utilizare | Rezidential |
|---|---|
| Alte caracteristici | Temporizator Iluminare interioara Semnal sonor la finalizarea programului |
| Culoare | Alb |
| Putere | 700 W |
| Latime | 44.6 cm |
| Adancime | 35.2 cm |
| Inaltime | 24.3 cm |
| Greutate | 9.4 Kg |
| Capacitate | 20 l |
































